Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 06-21-2006, 14:43
Mland
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Colony
", hogy ne tudjon minden jött-ment lelopni"
Aha!
Kösz!
Sponsored Links
  #12  
Old 06-21-2006, 15:00
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mland
Aha!
Kösz!
Azon ne lepődj meg, hogy fognak tőled lopni, hisz az óriás nem tolvaj ori, de a faji spece az egyik legjobb védelmet adja neki tolik ellen... és mivel vannak melletted szövitársak is, ezért végképp nem leszel védtelen egy tolvajjal szemben még hadis óriásként sem...
Amúgy a kocsmák számát felemelheted a barakkok terhére 18-ra is, akkor kicsivel több mint 1e tolid lesz, azon pedig a legtöbb koca tolvaj nem jön be (pld más óriás, vagy gnóm hadi ori), de szerintem még a 10 kocsmában lévő 560 toli is elég lesz neked egyenlőre... majd ha már jobban benne vagy a játékban, akkor az adott csoporthoz és szinthez tudod igazítani az oridat.
Sok sikert hozzá!
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #13  
Old 06-21-2006, 15:05
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mland
Ja igen, 560 tolvaj elég, hogy ne raboljanak ki mindíg ugye?
Óriást nem szívesen lop senki sem... csak legyen fent mindig a szieszta

Aúú óriása jól néz ki, esetleg kicsit több varit tarthatsz a varázslatok felrakása miatt (ha nem vagy VIP, és ritkán lépnél csak be, akkor nagyobb hekin több kell egy kicsit mindenképpen -de majd meglátod )
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
  #14  
Old 06-21-2006, 15:17
Mland
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Mégegyszer köszönöm a tanácsokat.
Most már szinte tuti, hogy Óriás leszek.
Üdv.

Last edited by Mland; 06-21-2006 at 15:45..
  #15  
Old 06-22-2006, 14:14
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper
Óriást nem szívesen lop senki sem... csak legyen fent mindig a szieszta

Aúú óriása jól néz ki, esetleg kicsit több varit tarthatsz a varázslatok felrakása miatt (ha nem vagy VIP, és ritkán lépnél csak be, akkor nagyobb hekin több kell egy kicsit mindenképpen -de majd meglátod )
jaja 0 8k vari kb 24órára rak fel varikat..tehát azt min..és igy is alig fogsz gömbözni tudni...
  #16  
Old 06-22-2006, 14:47
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_
jaja 0 8k vari kb 24órára rak fel varikat..tehát azt min..és igy is alig fogsz gömbözni tudni...
és ha elolvastad volna amit írt a tanács kérője, akkor láthattad volna, hogy nem nagyon akar varázsolgatni és tolizni sem... tehát az, hogy gömbölgetni nem fog, nem véletlen... Ha jól sejtem, akkor eddig is volt valaki aki gömbölgetett a szövijében, lévén neki zombiként elég nehezen ment volna...
Mielőtt jönne a többi kötözködés, igen, ki lehet még sokkal dúrvábban gyúrni 1000 hekire egy óriást, de talán nem egy kezdőnek kéne leírni, hogy hogyan éheztessen és hogyan mókázzon tekik nélkül, mikor életében először fog játszani nem zombival és jól láthatóan még ismerkedik a játék többi részével...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #17  
Old 06-23-2006, 18:13
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
és ha elolvastad volna amit írt a tanács kérője, akkor láthattad volna, hogy nem nagyon akar varázsolgatni és tolizni sem... tehát az, hogy gömbölgetni nem fog, nem véletlen... Ha jól sejtem, akkor eddig is volt valaki aki gömbölgetett a szövijében, lévén neki zombiként elég nehezen ment volna...
Mielőtt jönne a többi kötözködés, igen, ki lehet még sokkal dúrvábban gyúrni 1000 hekire egy óriást, de talán nem egy kezdőnek kéne leírni, hogy hogyan éheztessen és hogyan mókázzon tekik nélkül, mikor életében először fog játszani nem zombival és jól láthatóan még ismerkedik a játék többi részével...
Off
bocsi,de egyet bekötözködök:ha utánna olvas itt aforumoknak..ilyen kérdéseket nagyon fel se kell tenni..én pl 3hónapla kezdtem és elég jo szintre felhotztam magam..mert vettem fáradtságot és utánna olvasgattam..
/Off
  #18  
Old 06-24-2006, 10:06
Mland
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_
Off
bocsi,de egyet bekötözködök:ha utánna olvas itt aforumoknak..ilyen kérdéseket nagyon fel se kell tenni..én pl 3hónapla kezdtem és elég jo szintre felhotztam magam..mert vettem fáradtságot és utánna olvasgattam..
/Off
Kösz, de én csupán 2 hete nyomom.
A fórumot átnézegettem.
Nekem kifejezetten olyan válasz kellett mint amilyet kaptam
Bocs, ha szerinted feleslegesen nyitottam új topicot, de volt értelme, mivel nekem sokat segített.
És sztem ez az egész értelme.
Nem kötekedni akarok, de sehol nem volt olyan kérdés ami pont nekem adna választ.
Mégegyszer, köszönöm a segítségeket!
  #19  
Old 06-24-2006, 15:23
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Mland
Kösz, de én csupán 2 hete nyomom.
A fórumot átnézegettem.
Nekem kifejezetten olyan válasz kellett mint amilyet kaptam
Bocs, ha szerinted feleslegesen nyitottam új topicot, de volt értelme, mivel nekem sokat segített.
És sztem ez az egész értelme.
Nem kötekedni akarok, de sehol nem volt olyan kérdés ami pont nekem adna választ.
Mégegyszer, köszönöm a segítségeket!
ha 2hete játszol akkor még 1/3ánál se vagy,h szintetlépj....mert majd ha játszogatol é odafigyelsz elég sok tapasztalatra tehetsz szert..
  #20  
Old 06-25-2006, 23:08
Mland
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_
ha 2hete játszol akkor még 1/3ánál se vagy,h szintetlépj....mert majd ha játszogatol é odafigyelsz elég sok tapasztalatra tehetsz szert..
Teljesítve 589 kör
Aztán hali.

Persze azért még lehet, hogy erősítek, de ez a próbaori.
Annak pedíg jó.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:00.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu