Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Anarchista csoport > Segítség az Anarchista csoporthoz

Segítség az Anarchista csoporthoz Az Anarchista csoportban merőben más játék zajlik, mint a normál csoportokban, a profi Anarchistások itt segíthetnek a frissen belevágoknak

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 08-01-2006, 09:52
banyek
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Anarchista ori azonosítás

A mélyszabin lévő oriknak, akiknek lejárt már a 90 nap a feljutásra, nos azon orik azonosítása csak akkor lehetséges ha bevippeli őket az ember, ha meg nem törlődnek? vagy mi lesz velük?
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 08-01-2006, 09:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by banyek
A mélyszabin lévő oriknak, akiknek lejárt már a 90 nap a feljutásra, nos azon orik azonosítása csak akkor lehetséges ha bevippeli őket az ember, ha meg nem törlődnek? vagy mi lesz velük?
Ha lejárt a 90 napod, és nem sikerült velük fellépned, akkor azokkal elvesztetted a játékot, így van. Ezek azonosítás hiányában törlésre kerülnek.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #3  
Old 08-02-2006, 07:49
TM Laci TM Laci is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

viszont ha van ujrázási lehetőséged (tehát már egyszer legalább szintet léptél) akkor ujrázod, és ugy már tudod azonositani őket...
Reply With Quote
  #4  
Old 08-02-2006, 21:39
spok's Avatar
spok spok is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 207
Activity: 0%
Longevity: 99%
Talking

Quote:
Originally Posted by TM Laci
viszont ha van ujrázási lehetőséged (tehát már egyszer legalább szintet léptél) akkor ujrázod, és ugy már tudod azonositani őket...
Hál istenit
Nem kell megint fizu elöleg
Reply With Quote
  #5  
Old 08-03-2006, 08:56
Tibi22_SKCS's Avatar
Tibi22_SKCS Tibi22_SKCS is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 71
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

én tavaj Vipeltem mert ba volt fagyva kb 40orim és azonosítani kellet őket szerencsére össze volt kötve és nem kellet anyi vip és meg maradt mind.. szoval ha Y-ban fagy be és azonosítani kell akkor vagy vip vagy törlődni fog..
Reply With Quote
  #6  
Old 10-03-2006, 08:14
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Question

Van egy kis prolémám az országaim azonosításával, ha valaki tud kérem segítsen!Szóval megkaptam az azonosító kódot, de amikor belépek az orimba ezt látom:

"Kedves játékosunk! Az anarchista csoport alsó 3 szintjén szintenként 90 napod van arra, hogy feljuss a következő szintre. Ha ez alatt az idő alatt nem sikerül fellépned, akkor a játékot elvesztetted. Te már több, mint 90 napja kezdted a játékot. Mostantól csak a Feljutás, a Súgó, a Beállítások és a Kilépés menüpontokat éred el ebben az országban. Ha megfelelsz a feljutás feltételeinek, a következő szinten a 90 napos idő nulláról kezdődik. Az anarchista csoport alsóbb szintjein 90 napnál több időt játékban csak VIP tagjaink tölthetnek el. Ha nem felelsz meg a feljutás feltételeinek, országodat a Beállítások menüpont alól újraindíthatod, vagy ha erre nincs lehetőséged, ugyanitt törölheted."

Ezután gondoltam, hogy fellépek, de mivel nem tudom azonosítani az országot, ezért azt nem engedi! Teljesen tanácstalan vagyok, mit csináljak?

__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #7  
Old 10-03-2006, 09:29
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Vippeld be az orit.
Reply With Quote
  #8  
Old 10-03-2006, 09:46
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Ditke View Post
Van egy kis prolémám az országaim azonosításával, ha valaki tud kérem segítsen!Szóval megkaptam az azonosító kódot, de amikor belépek az orimba ezt látom:

"Kedves játékosunk! Az anarchista csoport alsó 3 szintjén szintenként 90 napod van arra, hogy feljuss a következő szintre. Ha ez alatt az idő alatt nem sikerül fellépned, akkor a játékot elvesztetted. Te már több, mint 90 napja kezdted a játékot. Mostantól csak a Feljutás, a Súgó, a Beállítások és a Kilépés menüpontokat éred el ebben az országban. Ha megfelelsz a feljutás feltételeinek, a következő szinten a 90 napos idő nulláról kezdődik. Az anarchista csoport alsóbb szintjein 90 napnál több időt játékban csak VIP tagjaink tölthetnek el. Ha nem felelsz meg a feljutás feltételeinek, országodat a Beállítások menüpont alól újraindíthatod, vagy ha erre nincs lehetőséged, ugyanitt törölheted."

Ezután gondoltam, hogy fellépek, de mivel nem tudom azonosítani az országot, ezért azt nem engedi! Teljesen tanácstalan vagyok, mit csináljak?

A játékot ezzel az országgal már elvesztetted. Vagy újraindulsz az adott szinten -- feltéve, hogy nem 5. szinten vagy --, vagy más lehetőség nem nagyon van. VIP lehetsz velük, és akkor a 90 napos limit nem él, de ezt igazából csak emiatt nem ajánlanám.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #9  
Old 10-03-2006, 16:54
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A játékot ezzel az országgal már elvesztetted. Vagy újraindulsz az adott szinten -- feltéve, hogy nem 5. szinten vagy --, vagy más lehetőség nem nagyon van. VIP lehetsz velük, és akkor a 90 napos limit nem él, de ezt igazából csak emiatt nem ajánlanám.
Köszi a segítséget!
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdések és válaszok az Anarchista csoporttal kapcsolatban. aúú Segítség az Anarchista csoporthoz 250 09-11-2021 17:31
Mi a jó az Anarchista csoportban? robogo Segítség az Anarchista csoporthoz 260 04-10-2007 22:13
Anarchista játék Petya Általános beszélgetés Hódítós témákban 33 10-22-2006 23:17
Anarchista ország keresése Milán™ Megvalósult javaslatok 6 05-06-2006 19:45


All times are GMT +1. The time now is 09:34.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu