Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 12-11-2006, 19:47
NorB NorB is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Budapest
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hornet View Post
Sziasztok.
Nem volt időm minden hsz-t elolvasni,de felmerült bennem a kérdés,hogy nem lesz ez visszaélések lehetősége??

Karavánt lehet küldeni e majd a szabis oriba??
Vagy ez arra lesz jó hogy a szabis orit telnyomják lóvéval??

Ha hülyeség akkor elnézést

Sziasztok
nem, semmi ilyesmit nem lehet, a fagyasztott ori kiesik a pontlistából, amint "megfagy"
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 12-11-2006, 20:19
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Miért van az hogy kísérlet is visszahozza az orit a pontlistára?
Ez főleg Atinak szól!

Last edited by Viz; 12-15-2006 at 07:09..
Reply With Quote
  #83  
Old 12-15-2006, 07:10
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Ati neked mi a véleményed a dologról? Mert eddig semmit se szóltál hozzá, és a Te szavad a döntő!?
Reply With Quote
  #84  
Old 12-15-2006, 07:22
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a lenyeg persze nem az, hogy igy latszodik-e a listan meg ugy latszodik, meg ha visszajon melyszabirol akkor igy vedelem meg ugy normal szabi.

a lenyeg, hogy ha vkinek beragad 1 orija, mert szetkaptak mint atom - barmi mas az indok -, akkor hadd tehesse mar meg, hogy a tobbi osszekotott ori "atugorja", azaz kikeruli ugy, hogy melyfagyasztast ker, ezzel kivonja a forgalombol azt az orit es a tobbivel megy tovabb.
tovabba, hogy csak akkor johetne vissza a fagyibol, ha mar abbana csoportban nincs mas orija. azt, hogy utana jarjon-e vedelem, meg 24 oras piacmegvonas az mar reszletkerdes. mint ahogy az is, hogy a melyfagyinak milyen ara legyen. (mellesleg en azt javasoltam, hogy 2 sms legyen, amibol 500 kor menne a fagyira es akkor meg kb. 1 het maradna vipes jatekra is kesobb.)

sztem az alap5let nagyon jo, tamogatni kell.
Reply With Quote
  #85  
Old 12-15-2006, 08:57
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Smooth Scroller View Post
a lenyeg persze nem az, hogy igy latszodik-e a listan meg ugy latszodik, meg ha visszajon melyszabirol akkor igy vedelem meg ugy normal szabi.

a lenyeg, hogy ha vkinek beragad 1 orija, mert szetkaptak mint atom - barmi mas az indok -, akkor hadd tehesse mar meg, hogy a tobbi osszekotott ori "atugorja", azaz kikeruli ugy, hogy melyfagyasztast ker, ezzel kivonja a forgalombol azt az orit es a tobbivel megy tovabb.
tovabba, hogy csak akkor johetne vissza a fagyibol, ha mar abbana csoportban nincs mas orija. azt, hogy utana jarjon-e vedelem, meg 24 oras piacmegvonas az mar reszletkerdes. mint ahogy az is, hogy a melyfagyinak milyen ara legyen. (mellesleg en azt javasoltam, hogy 2 sms legyen, amibol 500 kor menne a fagyira es akkor meg kb. 1 het maradna vipes jatekra is kesobb.)

sztem az alap5let nagyon jo, tamogatni kell.
Nagyon jó az alapötlet, de egyáltalán nem részletkérdés a védelem, meg ezek, pont ezt kéne megbeszélni ebben a témában, nem hagyni behalni.
Sms-hez magát a lefagyasztást semmiképpen se kötném, mert sokan játszanak külföldről is pl, és még mondjuk nincs bankszámlájuk, őket nem lehet hárányban részesíteni.
Ha már muszáj VIP-et külteni inkább az évente több lefagyasztáshoz kötném, vagy valamihez ami már eltér az átlagtól ( mint pl a zéró-start )
De nyithatunk neki egy új témát és szavazásra bocsáthatnánk.
Csak kíváncsi lennék Ati véleményére, mert ha azt mondja nem a megbeszélés is felesleges.
Reply With Quote
  #86  
Old 06-04-2007, 17:44
laziga's Avatar
laziga laziga is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bár elősször tiltakoztam ellene eszembe jutott valami mi van ha az elő hozását időhöz kötjuk mondjuk pár száz kör igy nem tud hip hop megjelenni? Ja persze a pontlistába megjelenne.
Reply With Quote
  #87  
Old 06-04-2007, 18:52
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Most tünt fel ez a téma, hogy Laziga előhozta. Támogatom az ötletet.

-72óra védelem sztem is szükséges, akár azért mert tényleg egy beragadt ori, akit egy gyorsan haladó másik orijával leakar előzni, akár egy időigényes ori amire nem jut ideje. stb. szal a környezet és saját maga miatt mindenkép kell!!! piac nélküliséget pedig ugyanúgy 24órára...
-kékszámhoz semmikép nem kötném, mert kékszám nélkül is belehet ragadni, viszont Vip körhöz ugyanúgy mint a Zérónál hiszen ha annyira a szivéhez nött az ori úgyse fogja sajnálni rá, és aki akarja az megtudja oldani hogy legyen rajta vip
-emellett szükségesnek tartom az 1000kör minimum időt. hiszen ha tényleg az eredeti célra használja valaki, akkor legalább ennyi amig elhalad az ori fölött, viszont eléggé lekorlátozza a visszaéléseket. nem ugrálhatan valaki fagyasztás és a csoport között hetenként...
- a szabi alatti szabályokat is érvényesiteném rá, ne lehessen azt megcsinálni, hogy van fent egy termelője lefagyasztja amig elhalad mellette és utána úgyanott "kiolvasztja", a topkörök fogyása is logikus, mert ha felébreszti akkor iég s minimum 336kört mkelljen töltenie a csopiban, és ne léphessen egyből...
- a pontlistából kikerülés magától értetödő szerintem mert abszurdum hogy bent legyen 2orija is valakinek a listában.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #88  
Old 06-05-2007, 01:57
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Az ötletet én is támogatom..nemrég volt is egy hasonló esetem,mikor egy feljebbi orimat leamortizálták és eléggé elakadtam vele...a többi orival haladgattam rendesen és hát a topban kellett rostokolnom velük,hisz törölni nem akartam a megrekedtet ...azóta sikerült rendbehoznom a dolgot,bár 4k köröm bánta...de hamarosan azzal is lépek,utat engedve a friss húsnak
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #89  
Old 06-06-2007, 19:24
sifu sifu is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Az alap ötlet tényleg jó!
én is támogatom sokat segítene és mondjuk engem még az sem zavarna ha vip-hez kötnék!
Reply With Quote
  #90  
Old 06-07-2007, 10:23
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

igaz velem még nem fordult elő,de jól jönne ha lenne ilyen lehetőség...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu