Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #231  
Old 11-08-2006, 20:40
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Igen, étcsoki-bácsi...
Akkor térjünk a lényegre...

AAATTTTIIIII!!!
Reply With Quote
Sponsored Links
  #232  
Old 11-08-2006, 20:41
Med Med is offline
Junior Member
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 53
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

ja, elkéstem
Reply With Quote
  #233  
Old 11-08-2006, 20:41
solven solven is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 255
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jópár témát átdobtam ma a megfontolás alatt levők közé, most más témákkal nemigen foglalkozom. Majd...
Mondjuk szerintem ez azért ad némi reményt
__________________
A Fair play olyan luxus, amit háborúban nem engedhet meg magának az ember.
Reply With Quote
  #234  
Old 11-09-2006, 13:36
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Szerintem ekkora erősítés nem lenne elég a játszhatóvá tételéhez, hameg brutál tápolást eszközölnénk akkor kapnánk egy igénytelen, nehezen szétkapható orit, ami nekem nem tetszene. De ez abszolút magánvélemény, kérdezted, válszoltam.

Szal ha erősítés akkor sztem ennek a duplája lenne elfogadható, ez még ígyis kevés.
Reply With Quote
  #235  
Old 11-09-2006, 14:28
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

en nem igy latom. ha az amit javasoltam bejon, akkor mar egeszen jo kis ori lehet a hullabol, a megnovekedett sereg es rezisztek miatt lehet, hogy a szovik is befogadnak oket. sztem ne akarjunk tul sokat, mert ati hamar kikukazza akkor.
Reply With Quote
  #236  
Old 11-22-2006, 20:38
Voza Gyuri Voza Gyuri is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Szerintem jobb lene ha hekinként jöne a bonus, mert a szint elég nagy és teljesen más az eleje és a vége a vége felé jobban nyirbálják a hullát.
Reply With Quote
  #237  
Old 11-24-2006, 16:02
Kubbi Kubbi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veszprém
Posts: 1,171
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Mi lenne, ha emellé, még kapna olyat, hogy a mészárlásban meghalt katonák, varázslók tolvajok, feltámadnának, mint alap katona?
A lemészárolt lakosság, pedig csatlakozna, mint új lakos?
Reply With Quote
  #238  
Old 11-24-2006, 17:04
Bálintka Bálintka is offline
Junior Member
 
Join Date: Nov 2006
Location: Csepel
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Kettő ötlet

a.)Szerény véleményem szerint varázslás és tekikészítés nem való hullának. A hulla hülye ilyenekhez. Talán visszakanyarodva Cece egyik beírására, mivan ha kriptában élnek a hullák. alapból nem lehetne a házait felgyújtani. Teegyük fel toli felgyújtani szándékozik, az úgy történne, hogy akár mindenki elhal a kriptában, de azt nem kéne újra építeni2 szer volt hullám, a második most 2-ben van szabin. totál íjászra gyúrok, bízva a szimpla, békés felmetelben. Senkinek nem ártok, mégis vannak akik szeretik fitogtatni tolis tudásuk, és felgyújtják a viskóim. ilyenkor embert vesztek, intézőmben minden 0 %-ra vált, és ennyi. innentől támadható még a leggyengébb ország számára is a hulla. ilyenkor el kell mennem szabira (ezalatt az idő alatt VIPre sem érdemes fizetnem, költség csökkennést okozva a játéknak :P :P ), és meg kell várnom, míg feltételezhetően a rám neheztelő ori pár körrel arrébb csúszik, mondjuk 10 körrel, számolok itt átlag 20 napokkal.

b.)Talán még sem olyan hülyék a hullák, és mondjuk megkapnák az állandó térkapu felderítését. ez szerintem elég lenne ahhoz, hogy ne hagyjuk el szeretett hulla orinkat. Mondjuk ez a MF-hez járna, ha szövibe lépne, azonnal elvesztené ezen jótulajdonságát. Nincs varija tudom, de pénzért vásárolhatna ilyen térkapu felderítést, ha kell akár 1000 arany/heki áron. Ha tehát kizsákmányolják akkor ugrott az opció, de ha másképp ártanak neki és megmarad a zsetonja 2000 hekinél pl 2 milla arany és megéri neki, akkor rajta.
Reply With Quote
  #239  
Old 11-24-2006, 18:13
Smooth Scroller Smooth Scroller is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 772
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

1.
- a hazgyujtasnal nem igazan az a lenyeg, hogy elmennek az embereid es meg akarnak tamadni, hanem az, hogy nagyon sokba kerul. persze en nem az 5. csoportrol beszelek. a gyujtas a hulla ellen 99%-ban pusztan a gonoszkodas vegeredmenye. raonti a frusztralt jatekos a hullara a haragjat, ha mar mashol nem kepes sikert elerni.
- a szabi alatt nem csokkennek a vip koreid.
- 20 napig nem kell szabizni, eleg 3-ra.
- a hullak kozott igenis lehetseges a varazslas, nem butasag kerdese. csak nem ebben a jatekban. pl a mumiak kozott nemcsak uralkodok vannak, hanem magas rangu papok is. a lich-ek meg eloholt varazslok. altalaban igen magas kepessegekkel. de el kell fogadni, hogy ebben a jatekban ilyesmi nincs.


2.
- ne vegyen terkaput a hulla, ez abszolut nem jo 5let. se szoviben, se mf-kent.
- 2 milla 2000 hekinel nem penz. nekem mar 200 hekinel sem az, ha veszunk egy atlagos 40k-s katona arat, akkor az mindossze 50 ara.


ugye meg soha nem voltal az 5. csoport folott?
Reply With Quote
  #240  
Old 11-24-2006, 18:22
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Bálintka View Post
2szer volt hullám, a második most 2-ben van szabin.
Válasz Smooth-nak
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:55.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu