Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-27-2006, 10:40
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default készlet-halmozás

Szerintem egy idő után sokat ront a játék érdekeségén, hogy inkább arról szól, hogy valaki hogyna termel(esetleg lop csal) sok sok pénzt amit valamiylen modon eltárol.
Szerintem földarányosan bekéne vezetni egy limitet, hogy ne lehessen akármennyi pénzt, tekit... tartani az orsázgban.
Esetleg ami szerintem jó ötlet, hogy a piacok száam ahtározná meg, hogy menni érétkü áruja lehet az illetőneka piacon. És mondjuk a raktárban lennének a tekercsek vagya könyvtárakban.
Tudom ez angyon emgváltoztaná a játékot, de hiszne ne legyünk konzervativak a változás jó.
Ez megoldana több próblémát
1/A beszükültség
sok sok termelő ori
dinamikusabb lenne a jááték
nem???
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
  #2  
Old 01-27-2006, 10:44
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Lightbulb

Hát én még az 1/A ban nem jártam, de sztem ez gázos lenne az alsóbb szinteken is, mert ha tönkreteszik az országod, akkor legalább van miből újjáépítened, ha van kint a piacon cuccod, de mondjuk egy hadisra teljesen kiélezett országba elég nehéz lenne ha még egy csomó piacot is építeni kellene
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #3  
Old 01-27-2006, 10:50
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow Megvan annak a korlátja

Részben szerintem korlátozva van azáltal hogy mekkora mennyiségű arany lehet az országodba.
Én inkább a tekik kopását tenném véletlenné ,mert abban tárolnak horribilis összegeket, korlátozás és kár nékül..
Persze felmerül bennem a kérdés ,hogy megdolgozott érte mért ne legyen hozzá joga? Másnak is van lehetősége erre..
  #4  
Old 01-27-2006, 10:54
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post

a másik meg ez...sztem eleget szenved vele, hogy annyit megírjon, akkor miért is ne?? :P
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #5  
Old 01-27-2006, 10:58
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Hát ihgen itt jön be egy kérdés.
Mi legyen a játék célja
Sunyiba regeljenek az emberek 5-6 orit termeljenek teki csináljanak bankot egyesitsék a pénzt...
Aztán aki nem tölt el félévet szintén pézn csinálással annak verjék tönkre az oriját nyugodtan. Szal csak akkor lehess jó ha életed végéis gyüjtesz...
Vagy
az számítson mennyire tudsz támadni harcolni trükközni jól bontasz. Azt a kevés pénzt ami rendelkezésedre áll hogyan tudod kihasználni.
És ha a könyvtárak mint teki raktárak müködnének akkor nem lenne gond az sem hogy Tekiben tartod a pénzed hisz nem tudnának akármenyit azért bő lenne ez a limit minden könyvtár pár ezer teki mindenből mondjuk. és pénz az lenne minden piac 10-100milla.
ez szerintme sokkal jobb. Mert ez a lentebbi játékot is érdekesebbé tenné és 1/A-s játékot is megváltoztatná
és mondjuk minden piacért 100 millát tarthatsz a piacon mondjuk ezt jobban kikéne dolgozni, de az ötletett mindenképp jónak találom
__________________
I like to fall on my face.
  #6  
Old 01-27-2006, 11:00
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix
a másik meg ez...sztem eleget szenved vele, hogy annyit megírjon, akkor miért is ne?? :P
Igen csak érted a nem jó , mert vaalki szenved ezzel de ha jó akarok lenni nekem is szenvednem kell ezzel szla mindenkinek ezzel kell szenvednie szal egy szenvedés lesz a játék...

itt a Játék egyenlő pénz. ha elég sok pénzed van igazából bárkit leversz.(kb majdnem nem 100% igaz, de fogjuk rá)
__________________
I like to fall on my face.
  #7  
Old 01-27-2006, 11:07
Phoenix's Avatar
Phoenix Phoenix is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: In the UK
Posts: 1,518
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Hát ihgen itt jön be egy kérdés.
Mi legyen a játék célja
Sunyiba regeljenek az emberek 5-6 orit termeljenek teki csináljanak bankot egyesitsék a pénzt...
Aztán aki nem tölt el félévet szintén pézn csinálással annak verjék tönkre az oriját nyugodtan. Szal csak akkor lehess jó ha életed végéis gyüjtesz...
ebben igazad van, de mondjuk sztem annak több értelme lenne, ha nem ilyenből állna a játék, hanem tényleg az igazi harcokból és lopásopkból, stb, és nm abból, hogy na termeljek ezerrel, mert úgy mindenkit kinyírok :P
__________________
"War. War never changes."

[SZ]Régi Nagy Magyarország/Phoenix (#322834)
[SZ]Picurmanoo (#396769)


"All this has happened before, and all this will happen again...
End of line..."

(BattleStar Galactica)
  #8  
Old 01-27-2006, 11:09
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Phoenix
ebben igazad van, de mondjuk sztem annak több értelme lenne, ha nem ilyenből állna a játék, hanem tényleg az igazi harcokból és lopásopkból, stb, és nm abból, hogy na termeljek ezerrel, mert úgy mindenkit kinyírok :P
Aham ezt modnom én is, de a de szót nem értme hisz végig egyet értesz msot nem láttom a különbésget segitesetek
__________________
I like to fall on my face.
  #9  
Old 01-27-2006, 11:09
LotR LotR is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Magyarország; Budapest
Posts: 933
Activity: 0%
Longevity: 99%
Post Játékidő=pénz

Jól látod ,de szerintem ez érdek is egyeseknek, hamár olyan jó akarsz lenni csináld,
és szerintem eltúlzod a dolgot, mert van aki tekit ír, van aki fosztogat, van aki lopkod, van aki termel, de mindenki pénzt halmoz fel...
Van aki 200 hektáron, és van aki lassan felfelé haladva, de az egész játék arról szól hogy pénzt állíts elő( szerezz, termelj..stb) a fennáló költségeid fedezésére...
Tedd fel magadnak a kérdést mért háboruzól? MÉrt esel neki más országoknak?
Szerintem a válasz mert sok pénze van az illetőnek és megpróbálom elvenni...
  #10  
Old 01-27-2006, 11:10
Kisbér Kisbér is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 1,313
Activity: 0%
Longevity: 99%
Red face

Quote:
Originally Posted by Half
Hát ihgen itt jön be egy kérdés.
Sunyiba regeljenek az emberek 5-6 orit termeljenek teki csináljanak bankot egyesitsék a pénzt...
Ehhez nem kell 5-6 ori. Te mondjuk a 4. szinten vagy, regelsz egy orit az 5-re. Felépítesz 199 hekire egy gnómot, mondjuk 80 könyvtárral, némi bankkal, hogy meglegyen a tekercsíráshoz a lé, és otthagyod egészen addig, ameddig újrafordulsz. Ez jó esetben 4000 kört jelent. Az 1,6 millió tekercs. Nah, most ezt számold ki, hogy mennyi pénz.... 2e/db-al számolva 3.2 milliárd.
Pusztán annyi a dolgod, hogy valamelyik cimbiddel regisztrálsz egy gnómot, ellopatod vele a tekercseket, törlöd a termelő gnómodat, lelépsz az 5. szintre (2)-el, visszalopod a haver orijától a tekercset.

És máris 3.2 milliárddal indulsz neki újra a csoportrendszernek, ami jó esetben elég is bőven az egészre!

És nem kell csinálnod érte semmit sem... Kb hetente bemész megnézni, hogy minden okés-e, meg küldöd a VIP-et neki...

És full legális (az egy másik kérdés, hogy etikus-e )

Ezt mindenki meg tudja csinálni. Mégis kevesen csinálják (pl én sem)...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 18:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu