Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 06-05-2006, 22:13
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Wand jól termel Mek-mek törpéje ha ilyen mennyiségeket tudsz tárolni "elrablási" áron

Nem mondom, hogy ez utalás volt Isten ments, itt sem voltam épp akkor, de amit bemásoltál abból számomra esetleg az is kiolvasható, hogy valaki vett tőled fát 2,4 milliárdért akitől Te vettél lovast 2,4 milliárdért és ő ujra vett fát 2,4 milliárdért stb-stb ahányszor csak látjuk a bemásolt események közt Persze ki tudja ez a verzió igaz vagy a tied nem is érdekes. Az érdekes az, hogy az a fa kinnvolt a piacon és jócskán felette az elrablási árnak és pont azé volt a cucc akit vád is ért. Ehhez képest megint sikerült elhitetni még Serggel is, hogy nem lehet igaza Pedig ki tudja igazából ezt bebizonyítani ?

talán kérdezzük meg Atit, hogy vajon az a fa ugyanabból az oriból volt e kirakva mint amiből vissza lett véve.. )
Reply With Quote
Sponsored Links
  #192  
Old 06-05-2006, 22:22
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by Csokibácsi
Érdekes beszélgetés ez
Az újoncok remekül elsajátítják belőle az 1/A-ban való hadakozást.

Jobb kéz kinyújt (balkezesek bal kézzel is csinálhatják), sarat megmarkol, kéz hátralendít, sár elhajít, talál, örül.
Advanced újoncok sár helyett alkalmazhatnak más, hasonló hangzású lövedéket is.
csak hogy ne felejtsük el Csokimester szavait!
Reply With Quote
  #193  
Old 06-05-2006, 22:26
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Újonc vagyok. Figyelek. Tanulok. Jobb kézzel menni fog
Bocsi az offért, de muszájnak éreztem
Reply With Quote
  #194  
Old 06-06-2006, 04:48
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 2%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Újonc vagyok. Figyelek. Tanulok. Jobb kézzel menni fog
Bocsi az offért, de muszájnak éreztem
Ha ujonc is vagy miért nem a jót tanulod el a nagyoktól?Miért a rosszra fogékonyak az ujoncok?Pedig akár Monrotól akár Wandtól tanulhatnál egy millió hasznos dolgot és a jobb kezed ne sárdobálásra használd ,hanem töröld meg pl az orrodat
Reply With Quote
  #195  
Old 06-06-2006, 07:25
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
csak hogy ne felejtsük el Csokimester szavait!

Bocs srácok igazatok van. Két napig nem voltam sajnos így csak most olvasgattam a fórumot és számomra ugy tűnt, hogy mindenki elfogadott valamit ami lehetett másképp is.

Emberi gyengeségem, h nem tudtam megállni válasz nélkül sajnálom.
Az ujoncokra is hatással van nyilván ez a nyilvános vitatkozás és azt sem mondom, hogy jó hatással, mindenesetre tanulhatebből is az aki fogékony. Például azt, hogy korábbi véleményeddel ellentétben ha egy ekkora tétel bármi feltűnik ennyire magas áron bármelyik csoport bármelyik piacán az bizony "utalás" céljából van ott vagy a másik eset, hogy éppen az "utalások" megakadályozására. Mondjuk a 2. eset picit rizikós, mert ha mégsem "utalnak" aznap abban az áruban akkor a tételedet vaszleg elviszik a rablók
Reply With Quote
  #196  
Old 06-06-2006, 07:49
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nekem az a véleményem, hogy Wand és Észak klánja akár összejátszik, akár nem, azt nagyon kevesen fogják elhinni nekik, hogy nem játszanak össze.
De ilyen klánok közötti összejátszásért tudtommal még soha senkit sem büntettek. Piaci átutalásért sem volt még tudtommal soha büntetés.
Reply With Quote
  #197  
Old 06-06-2006, 08:16
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Nekem az a véleményem, hogy Wand és Észak klánja akár összejátszik, akár nem, azt nagyon kevesen fogják elhinni nekik, hogy nem játszanak össze.
De ilyen klánok közötti összejátszásért tudtommal még soha senkit sem büntettek. Piaci átutalásért sem volt még tudtommal soha büntetés.

Szerintem alig van játékos aki még ne utalt volna. Mi is megtettük korábban számtalanszor éppen ezért látok olyasmiket is a dolgok mögött amit csak akkor látsz ha már csináltad. Nem tudom mennyivel rosszabb valakitől zöldben infót kérni vagy beengedni egy sereget magadhoz, mint a másokkal való háborújába "beleszólni" anyagilag. Sztem mindkettő jksz. Lenne pár 5letem a piacra, nyitok nekik egy uj topicot hátha lesz pár jó 5let és egyszer amikor lesz fejlesztés talán bekerül a játékba
Reply With Quote
  #198  
Old 06-06-2006, 15:56
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya-
Nekem az a véleményem, hogy Wand és Észak klánja akár összejátszik, akár nem, azt nagyon kevesen fogják elhinni nekik, hogy nem játszanak össze.
Soesem mondtuk, hogy semmi közünk egymáshoz, talán pont ezért nem is támadjuk egymást..

kicsit régebben elveszett gyerek klánnál monro magyarázta el a fórumon milyen az amikor tőbb klán egy csapat..
szerintem ahoz képst mi még független életet élünk egymástól
Reply With Quote
  #199  
Old 06-06-2006, 17:32
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg
Ha ujonc is vagy miért nem a jót tanulod el a nagyoktól?Miért a rosszra fogékonyak az ujoncok?Pedig akár Monrotól akár Wandtól tanulhatnál egy millió hasznos dolgot és a jobb kezed ne sárdobálásra használd ,hanem töröld meg pl az orrodat

Tanulom én a jót is amikor belébotlok, csak elég ritkán fordul elő sajna...
Amelyik topicban Wand és Monro előfordulnak, ott sárdobálás lesz a dolog vége, nem a hozzám hasonló zöldfülűek okítása. Pedig mi jelentenénk nekik igazi esélyt. Ugyanis ha megszerettetik velünk az A-t, és megtanítanak ezt-azt, hogy boldoguljunk, és fel tudjunk menni 10k hekire, akkor gyakorlatilag maguknak gyűjtenék a megszerezhető földet
Illetve nem is az a kérdés, hogy tudunk-e, mert szerintem a többségnek menne, hanem az, hogy akarunk-e, vagy kivárjuk a top alján a fordulást, és elpályázunk onnan.

Orrom megtörölve
Reply With Quote
  #200  
Old 06-06-2006, 20:25
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Synkel
Amelyik topicban Wand és Monro előfordulnak, ott sárdobálás lesz a dolog vége, nem a hozzám hasonló zöldfülűek okítása.
Sajnos mi már ilyen régivágásúak vagyunk, de ne haragudjatok érte Ti is csináljátok a saját közegetekben sztem, tisztelet a kivételnek.

Egyébként meg nem tartom magam "tanár úrnak", mert sajnos sokszor nem tudom magam kifejezni úgy, hogy megértsenek. Szívesen segítek bárkinek ha éppen tudok, de "csakúgy" magamtól ritkán kezdek oktatni bárkit is. Egyébként sem gondolom, hogy ezen a fórumon mindenki zöldfülű lenne Aki még nem játszott az 1A-ban, de lejjebb jó játékos annak 1 hónap "megszokás" és ugyanugy tud érvényesülni, mint lejjebb.

Aki meg az alapján dönti el, hogy akar e játszani egy csopiban vagy sem, hogy az ottani top, miként beszél egymással az nem is való a "királykategóriába" (hihihi picit sem nagyképű fogalmazása az 1A-nak) Egy szó mint 100 engem anno cseppet sem tudott érdekelni, hogy Kacsa vagy Tedy miként szapulja egymást a közös fórumon. Tudtam, hogy mi a célom. Elárulom nem a fordulás járt a fejemben....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 4 (0 members and 4 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu