Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
  #11  
Old 12-23-2013, 09:53
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez eddig elég macerás volt. Pont azért volt 72 óra a minimum, hogy ne erre legyen használva. No de a tizensok évvel ezelőtthöz képest rengeteget változott az átlagos életvitel.
Igen, szerencsére. A tizensok évből én 11-ben részt is vettem. És el kell mondanom, hogy a 10 évvel korábbi énemhez képest változott kicsit az értékrendben. Volt olyan időszak, amikor 0-24-ben figyeltem énis, de mióta komoly munkám van, és született gyerekem, azóta ez természetesen módosult kicsit. És ez így normális. Viszotn 100%-ban meg nem akarom abbahagyni a hódítót. Tehát én támogatom az ilyen kényelmi megoldásokat, mert több mozgásteret ad. most is van, hgoy van néhány nap, amikor nagyon aktív tudok lenni, és van fél nap, vagy egy, amikor szinte zéró az aktivitás. Ezért kifejezetten örülök, hogy egy fél nap elintézni való miatt nem kell 72 órát kihagynom!

ha ez nem lenne, akkor valszeg egy játékossal biztos kevesebb lenne, mert ilyen kevés szabadidő mellett ez a játék már értelmetlen volna, mert semmire nem mennék vele.

Jelen pillanatban is a 10 országomból 1 aktív van (egyet meg véletlenül behoztam épp most) de legalább 3 óra múlva vissza tudom tenni...
Reply With Quote
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Figyelmeztetések bevezetése Ati A fórumról... :) 25 01-25-2008 17:31
A Gyermekvasút nyomában - éjszakai Ati 2007-es túrák 1 09-01-2007 20:48
Vallas mint tenyezo bevezetese vagy nem? Madzin Elvetett javaslatok 41 04-01-2007 19:50
ELŐZETES: újítások bevezetése Ati Fontos bejelentések 0 02-19-2007 13:42
éjszakai támadás Lara Baba Általános beszélgetés Hódítós témákban 127 02-03-2007 19:35


All times are GMT +1. The time now is 12:36.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu