Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Mit szólnátok ehhez a személyiséghez? - Lich
jó ötlet, támogatom 3 10.71%
Módosítanék rajta 4 14.29%
Nem jó ötlet 18 64.29%
hát ez mi ez? 3 10.71%
Voters: 28. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 11-01-2009, 13:06
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ez pedig a másik, hogy nem is erősítene ez így rajta, mivel tovább gyengíthetné hadilag, mert a templomok a barakkok rovására mennének.

egy személyiségnek nem az az elsődleges feladata, hogy erősítsen, hanem hogy valami pluszt adjon. a hulla erősítésére van egy másik topic. Amúgy meg erősítené, mert az egyik legnagyobb gyengeségét vennénk el a hullának. Még pedig a vakságát.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 11-01-2009, 13:14
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
egy személyiségnek nem az az elsődleges feladata, hogy erősítsen, hanem hogy valami pluszt adjon. a hulla erősítésére van egy másik topic. Amúgy meg erősítené, mert az egyik legnagyobb gyengeségét vennénk el a hullának. Még pedig a vakságát.
hát nem tudom, hogy a hullának mennyire hátrány, hogy nem tud távolozni... én inkább nevezném azért vaknak, mert nem tud gömbözni... de pont ettől ilyen "berserker" faj... támad akit lát, úgysincs vesztesége... max nem fér be, de akkor is mi kára van? semmi...
Reply With Quote
  #23  
Old 11-01-2009, 13:32
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Dynosaur View Post
hát nem tudom, hogy a hullának mennyire hátrány, hogy nem tud távolozni... én inkább nevezném azért vaknak, mert nem tud gömbözni... de pont ettől ilyen "berserker" faj... támad akit lát, úgysincs vesztesége... max nem fér be, de akkor is mi kára van? semmi...
Kísérhetik több sereggel... az mondjuk egy elég durva kár No meg a morálzuhanás sem egy áldás

Last edited by Andrew; 11-01-2009 at 13:39..
Reply With Quote
  #24  
Old 11-01-2009, 19:15
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

nem támogatom, de most nem indoklom meg ne lehessen belekötni
Reply With Quote
  #25  
Old 11-02-2009, 08:42
BigPi2 BigPi2 is offline
Member
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 166
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Be kell, valljam emberesen, hogy első olvasásra félre értettem a javaslat lényegét.
Már magamban különböző stratégiákat kezdtem el gyártani, mert milyen jó lesz majd varázsló nélkül is tudni fogom, ha valaki támadást indít ellenem, vagy térkaput nyit rám.

Kár, hogy nem, így gondoltad Hex. Ebben az esetben más fajnak is jól jöhetett volna ez a személyiség. Hiszen ki ne örült volna egy olyan személységnek A-ban ami automatikusan vérszomjjal indítja a seregeket, észleli ha bármilyen ellenséges hadmozdulat fenyegeti az országodat. Mindezt, templomok és varázslók nélkül.

A képzelgésemtől vissza térve az eredeti javaslathoz. Lehet olyan személyiséget kialakítani ami elsősorban egy fajnak ideális, mert már volt erre példa, de megtiltani, hogy a többi faj ne használhassa az helytelen. A többi hibáját, pedig a többiek is elmondták.
Reply With Quote
  #26  
Old 11-02-2009, 19:02
Dynosaur Dynosaur is offline
Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Budapest
Posts: 508
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Kísérhetik több sereggel... az mondjuk egy elég durva kár No meg a morálzuhanás sem egy áldás
hmm... Neked már megint igazat kell adjak...
Reply With Quote
  #27  
Old 11-02-2009, 19:10
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by BigPi2 View Post
Be kell, valljam emberesen, hogy első olvasásra félre értettem a javaslat lényegét.
Már magamban különböző stratégiákat kezdtem el gyártani, mert milyen jó lesz majd varázsló nélkül is tudni fogom, ha valaki támadást indít ellenem, vagy térkaput nyit rám.

Kár, hogy nem, így gondoltad Hex. Ebben az esetben más fajnak is jól jöhetett volna ez a személyiség. Hiszen ki ne örült volna egy olyan személységnek A-ban ami automatikusan vérszomjjal indítja a seregeket, észleli ha bármilyen ellenséges hadmozdulat fenyegeti az országodat. Mindezt, templomok és varázslók nélkül.

A képzelgésemtől vissza térve az eredeti javaslathoz. Lehet olyan személyiséget kialakítani ami elsősorban egy fajnak ideális, mert már volt erre példa, de megtiltani, hogy a többi faj ne használhassa az helytelen. A többi hibáját, pedig a többiek is elmondták.

ergo a többi fajnak nem lenne értelme használnia, mivel tud varázsolni. Legalábbis szerintem. Sajnálom, hogy ennyire nem tetszett senkinek az ötlet. majd máskor
Reply With Quote
  #28  
Old 11-04-2009, 11:45
tdomo's Avatar
tdomo tdomo is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Bécs
Posts: 999
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Attól eltekintve, hogy egy hulla varázsolhat, vagy sem, egy olyan személyiség szerintem semmiképpen nem jó, amit kimondottan csak egy faj használhat.
__________________
Pain is temporary, Glory is forever.

csokis-keksz (#410152)
tiramisu (#394553)
Reply With Quote
  #29  
Old 11-04-2009, 17:13
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by tdomo View Post
Attól eltekintve, hogy egy hulla varázsolhat, vagy sem, egy olyan személyiség szerintem semmiképpen nem jó, amit kimondottan csak egy faj használhat.
nem lenne egyszerübb betenni a hullás topikba?? Extraként??
és akkor hajrá
Reply With Quote
  #30  
Old 11-05-2009, 01:54
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
Ezt az új személyiséget kizárólag hullák használhatnák:
A lényeg ennyi lenne, hogy a hulla tudna távolozni és térkaput felderíteni magára, plusz, ha ezt a személyiséget választaná, akkor megszűnne az automatikus vérszomj, ezt is neki kellene feltenni, hogy ha sereget indít.

mit szólnátok ehhez?
Mivel a hulla nem varázsolhat de lehetnek mondjuk telepatikus állapotú aggóniái, és ezek amiket írsz nem lennének hátrányára inkább azt "adhatná" a személyisége, hogy automatikusan kijelezné neki a térkapukat bezáródásuk elött 1 körrel pld. De ezt is lehet pld 85% feletti lakossági és katonai morálhoz kötni
Mondjuk túl sokra nem menne vele de ha már felvetetted ideírtam mit változtatnék rajta hogy támogatható legyen számomra

(ui: a vérszomj elvétele sokkal nagyobb hátrány mint ami előnyöket ideírtál. templomok tartása a vérszomj végett->kevesebb barakk és nagy területen a vérszomjat sem lehet 3% templommal feltenni, főleg nem tekik nélkül)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to monro For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Új személyiség: Tűzoltó Remedy Megbeszélések 27 11-27-2009 19:06
2 új személyiség! -(0Kristóf0)- Elvetett javaslatok 6 07-31-2007 19:04
plusz személyiség Gabi Elvetett javaslatok 13 04-24-2007 17:24
9 fölötti személyiség Eke Általános beszélgetés Hódítós témákban 48 03-26-2007 12:13
Új Személyiség Hmmm... Sati Elvetett javaslatok 260 03-16-2007 08:24


All times are GMT +1. The time now is 22:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu