Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 01-25-2016, 10:45
sij13 sij13 is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 14
Activity: 0%
Longevity: 86%
Default

Quote:
Originally Posted by Bomi View Post
3-4 belépés pont arra elég hogy ne hadis fajjal játszon, egész napi folyamatos támadásra meg aztán végképp nem.
Visszakísérés ellen meg igen is tudna tenni ha éppen észre venné, például bontani, hogy ne alulról kapja az ütés vagy beíjazni és megfogni vagy szembe menni stb.. vannak lehetőségek, de ha erre alapozunk hogy 3-4x belépek és mindíg indítok egy támadást és lesz ami lesz akkor akár hullával is játszhat, mert ott fent áll a vakság, tehát a "nem látja, hogy megy felé valaki" szisztéma.
Mint írtam inkább elfel próbálja meg védekező felállásban, utána egy új országgal vagy éppen azzal már el tudja dönteni mi lehet még megfelelő számára mert lehet hogy fél év múlva több ideje lesz stb, vagy akár még ennyi se.
A bontás egész jó ötlet.(De ezt most ne részletezzük.)
Tegyük fel,hogy már így is teljesen fullra volt a barrak és eleve íjak voltak bent.Ebben az esetben már nem tud tenni semmit-már a bontáson kívül,ha az célravezetőnek ígérkezik-,mivel a kimenő sereg az elsődleges,így hiába venne pluszba íjakat,azok a barrak kapacitása fölé kerülnének és így nem érnének semmit. Minden más esetben neked van igazad persze
És igen. Én is támogatom az elfes ötleted.
Sponsored Links
  #12  
Old 01-25-2016, 10:53
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by sij13 View Post
Tegyük fel,hogy már így is teljesen fullra volt a barrak és eleve íjak voltak bent.Ebben az esetben már nem tud tenni semmit
"Legjobb védekezés a támadás." -- tartja a mondás. Ez különösen igaz egy harci stratégiai játékban, mint a Hódító.
__________________
Hódító * Queosia
  #13  
Old 01-25-2016, 11:22
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Katamarán View Post
Az érdekelne engem, hogy szerintetek mivel lehetne felmenni második szintig egyedül? Vagy fel lehet-e egyáltalán?
Napi 3-4x tudok belépni így nem szeretnék szövetségben játszani.
Visszatérve az eredeti kérdésre.

Mi az, amit csinálni szeretnél? Harcolni? Csak védekezni? Termelni? Minél több pénzt összeszedni?

A napi 3-4 belépés nem olyan kevés, abból ki lehet hozni egy aktív országot is, még ha nem is a legaktívabbat.
__________________
Hódító * Queosia
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #14  
Old 01-25-2016, 18:57
Bomi's Avatar
Bomi Bomi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2012
Location: Budapest
Posts: 55
Activity: 0%
Longevity: 66%
Default

Quote:
Originally Posted by sij13 View Post
A bontás egész jó ötlet.(De ezt most ne részletezzük.)
Tegyük fel,hogy már így is teljesen fullra volt a barrak és eleve íjak voltak bent.Ebben az esetben már nem tud tenni semmit-már a bontáson kívül,ha az célravezetőnek ígérkezik-,mivel a kimenő sereg az elsődleges,így hiába venne pluszba íjakat,azok a barrak kapacitása fölé kerülnének és így nem érnének semmit. Minden más esetben neked van igazad persze
És igen. Én is támogatom az elfes ötleted.
Ja hogy fullra kitámadott ? Akkor meg is érdemli De ez már megint hulla szokás, szerintem Te titkon zombi vagy
  #15  
Old 01-25-2016, 19:46
Pal64 Pal64 is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2013
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 60%
Default

3-4 belépés nem olyan kevés, de orkhoz tényleg több kell.
A többi kritériumban csoport intenzitását, összetételét figyelembevéve mindegyik faj tökéletesen megfelel.
B-ben mf. orikat közszeretettel "levadásszák" /-szuk/.
Szövi javasolt!
  #16  
Old 01-26-2016, 12:42
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Visszatérve az eredeti kérdésre.

Mi az, amit csinálni szeretnél? Harcolni? Csak védekezni? Termelni? Minél több pénzt összeszedni?

A napi 3-4 belépés nem olyan kevés, abból ki lehet hozni egy aktív országot is, még ha nem is a legaktívabbat.
3-4 belépés az nem kevés? Ha össz 3-4 órát fed le a 24ből az elég kevés szerintem.. Ha 3-4-szer gép elől lép be és mellette benéz párszor telórol az már elmehet, de szerintem ő nem így értette..
De úgy néz ki, nem is járt a fórumon a kérdés feltétele óta..
__________________
same old song..
  #17  
Old 01-28-2016, 06:55
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

En mf-nek biztosan az oriast javasolnam. Gombolni tudod a hadikat, nem lopnak tulsagosan szet, egyik legjobb faj a jatekban. 4-5. Szinten gnom is eletkepes, de ha egyszemes vagy B ig biztosan el tudsz jutni egyedul is szinte barmelyik fajjal. De nyugodtan lephetsz szovibe is, akar kezdobe is, sokkal jobb mint az mf, nem unsz bele a jatekba

13-14 %templom 10%torony 3-4% kocsma ijasz/lovas kombo es aprithatsz is. Persze ez egy hadis orias, ha csak termelgetni meg fedezni akarsz akkor ne ezt valaszd
The Following User Says Thank You to Merengő For This Useful Post:
  #18  
Old 01-30-2016, 12:14
Dave Dave is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 307
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
En mf-nek biztosan az oriast javasolnam. Gombolni tudod a hadikat, nem lopnak tulsagosan szet, egyik legjobb faj a jatekban. 4-5. Szinten gnom is eletkepes, de ha egyszemes vagy B ig biztosan el tudsz jutni egyedul is szinte barmelyik fajjal. De nyugodtan lephetsz szovibe is, akar kezdobe is, sokkal jobb mint az mf, nem unsz bele a jatekba

13-14 %templom 10%torony 3-4% kocsma ijasz/lovas kombo es aprithatsz is. Persze ez egy hadis orias, ha csak termelgetni meg fedezni akarsz akkor ne ezt valaszd
én picit jobban élezem, de hát ez már a tapasztalaton és tartalékokon múlik...

pont újra kisérletező kedvemben vagyok, és kipróbáltam az elfet. Ötödik, negyedik szinten nem javaslom. Gátlástalan éplistákkal rohangálnak orkok és félelfek. bele is szaladtam egymás után 2 ilyenbe, szóval csak az óriás jöhet szóba... Az mf-nek a vagyonára kell nagyon vigyázni, tehát elsősorban tolik ellen kell védekezni...

2/B-ben már megpróbálom megint az elfet, mert ugye ott már 1 ütéssel kiütöm a felest 10k értéken kívülre, és annyira senki nem élezi ki magát, mint lejjebb...4-es szinten is még látok torony nélkül 60% barakkal orkot, meg gondolom 25% kocsmával félelfet... ott nem fáj, ha bekapsz egy sereget földre, mert fillérekből pótolod fedezéssel, vagy azonnal ütsz egy magára hagyott orit...

Mindentt összevetve az óriás a legjobb, ha ilyen kevés belépéssel akarsz játszani.Az MF-ekre mindenki rászáll, amíg van tőlük elvenni valamit.

Személy szerint az MF bónuszt kicsit keveslem, de ez már másik téma DD
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
magányos farkasok Barracuda Segítség 1 06-03-2013 19:07
Magányos farkas alma Segítség 7 01-06-2008 22:19
Magányos farkas szajonara Segítség 22 08-26-2007 22:30
20.01. Magányos farkasként Ati Hódító Kézikönyv 1 07-12-2007 02:11
Szövetséges vagy magányos farkas? borka Segítség 67 10-20-2006 19:20


All times are GMT +1. The time now is 16:03.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu