Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #101  
Old 09-10-2007, 01:31
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Másik oriról? Megmagyaráznád?
Aki nem tud olvasni az miért ír?
2 ország volt. Az egyik, akiről nem ment az ép lista a másik amelyikről ment. Nem tudom a topik folyamán hányszor írtam már ezt le. Amelyikről ment a lista, annak volt annyi tornya.
Kérem, aki célozgatni akar, nagyon frappáns észrevételekkel, vegye a fáradságot, és olvassa el a topikot.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 09-10-2007 at 01:35..
Sponsored Links
  #102  
Old 09-10-2007, 06:14
Killer's Avatar
Killer Killer is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Kurityán
Posts: 1,033
Activity: 0%
Longevity: 96%
Cool

teljesen jogos Kubbi
  #103  
Old 09-10-2007, 08:54
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador View Post
Másik oriról? Megmagyaráznád?
Én bealudtam ,de én is ezt akartam válaszolni a kérdésedre

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Aki nem tud olvasni az miért ír?
2 ország volt. Az egyik, akiről nem ment az ép lista a másik amelyikről ment.
  #104  
Old 09-11-2007, 13:06
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

A korábbi témával kapcsolatosan az lenne a kérdésem, hogy nem lenne esetleg olcsóbb katonát venni és azzal felfedezni, mint egy másik országot a szövitagokkal napokig mészárolni utána lovakat venni, földet szerezni, majd lovakat eladni, és újra íjászokat, meg eliteket vásárolni?

Persze gondolom az általatok elmondott taktika inkább 3-as, 2-es szinten éri meg jobban, mint 4-es 5-ösön, mert szerintem ott egy picit körülményes.
  #105  
Old 09-11-2007, 13:15
laci laci is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Kolozsvár és Budapest
Posts: 2,147
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
A korábbi témával kapcsolatosan az lenne a kérdésem, hogy nem lenne esetleg olcsóbb katonát venni és azzal felfedezni, mint egy másik országot a szövitagokkal napokig mészárolni utána lovakat venni, földet szerezni, majd lovakat eladni, és újra íjászokat, meg eliteket vásárolni?
Lehet hogy olcsóbb lenne, de egyrészt vannak, akik a Hódítóban harcolni akarnak, másrészt a katonavásárlással/felfedezéssel nem emelkedik a katonai morál.

Ja és az íjászokat lecserélni lovasokra és vissza nem föltétlenül ráfizetéses, hacsak nincs nagyon nagy különbség köztük a piacon
  #106  
Old 09-11-2007, 13:20
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by laci View Post
Lehet hogy olcsóbb lenne, de egyrészt vannak, akik a Hódítóban harcolni akarnak, másrészt a katonavásárlással/felfedezéssel nem emelkedik a katonai morál.

Ja és az íjászokat lecserélni lovasokra és vissza nem föltétlenül ráfizetéses, hacsak nincs nagyon nagy különbség köztük a piacon
Másrészt a játékélmény se mindegy.
Amikor várjátok hogy zöld, vagy piros az esemény, vagy amikor tudod hogy úgyis jön a kisérés...
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.
  #107  
Old 09-11-2007, 13:24
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Kubbi View Post
Másrészt a játékélmény se mindegy.
Amikor várjátok hogy zöld, vagy piros az esemény, vagy amikor tudod hogy úgyis jön a kisérés...
Gondolom itt nem erről a "speciális" esetről van szó, de én 10. mészár után már nem lelkesedést, hanem szégyent éreznék, illetve amikor kapom a jogos leveleket az áldozattól az is eléggé zavarna.
Bár lehet, hogy olyan hangnemet fog megengedni magának jogosan, amire jogosan válaszolhatok mészárral...
__________________
A szenvedélyem
  #108  
Old 09-11-2007, 13:37
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Gondolom itt nem erről a "speciális" esetről van szó, de én 10. mészár után már nem lelkesedést, hanem szégyent éreznék, illetve amikor kapom a jogos leveleket az áldozattól az is eléggé zavarna.
Bár lehet, hogy olyan hangnemet fog megengedni magának jogosan, amire jogosan válaszolhatok mészárral...
Mondjuk az már tényleg elég durva lehet.
De én arra gondoltam, hogy csofika kérdezte nem-e lenne olcsóbb inkább fedezgetni.
És amúgyse lenne olcsóbb.

off:
Pár napja volt egy dúrva eset, valahol a B alja felé lehetett, de szegény srác kapott vagy 15-18 pusztítást. És krónikából csak az látszódott, hogy ütöget viszafelé, de a végén csak póruljárt szegény.
Bár minden tiszteletem az övé, hogy ennyi kárt kibírt anélkül hogy leszabizzon. És fogadok nem nyávogott hogy játék tönkretétele.
__________________
Sose félj valami újat csinálni. Emlékezz, hogy egy magányos amatör készítette a Bárkát, és egy halom szakértő a Titanicot.

Last edited by Kubbi; 09-11-2007 at 13:39..
  #109  
Old 09-11-2007, 14:57
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Nekem is van egy törpöm. Mészárolják, pusztítják, lelopják, berengetik, de mindettől függetlenül állom a sarat.

Amire átépülök, mindig lenyomnak. De nem baj, hátha lesz belőle egy szép nagy törpe, nemcsak ilyen picike néhány száz hektáron.

Az biztos, hogy én még sohasem problémáztam egy támadáson, vagy támadássorozaton. Pedig én nem bántok senkit, tényleg nagyon aranyosan játszom, termelgetek, elvagyok, mint a befőtt (még rengetni sem rengetek, pedig az nálam nagy szó), mégis bántanak.

De megértem az ellenfeleket, mert hiába mészárolgatnak, a lelkük mélyén biztosan jó emberek.
  #110  
Old 09-12-2007, 16:04
szajonara szajonara is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2007
Location: Budapest
Posts: 78
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Remélem ezt még nem írták, mert nem olvastam el az összes hozzászólást.

Szerintem fenyegetések akkor jönnek ha nem tudnak veled mit kezdeni, gondolják hátha bejön. Nem olyan rég 5/U ban egy csupa többszemélyiséges szövi szétszedte az enyémet, egyszer engem is be tudtak ütni, mert nálunk mindenki szabira ment. Átváltottam MF-re és mivel tolis vagyok sok varival és beton védelemmel, elkezdtem cincálgatni őket, amint a 4 személyiséges vezérüket sikerült szabira tegyem, sorban jöttek a fenyegető levelek, 2 napig csak módjával lopkodtam a tekiket és rengettem, mert nem a totál kicsinálásuk volt a cél, ekkor jött egy eddiginél is durvább levél, erre szétszedtem mégegyet és megírtam hogy fenyegetőzni lehet de ez a játék a tettekről szól, még egy levél és ő lesz a következö szabira menő. Meg is lett a hatása azóta nem zaklatnak.
Szóval szavakkal dobálózni mindenki tud nem biztos, hogy attól még félni is kell, és gondolom hogy az olyanok, mint amit az elején írtál rendes kivizsgálást kapnak mielött JSZK miatt gondod lehetne.

Last edited by szajonara; 09-12-2007 at 16:15..
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Mese, mese mátka... :) Cece Kreatív sarok :) 255 02-16-2010 18:49
készlet-halmozás Half Elvetett javaslatok 126 08-15-2006 00:06


All times are GMT +1. The time now is 21:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu