Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #521  
Old 11-18-2008, 12:50
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mindenféle csalás nélkül megoldható, hogy egy 2 napos országban 4 milliárd arany legyen, teleképezve, tele tekercsekkel, és minden épülete felépítve. Ha nem tudod hogyan, akkor erre a Stratégiák téma a megfelelő.

A fórumon való személyeskedéseket még a szabályos játék sem szabad, hogy indokolja.
Nem mondtam, hogy személyeskedjen bárki tovább.
És pontosan tudom hyog kell olyan országot csinálni, amiben 24-48 óra alatt minden benne van, ami csak kell egy egész szint teljesítéséhez. De hogy szó nélkül kerülön ez az ország 5-6-7-8-9-10 k hektárra, az kemény. Ha pedig nincs csalás, akkor nem értem, hogy miért van sok ilyen ország 5/Y csoportan?!?! Szóval nem egészen értem, mire akartál rávilágítani, hogy olvasgassak a tratégiák topicokban. Én igenis szeretek multizni. Csak belém szorult annyi, hogy egyből 5/Y-ba regisztrálom magam. Nem az X-be, meg a W-be meg az S-be meg a haddnesoroljam... Nem emlékszem, hogy sokezer hektáros országomat valaha is kidobták volna bármilyen 5. szintről csalásért. Azért van ez, mert annak ellenére, hogy tudom hogy kell olyan országot csinálni, sose volt olyan országom.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
  #522  
Old 11-18-2008, 13:17
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Gondolom szövetségi karavánnal. Eddig világos is, de arra már nem találtam megoldást sehol sem, hogy hogy lehet ugyanezen ország Mf is
Azért mert nem találod a megoldást, nem jelenti azt hogy nincs
Reply With Quote
  #523  
Old 11-18-2008, 13:29
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Azért mert nem találod a megoldást, nem jelenti azt hogy nincs
Szabályos és racionális keretek között elképzelhetőre gondoltam.
Nem, az nem racionális, hogy pont kifogott egy gnóm tekiírót kulcs nélkül. Az sem valószerű, hogy egy kétnapos ori minden pénztét nyersanyagra költi, amit aztán kirak az ár százszorosáért, mondván hátha valakik épp most utalnak.
Az utalás pedig, hogy ha nem szövetségen belül történik, bár lekövethetetlen, de nem szabályos.
Reply With Quote
  #524  
Old 11-18-2008, 13:38
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Szabályos és racionális keretek között elképzelhetőre gondoltam.
Nem, az nem racionális, hogy pont kifogott egy gnóm tekiírót kulcs nélkül. Az sem valószerű, hogy egy kétnapos ori minden pénztét nyersanyagra költi, amit aztán kirak az ár százszorosáért, mondván hátha valakik épp most utalnak.
Az utalás pedig, hogy ha nem szövetségen belül történik, bár lekövethetetlen, de nem szabályos.

Egy évnyi vipért kitanítalak egye fene, jóhangulatomba találtál
Reply With Quote
  #525  
Old 11-18-2008, 14:42
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by AndrewB View Post
Gondolom szövetségi karavánnal. Eddig világos is, de arra már nem találtam megoldást sehol sem, hogy hogy lehet ugyanezen ország Mf is
Lehet nagyon "szerencsesen" fogozni is, persze...

Ps: a tekiiros lelopos megoldasod nem muxik, egyszeruen nincs annyi tekije, hogy normalis adagot lopjon

Ps2: en ugy tudom, hogy minden piaci manover szabalyos, mivel szabad piac van.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 11-18-2008 at 14:45..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #526  
Old 11-18-2008, 15:26
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Lehet nagyon "szerencsesen" fogozni is, persze...

Ps: a tekiiros lelopos megoldasod nem muxik, egyszeruen nincs annyi tekije, hogy normalis adagot lopjon

Ps2: en ugy tudom, hogy minden piaci manover szabalyos, mivel szabad piac van.
Ebben az irracionális helyzetben a tekiíróban milliárdok vannak (bankok nélkül ofkórz), így néhány pénzlopás után van miből tekit venni és lopni tovább

Játékon kívüli összebeszélés szükséges hozzá, maga a vásárlás szabályos, csak az infó megszerzése nem, legalábbis elviekben
Reply With Quote
  #527  
Old 11-18-2008, 15:30
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Ebben az irracionális helyzetben a tekiíróban milliárdok vannak (bankok nélkül ofkórz), így néhány pénzlopás után van miből tekit venni és lopni tovább

Játékon kívüli összebeszélés szükséges hozzá, maga a vásárlás szabályos, csak az infó megszerzése nem, legalábbis elviekben
Jo, akkor mondok mast. 2 napos orival meg vedelem alatt vagy, ugy nehez lopkodni.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #528  
Old 11-18-2008, 15:34
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Jo, akkor mondok mast. 2 napos orival meg vedelem alatt vagy, ugy nehez lopkodni.

Neked is csak most jutott eszedbe
De legalább ez a lehetőség kizárva... Tehát vagy piac, vagy karaván, bár ez utóbbi egy mf esetében elég necces

Szóval ott tartunk, hogy az ori mindenét nyersibe fekteti, amit kitesz horror áron, hátha valakinek az ő százezer agyagja kell 40k-es áron
Reply With Quote
  #529  
Old 11-18-2008, 15:58
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Andrew View Post
Gondolom szövetségi karavánnal. Eddig világos is, de arra már nem találtam megoldást sehol sem, hogy hogy lehet ugyanezen ország Mf is
Ugye a szövetségi karavánt csak akkor küldheted, ha vkivel szöviben vagy márpedig akkor szabályos, azhogy utána mf leszel, már a te gondod bajod... egy szövetség nem kell mindig hosszútávú legyen, lehet akár egy alkalmi érdek kapcsolat is pl ilyen lehet az egyik oriból az újba átjátszás is akár karavánnal, akár piacon. az hogy 24kör múlva már semmi közöd a szövihez és mf vagy az megint csak magán ügy, de semmi szabálytalan nincs benne.
ha nem szöviként utalsz a piacon, már hagy kivánni valót, de bizonyithatatlan (hiszen akár a szövid is lehetett figyelmetlen, és csak egy idegen kapta el az utalást)
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
  #530  
Old 11-18-2008, 16:00
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Kutyuleee View Post
Ugye a szövetségi karavánt csak akkor küldheted, ha vkivel szöviben vagy márpedig akkor szabályos, azhogy utána mf leszel, már a te gondod bajod... egy szövetség nem kell mindig hosszútávú legyen, lehet akár egy alkalmi érdek kapcsolat is pl ilyen lehet az egyik oriból az újba átjátszás is akár karavánnal, akár piacon. az hogy 24kör múlva már semmi közöd a szövihez és mf vagy az megint csak magán ügy, de semmi szabálytalan nincs benne.
ha nem szöviként utalsz a piacon, már hagy kivánni valót, de bizonyithatatlan (hiszen akár a szövid is lehetett figyelmetlen, és csak egy idegen kapta el az utalást)
Ez is bukik a 2 napos mf orinal, emiatt:

"Ha megkötöttél egy szövetségi kapcsolatot egy másik országgal, azt 72 körig semmiképp nem bonthatod fel."
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Vampire-The Masquerade MiKoR Fantasy, szerepjátékok 125 07-01-2008 07:20
Hogy,mit és hogyan kell csinálni az elf-el? Gábor Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 10-13-2007 10:38


All times are GMT +1. The time now is 08:28.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu