Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 05-18-2010, 18:49
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ati ahhoz mit szólnál (persze mindenki más is), ha egy olyan ötletem lenne, hogy ha a könnyített fordulást veszi valaki igénybe, akkor nem kapna plusz személyiséget, de ha pl. 2-3-4 stb szeme már van Aban, akkor az megmaradna 5-ösön is...
Így nem kellene egy zéróval elveszítenie mindent...
Aki meg szeretne plusz szemet fordulához, annak maradna a mostani felállás...
Nos?
A "menj 2x körbe a +1 személyiségért" gondolat kb hasonló.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
Sponsored Links
  #112  
Old 05-18-2010, 19:00
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A "menj 2x körbe a +1 személyiségért" gondolat kb hasonló.
Nem teljesen, mert én úgy értettem, hogy ha 5-ször csinálod meg könnyítve A-t, akkor sem kapsz plusz szemet...

Az a szavazásos topicod meg kissé értelmetlen számomra, mert nem az volt a célom ezzel a topiccal, hogy könnyebb legyen szemet szerezni, hanem könnyebb legyen letudni az A-t azoknak, akiknek ilyen-olyan okokból (olvastam6tunk már jó párat) csömöre lett

Lehet vki jobban érzi magát 5-ben 400-on, mint szenvedve Aban 4.000-en...
persze, írhatnátok, hogy akkor maradjon ott, de sztem nem ebből kell kiindulni
Reply With Quote
  #113  
Old 05-18-2010, 19:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Az a szavazásos topicod meg kissé értelmetlen számomra, mert nem az volt a célom ezzel a topiccal, hogy könnyebb legyen szemet szerezni, hanem könnyebb legyen letudni az A-t azoknak, akiknek ilyen-olyan okokból (olvastam6tunk már jó párat) csömöre lett
Ha csömör miatt le akarod tudni, akkor zérózol 5. szintre. Ezt már most is meg lehet tenni, nincs min változtatni.

Mi másért akarnál sürgősen eltűnni az A-ból úgy, hogy sem a zéró, sem az új ország nem jó, ha nem azért, hogy plusz személyiséget kapj?

Nekem persze mégjobb, ha nem kap érte egyáltalán személyiséget, de szerintem ezt senki nem így képzelte Rajtad kívül.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #114  
Old 05-18-2010, 19:18
NATO's Avatar
NATO NATO is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest
Posts: 50
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Ati ahhoz mit szólnál (persze mindenki más is), ha egy olyan ötletem lenne, hogy ha a könnyített fordulást veszi valaki igénybe, akkor nem kapna plusz személyiséget, de ha pl. 2-3-4 stb szeme már van Aban, akkor az megmaradna 5-ösön is...
Így nem kellene egy zéróval elveszítenie mindent...
Aki meg szeretne plusz szemet fordulához, annak maradna a mostani felállás...
Nos?
Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ha csömör miatt le akarod tudni, akkor zérózol 5. szintre. Ezt már most is meg lehet tenni, nincs min változtatni.

Mi másért akarnál sürgősen eltűnni az A-ból úgy, hogy sem a zéró, sem az új ország nem jó, ha nem azért, hogy plusz személyiséget kapj?

Nekem persze mégjobb, ha nem kap érte egyáltalán személyiséget, de szerintem ezt senki nem így képzelte Rajtad kívül.

Evvel kapcsolatosan nekem volt egy ötletem.

Quote:
Originally Posted by NATO View Post
Esetleg lehetnek fordulási szintek.
.......
Ha valakinek nem tetszik, vagy nem megy az A és csak zéróstarttal tud vissza menni 5-be akkor semmi nyoma nem marad annak a rengeteg munkának, míg feljutott A-ba.
Szerintem a minimum szinten fordulásnak pont az lenne a lényege, hogy ugyan plusz személyiséget nem kap érte, de mint egy fajta elismerés az eddigi küzdelméért egy szürke számot kap.
__________________


Öntelten járnak a senkik,
Figyelnek a vesztemet érzik.
Várhatnak még úgy hiszem,
Nem adom fel azért sem.

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is.


Kisértet (#291108)
NATO (#331889)
Reply With Quote
  #115  
Old 05-18-2010, 19:33
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nekem még mindig az a fő kérdésem, hogy akarjuk-e, hogy valaki több személyiséggel játsszon, miközben túl sokat nem bizonyított még.

Továbbvive a kérdést: mennyire akarjuk ezt? Gondolok arra, hogy ha nagyon nem megy neki a top30%-ba jutás, de elért egy bizonyos szintet, akkor is lefordulhat, de nem kap plusz személyiséget. Két ilyen kör után már kaphat plusz egyet.

Ez csak hangos gondolkozás, igazából még mindig nem vagyok meggyőződve arról, hogy szükség van erre.
Saját példám: azért szenvedek (szó szerint!) az A-ban, mert szeretnék plusz személyiséget. Betonelfként fedezgetek iszonyú lassan és drágán. Próbáltam hadi orival ütve haladni, nem ment, nincs sem annyi időm, sem annyi tudásom, hogy ezzel próbálkozzak. Nem érdemlem meg tehát a plusz szemet. Mégis meg fogom szerezni, legfeljebb 2 évbe telik. Lesz tehát plusz szemem, és 2 évig akadályozom a normális játékot az A-ban.

Ez most így jó?

A hozzám hasonló orik most is a kitartásra és nem a játéktudásra kapják a plusz szemet.
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Takanohana For This Useful Post:
  #116  
Old 05-18-2010, 19:38
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Saját példám: azért szenvedek (szó szerint!) az A-ban, mert szeretnék plusz személyiséget. Betonelfként fedezgetek iszonyú lassan és drágán. Próbáltam hadi orival ütve haladni, nem ment, nincs sem annyi időm, sem annyi tudásom, hogy ezzel próbálkozzak. Nem érdemlem meg tehát a plusz szemet. Mégis meg fogom szerezni, legfeljebb 2 évbe telik. Lesz tehát plusz szemem, és 2 évig akadályozom a normális játékot az A-ban.

Ez most így jó?

A hozzám hasonló orik most is a kitartásra és nem a játéktudásra kapják a plusz szemet.
Aki csak fedez, betonkent, mert nincs ideje jatszani, annak szerintem ez epp igy van rendjen. Amit ajanlanek, hogy ha beertel a topba, B-bol probalj fordulni, ezt meg hagyd benn, es akkor csak a top novekedeset kell lekovetned.

(Vagy szerinted jo lenne, ha vki 1000 kor alatt kapna kek szemelyiseget azert, mert 2 hetente bevipeli az orszagat, es kethetente belep es fedez egyet?
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #117  
Old 05-18-2010, 19:42
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Aki csak fedez, betonkent, mert nincs ideje jatszani, annak szerintem ez epp igy van rendjen. Amit ajanlanek, hogy ha beertel a topba, B-bol probalj fordulni, ezt meg hagyd benn, es akkor csak a top novekedeset kell lekovetned.

(Vagy szerinted jo lenne, ha vki 1000 kor alatt kapna kek szemelyiseget azert, mert 2 hetente bevipeli az orszagat, es kethetente belep es fedez egyet?
Na pont ezért nehezedik meg az A-ból fordulni akaró orik helyzete.
Reply With Quote
  #118  
Old 05-18-2010, 19:51
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Vagy szerinted jo lenne, ha vki 1000 kor alatt kapna kek szemelyiseget azert, mert 2 hetente bevipeli az orszagat, es kethetente belep es fedez egyet?
Persze, hogy nem. De most mennyivel érdemli meg jobban a kék szemet azzal, hogy nem 1000, hanem 100000 kör alatt kap kék szemet azért, mert időnként bevipeli az országát és időnként fedez egyet?
Reply With Quote
  #119  
Old 05-18-2010, 19:53
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Takanohana View Post
Persze, hogy nem. De most mennyivel érdemli meg jobban a kék szemet azzal, hogy nem 1000, hanem 100000 kör alatt kap kék szemet azért, mert időnként bevipeli az országát és időnként fedez egyet?
Mint emlitetted: a kitartasa miatt.

(Viszont ezzel lassan eljutsz Ati "ket koros" javaslatahoz.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #120  
Old 05-18-2010, 20:02
Takanohana Takanohana is offline
Member
 
Join Date: Aug 2008
Location: Budapest
Posts: 279
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
(Viszont ezzel lassan eljutsz Ati "ket koros" javaslatahoz.
Élnék is vele, ha bevezetésre kerülne!

Amint lehet, fordulnék az A-ból, inkább még egyszer körbemennék, abban legalább van izgalom. Persze A-ban is van izgalom, folyton azon izgulok, nehogy egy elszánt ork leföldeljen, (betonelf ide vagy oda), mert akkor termelhetek megint két hónapig, hogy visszafedezzem az elveszett földet.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 00:21.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu