Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1341  
Old 08-31-2010, 11:40
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
ez megvan, de a 4000 túl könnyű.
viszont nem is jár érte egyelőre semmi. plusz 800 hekivel mit bizonyít? hogy képes felfedezni azt is? végülis a 4800 hekivel sincs bajom, csak a logikát nem értem. Akiknek a 2X körbemenős könnyítés szól, (én pl.) azoknak nem nehéz az A hanem unalmas.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1342  
Old 08-31-2010, 12:02
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Átolvastam a témát

4k hekit pénz nélkül és aktívan 1k kör alatt el lehet érni szerintem picit ütögetve de ha jobban belegondolunk ki az aki nem 5k kört szenve a szemér hanem inkább a dupláját? biztos van olyan ember aki 2* fordulna csakhogy szemet szerezzen de ezt nemtartom jónak. a 9k heki azmeg rengetegnek tünik nekem ! ez nem könyit semmin szerintem és igaz hogy nagy hektáron sokkal több földet hoz valaki egyéni ütésben és klánba meg vagy a dupláját de abba is gondoljunk bele hogy ha nem megy minden gördülékenyen nagyon sokat is lehet bukni. és ha tapasztalatlan játékos akar 9k hekire felmenni ugy hogy elöte termelt is jo sok pénzt és ütöget egyénibe és megy de klánba ütne egyet és védik a sereget és lehiénázzák vagy ezek után klánba is bekap egy ütést sokkal hátrébról indul mint ahonnan elkezdte. és azért valjuk be minél feljebb megyünk a pontlistán annál tapasztaltabb és jobb játékosokkal találkozunk! persze lehet valakinek szerencséje hogy viszonylag gyorsan feljut de a 90% nak szerintem nehezen menne. én a fix fordulást 7500 hekire tenném , ez egy kezdőnek bőségesen elég egy profinak meg szerintem mindegy hány hekiről tud fordulni!
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #1343  
Old 08-31-2010, 12:24
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Pont arról beszélgettünk tegnap este Tsobival hogy az 5. szintről indulva összeüthető kedvezményes fedezés ~540 hektár
Ha valaki fellép A-ból 2400 hektáron 3k hekiig még vannak üthető hullák simán akikről vagy 1k hekit lelehet szedni még elf országgal is az akárhogy is számolom alig alig nehézség és kedvezményest lazán elfedezi a kedvezményest és gyakorlatilag ingyen fordult is ....
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #1344  
Old 08-31-2010, 12:25
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
én a fix fordulást 7500 hekire tenném , ez egy kezdőnek bőségesen elég egy profinak meg szerintem mindegy hány hekiről tud fordulni!
Erre írtam én hogy aki feltud menni 7500 hekiig az már nem kezdő és a 9000 heki onnan már igazán nem sok...
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #1345  
Old 08-31-2010, 12:28
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

De mikor az embernek már egy kicsit meg kéne magát erőltetnie mindig könnyebb a játékon változtatni mint a hozzáálláson
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Dragi For This Useful Post:
  #1346  
Old 08-31-2010, 12:32
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Erre írtam én hogy aki feltud menni 7500 hekiig az már nem kezdő és a 9000 heki onnan már igazán nem sok...
nemértek egyet veled nézd meg a pontlistát és azt az 1500 hekit nemolyan könyü megtenni. és ne magadhoz mérten mond hogy semmiség hanem képzeld magad a kezdő helyébe aki utálja az A t és nemért hozzá. mert mondhatnám én miaza 9k heki , pite , inkább legyen 15k heki vagy mégtöbb mert bárki feltolja az országát odáig! de ez nem a régi játékosokrol szol akinek nagy az ismeretségi köre és a pénze hanem azokrol akik alig ismernek valakit és pénzük sincs és lehet bevisznek pár sikeres ütést azt ütána meg kapnak párat és mintha semmit se csináltak volna mert esélyük sincs a gazdag profi játékosokkal szembe.
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #1347  
Old 08-31-2010, 12:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Pont arról beszélgettünk tegnap este Tsobival hogy az 5. szintről indulva összeüthető kedvezményes fedezés ~540 hektár
Ha valaki fellép A-ból 2400 hektáron 3k hekiig még vannak üthető hullák simán akikről vagy 1k hekit lelehet szedni még elf országgal is az akárhogy is számolom alig alig nehézség és kedvezményest lazán elfedezi a kedvezményest és gyakorlatilag ingyen fordult is ....
Szimpatikus ez a számolgatás, valami ilyesmi kell. Mivel ütéseket is számoltál bele, az is leképzelhető, hogy megtetszik neki a dolog, és megy feljebb. Ha nem, akkor pedig fájdalommentesen eléri az alsó fordulási határt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #1348  
Old 08-31-2010, 12:55
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Pont arról beszélgettünk tegnap este Tsobival hogy az 5. szintről indulva összeüthető kedvezményes fedezés ~540 hektár
Ha valaki fellép A-ból 2400 hektáron 3k hekiig még vannak üthető hullák simán akikről vagy 1k hekit lelehet szedni még elf országgal is az akárhogy is számolom alig alig nehézség és kedvezményest lazán elfedezi a kedvezményest és gyakorlatilag ingyen fordult is ....
igen ez mind szép és jo csak azt nem veszed figyelembe hogy a megtámadott országoknak van egy rossz szokásuk mégpedig az hogy hajlamosak visszatámadni szóval mégse olyan egyszerü ez az ütögetösdi ugy hogy nincs tartalék meg ugyebár vannak a hiénák is . Ha nagy klánba van az ember akkor elöfordulhat sokszor h vissza se mennek mert nem látják értelmét deha egy alakulo kisklánba akkor nagyobb az esély h viszamennek igen a 4k heki némi ütéssel kisebb nagyobb fennakadásokkal elérhető de mégegy kört menni egy szemér háát...

7500 heki szerintem nehezen de elérhető a 9k az jopár játékosnak elérhetetlen véleményem szerint
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
  #1349  
Old 08-31-2010, 13:26
Dragi's Avatar
Dragi Dragi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,361
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Stoky(Gárdi) NEXUS View Post
igen ez mind szép és jo csak azt nem veszed figyelembe hogy a megtámadott országoknak van egy rossz szokásuk mégpedig az hogy hajlamosak visszatámadni szóval mégse olyan egyszerü ez az ütögetösdi ugy hogy nincs tartalék meg ugyebár vannak a hiénák is . Ha nagy klánba van az ember akkor elöfordulhat sokszor h vissza se mennek mert nem látják értelmét deha egy alakulo kisklánba akkor nagyobb az esély h viszamennek igen a 4k heki némi ütéssel kisebb nagyobb fennakadásokkal elérhető de mégegy kört menni egy szemér háát...

7500 heki szerintem nehezen de elérhető a 9k az jopár játékosnak elérhetetlen véleményem szerint
Szerintem elég egyszerű beverni a hullákat pláne éjszaka sőt még nappal is anélkül hogy sikeresen visszatudnának akár ütni és 2-3-4k hekin elég sok még a hulla
__________________
Claívsolais (3) (#379234)



"Jobban szeretem, ha mindenki utál, mintsem színészkednem kelljen bárki szeretetéért...."

"Sose szakítsd félbe ellenfeled, ha az éppen egy hibát követ el." -Bonaparte Napoleon

Régen a férfinak meg kellett ölnie a sárkányt, hogy elvehesse a szüzet. Ma már nincsenek szüzek, és a sárkányt kell elvenni...
Reply With Quote
  #1350  
Old 08-31-2010, 13:32
Stoky(Gárdi) NEXUS Stoky(Gárdi) NEXUS is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Gárdony
Posts: 796
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Dragon,Szamár :)) View Post
Szerintem elég egyszerű beverni a hullákat pláne éjszaka sőt még nappal is anélkül hogy sikeresen visszatudnának akár ütni és 2-3-4k hekin elég sok még a hulla
igen 4k hekiig tényleg fellehet menni egész egyszerüen , de 9k hekiig? azért azmár nehéz sőt sok embernek képtelenség
7500 hekiig szerintem elég nehéz feljutni de nem lehetetlen
__________________
NewGárdony (#200400)
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Stoky(Gárdi) NEXUS For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 18:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu