Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #61  
Old 08-10-2006, 10:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Bal oldali menüvel kapcsolatban (a villogókat NEM beleértve) még bármi észrevétel, javaslat, probléma?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #62  
Old 08-10-2006, 12:10
Bogár Bogár is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Csíkszereda
Posts: 1,312
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

szándékosan nincsenek pontosan középen a menüpontok? kicsit mintha el lennének tolódva jobbra. tudom, csak szőrszálhasogatás, de sztem nem esztétikus. az ember szeme azt várja, legyenek pontosan középen, ha már középen vannak... ez leginkább az elválasztó vonalaknál feltűnő.
__________________
"To be
the eyes
and ears
and conscience
of the Creator of the Universe,
you fool.
"

Reply With Quote
  #63  
Old 08-10-2006, 15:08
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Szerintem ez jól működik.

Első alkalommal beléptél ha jól látom egy adott mérettel, majd nyitottál egy új tabot, ami által kisebb lett a rendelkezésre álló terület. Ilyenkor lépj ki és be vissza.

Ha útközben hol jó volt, hol nem, az böngészőhiba lesz, mert ez egyszer fel lett töltve, és nem lett utána hozzányúlva. Előtte nem voltak csíkok, utána igen, és többet nem lett rajta módosítva. Ha a csíkos hol jó, hol nem, akkor ott nagyon instabil a böngésző oldalkezelése.
Nemjol latod.
Elso alkalommal 2 tab volt eleve, utana leptem be. Tehat a meret menetkozben nem valtozott. Azert tettem a kepeket sorrendben, es azert irtam hozzajuk kommentet, mert idorendben ez tortent amit leirtam.

Konnyen lehet hogy bongeszohiba, de akkor adj tippet, hogy milyen bongeszo lesz stabilabb egy stabil verzioju debian csomagos firefox-anal?

Azert lattam ertelmet elkezdeni hibat keresni, mert a korabbiakbol ugy tunt, hogy rettentoen szimpatikus modon te nem msie-re keszited alapvetoen a latvanyt.
Ha a vegso megoldas megis az, hogy a problema "user error" szerinted, akkor szolj hogy ne strapaljam magam
Reply With Quote
  #64  
Old 08-10-2006, 15:14
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_]
Nemjol latod.
Elso alkalommal 2 tab volt eleve, utana leptem be. Tehat a meret menetkozben nem valtozott. Azert tettem a kepeket sorrendben, es azert irtam hozzajuk kommentet, mert idorendben ez tortent amit leirtam.

Konnyen lehet hogy bongeszohiba, de akkor adj tippet, hogy milyen bongeszo lesz stabilabb egy stabil verzioju debian csomagos firefox-anal?

Azert lattam ertelmet elkezdeni hibat keresni, mert a korabbiakbol ugy tunt, hogy rettentoen szimpatikus modon te nem msie-re keszited alapvetoen a latvanyt.
Ha a vegso megoldas megis az, hogy a problema "user error" szerinted, akkor szolj hogy ne strapaljam magam
Láttam, hogy Operát használsz, igazából az az egyetlen olyan böngésző, amivel nem működik minden funkció helyesen, még win alatt se. Sokat fejlődött az utóbbi időben az Opera, de sajna még mindig nincs ott, ahol kéne lennie. Linuxos operát nem ismerem, de gyanítom, hogy ott is jelentkeznek ezek az alap hibák. Linux alatt én Netscape-et használtam, de ez jó rég volt, biztos, hogy azóta sok más böngésző is van. Win-es Netscape-pel nincs gond, azt tudom. Számomra ugyan picit fura, hogy nincs "saját" megjelenítőmotorja, és választanod kell, hogy firefox, vagy IE formában jelenjenek meg az oldalak, de végülis nem rossz elgondolás ez sem, nem kell váltogatni a böngészőket.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #65  
Old 08-10-2006, 15:41
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Láttam, hogy Operát használsz, igazából az az egyetlen olyan böngésző, amivel nem működik minden funkció helyesen, még win alatt se. Sokat fejlődött az utóbbi időben az Opera, de sajna még mindig nincs ott, ahol kéne lennie. Linuxos operát nem ismerem, de gyanítom, hogy ott is jelentkeznek ezek az alap hibák. Linux alatt én Netscape-et használtam, de ez jó rég volt, biztos, hogy azóta sok más böngésző is van. Win-es Netscape-pel nincs gond, azt tudom. Számomra ugyan picit fura, hogy nincs "saját" megjelenítőmotorja, és választanod kell, hogy firefox, vagy IE formában jelenjenek meg az oldalak, de végülis nem rossz elgondolás ez sem, nem kell váltogatni a böngészőket.
Firefoxot hasznalok, kiegesziteskepp van mellette opera, azzal irtam a forumbejegyzest ejjel,hogy ne zavarja a screenshotomat
Operaval minden tokeletesen jelenik meg egyebkent, csak azt nem szeretem.
Reply With Quote
  #66  
Old 08-10-2006, 17:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

A menükkel kapcsolatban bárkinek bármi egyéb észrevétele, javaslata?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #67  
Old 08-10-2006, 21:42
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
A menükkel kapcsolatban bárkinek bármi egyéb észrevétele, javaslata?
A kinézetével nincs, max a csoportosításon lehetne kicsit változtatni, de a csíkokkal már átláthatóbb...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #68  
Old 08-11-2006, 10:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Senki többet?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #69  
Old 08-11-2006, 12:03
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Akkor ha senki többet, akkor ezt is késznek tituláljuk.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu