Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 09-18-2008, 14:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Szerintem, hogy van eredeti vindozom, eredeti ofiszom
A legtöbb embernek teljesen felesleges az Office, amikor ott van teljesen legálisan, egy ingyenes alternatíva. Sőt, több is.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 09-18-2008, 14:26
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Havi 6-8 játékot kéne megvenni, mert minden kategóriából kiadnak valamit, ami jó...

Én ezt egyszerűen ki tudom védeni...
1: nincs pénz a játékra
2: amúgy sem tudom honnan beszerezni, mert a torrent lehúzza a gépet, és nem tudok netezni a 3. pont miatt, és vagy egyik ismimnek nincs meg, vagy egyik sem adja ide
3: akkora egy lajhár-láma gépem van, hogy a 2005 utáni játékok egyike sem fut rajta, + a 2005 előtti jobbak

Nem tanácsot próbálok adni, hogy vegyél egy ratyi gépet, én csak leírtam, hogy miért nem teszek még kísérletet sem, kicsit gépigényesebb progik használatára, ezáltal szinte semmit nem költök gépre az utóbbi időben
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #63  
Old 09-19-2008, 16:23
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A legtöbb embernek teljesen felesleges az Office, amikor ott van teljesen legálisan, egy ingyenes alternatíva. Sőt, több is.
Ha az OpenOffice-ra gondolsz, nekünk nem jött be, pedig kétszer is megpróbáltunk átállni. Főleg az Excellt használtuk volna benne, de egy bizonyos mennyiségű adat után egyre jobban lelassult, és az automata mentés végtelen időn át tartott.
Reply With Quote
  #64  
Old 09-19-2008, 19:00
rak_loo rak_loo is offline
Member
 
Join Date: Jun 2008
Location: Nyíregyháza
Posts: 160
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Zoli8 View Post
Én ezt egyszerűen ki tudom védeni...
1: nincs pénz a játékra
2: amúgy sem tudom honnan beszerezni, mert a torrent lehúzza a gépet, és nem tudok netezni a 3. pont miatt, és vagy egyik ismimnek nincs meg, vagy egyik sem adja ide
3: akkora egy lajhár-láma gépem van, hogy a 2005 utáni játékok egyike sem fut rajta, + a 2005 előtti jobbak

Nem tanácsot próbálok adni, hogy vegyél egy ratyi gépet, én csak leírtam, hogy miért nem teszek még kísérletet sem, kicsit gépigényesebb progik használatára, ezáltal szinte semmit nem költök gépre az utóbbi időben
nekem anno volt 1 szar gépem de minden ment rajta olyat nem ismert,hogy gépigény csak azt,hogy nagyon szaggat a játék
Reply With Quote
  #65  
Old 09-19-2008, 19:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Ha az OpenOffice-ra gondolsz, nekünk nem jött be, pedig kétszer is megpróbáltunk átállni. Főleg az Excellt használtuk volna benne, de egy bizonyos mennyiségű adat után egyre jobban lelassult, és az automata mentés végtelen időn át tartott.
Arra gondoltam. És még most is amondó vagyok, hogy a legtöbb ember nem használja a táblázatkezelőt sem olyan szinten, hogy ez problémát okozzon neki. Nyilván van, akinek valamilyen okból muszáj a Microsoft féle verziót használnia, de ez szerintem az esetegnek csak egy igen kis százaléka.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #66  
Old 09-19-2008, 20:18
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Arra gondoltam. És még most is amondó vagyok, hogy a legtöbb ember nem használja a táblázatkezelőt sem olyan szinten, hogy ez problémát okozzon neki. Nyilván van, akinek valamilyen okból muszáj a Microsoft féle verziót használnia, de ez szerintem az esetegnek csak egy igen kis százaléka.
Ezzen teljesen egyetértek. Csak sajnáltam hogy amire nekünk kellett, nem volt jó a program, jobban szeretem ha minél több jogtiszta program van a gépemen.
Reply With Quote
  #67  
Old 09-22-2008, 09:53
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Kezdjük. ACDSee, AcroRead, AnyDVD, Avast, Azureus, Burning Studio, CCleaner, CloneCD, CloneDVD, Deamon Tool, Defender, Easy PHP, eMule, Everest, Explorer, Farmanager, FFDshowPACK, FireFox, FlashGet, Googletoolbarremover, MaxView, Messenger, MobiMouse, MPC, Nero, Notepad++, Affice, Perfectdefrag, PhotoShop, PowerDVD, PSP10, Skype, TotalCMD, uTorrent, VLC, WinAMP, WinRAR, HexEditor, ABCText, ActiveUndelete, Ad-AwareSE, AgentRansack, Aida32, Angry IP Scanner, AntiVirPE, AttributeMagic, AudiograbberPE, Autobackup, Avast! BartCD, Badcopy, BIOSFloppyFormatter, CDRoller, CIAUnEraser, CMenu, DeepBurner, DefragNT, EasyRecovery, FileZilla, Unformat, GeoShell, Ghost, HashCalc, HexWorkShop, IP-Tools, IrfanView, KeyfinderPE, MemoryAnalyzer, MemTEst,NortonDiscDoctor, PartitionMagic, PartitionDoctor, PassMark, PowerQuest, RunTimeUtilities, SectorSpy, UltraEDIT, UltraISO, ... Hagyjam abba? Pedig a felénél se járok annak, amit esetleg jó volna feltelepíteni... Ha csak a kommunikációt vesszük: MSNPlus, Skype, Ventrilo, TeamSpeak, stb... És mindegyik jó ha fent van... Vannak ingyenes programok is, persze. De előbb konfigurálj netet, majd keresgéld meg őket egyesével, és töltsd le, és telepítsd fel.
Jézus Mária és Szent József!!! Erről csak annyit, hogy most perpill egyszerre a gépemen 25-30 telepített program van, és tökéletesen megy minden! nincs többre szükségem, felesleges. Így kb fél évente cserélek wint, és az is csak max 1,5 órámba kerül. Feleslegesen bonyolítod meg az életed ezzel a sok dologgal.

Ja, és ha ezeken felül kell még valami, akkor azt akkor telepítem, amikor kell, addig nem érdekel, csak gépen foglalja a helyet.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 09-22-2008 at 09:55..
Reply With Quote
  #68  
Old 09-22-2008, 10:53
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az említett programok fele kb egyszerhasználatos, a másik fele meg redundáns

Hozzátenném a torrentes vitához, hogy jelenleg hang és képanyagot szabad LETÖLTENI, tilos feltölteni. Programokat (természetesen a fizetősöket) akármilyen formában másolni tilos!

A rohadt BSA pedig a vinyó jogdíjakat igazán visszavehetné (ha már mást nem is )... 3 évvel ezelőtt kb 5k Ft volt egy átlagos HDD árához toldva itthon miattuk -milyen jogon?
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #69  
Old 09-22-2008, 10:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Hozzátenném a torrentes vitához, hogy jelenleg hang és képanyagot szabad LETÖLTENI, tilos feltölteni. Programokat (természetesen a fizetősöket) akármilyen formában másolni tilos!
De gondolom azt tudod, hogy mikozben torrenttel letoltesz, fel is toltesz egyben, mert visszaseedeled/leecheled?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #70  
Old 09-22-2008, 12:45
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
De gondolom azt tudod, hogy mikozben torrenttel letoltesz, fel is toltesz egyben, mert visszaseedeled/leecheled?
Persze (kivéve, ha beállítod, hogy max feltöltés 0k ) -elsősorban Geenek szólt amit írtam.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Démontojás, és más érdekességek a Hódító gyerek korából... Wanax Általános beszélgetés Hódítós témákban 446 02-10-2011 17:39
Új ügyfélszolgálati rendszer Ati Általános beszélgetés Hódítós témákban 17 07-08-2007 08:35
Új ügyfélszolgálati rendszer Ati Fontos bejelentések 0 06-27-2007 17:14
Parányi varázslási rendszer módosítás Spicli Elvetett javaslatok 12 06-04-2006 19:34


All times are GMT +1. The time now is 11:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu