Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #2281  
Old 08-28-2007, 15:35
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Na, akkor poénkodást félretéve.
Sajnos nem vagyunk abban a helyzetben, hogy felvegyük a harcot az Ovival. Bár csak egyikükről sikerült éplistát csináljunk, az meggyőzött arról, hogy nem bízzák a véletlenre a sikert Mi nem engedhetünk meg magunknak ilyen fokú átépülést, ráadásul beláthatatlan időre, mert anyagilag nem győzzük.

Az éjjel az Ovi elsőre elrontotta a ráállást, így kaptunk egy extra esélyt. Sajnálatos módon egyéb harci cselekmények miatt klánszabi nem jöhetett szóba, így a kilépés mellett döntöttünk. Elég lett volna egy orit kitenni, akkor az Ovi már fentről üt, és lényegesen kevesebb földet visz, de az még megérte volna nekik. Így 5 orit tettünk szk-ra köztük magamat is. Az volt a cél, hogy lényegesen többe kerüljön nekik a buli, mint amekkora a nyereség a végén. Ezt úgy vélem elértük. Annyiba kerültünk nekik, hogy nem 464 hekit, de ennél jóval többet fedezhettek volna a pénzből- az egy Xepit kivéve.

A mi részünkről szintén le kell adjunk egypár hekit, de lénygesen jobban jártunk így is. Egyészt azt hiszem kevesebbet veszítünk így, mintha az ovi sikerrel bever, mégha fentről is, másrészt mi még olyan környezetben vagyunk a pontlistán, ahol egyéni ütéssel is lehet érvényesülni. Ez áldás, és átok egyszerre, majd igyekszünk kihasználni az áldás oldalát

Míg fel nem készülünk ellenük, bármikor ránk állnak, ugyanez lesz a reakció. Ha győzni nem tudunk ellenük, anyagilag próbáljuk őket elérdekteleníteni az ilyen akcióktól.

És mielőtt gyávának kiáltanátok ki minket (mondjuk a Gyáva Partizán első alapítója én voltam) tegye fel a kezét az, aki egy elég nagy, de ahhoz képest csóró klán vezéreként mást tenne, ha az 1/A alighanem 3-dik leggazdagabb klánja vadászik rá kitartóan
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2282  
Old 08-28-2007, 15:43
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

viccet félre téve,megértem teljesen...mert mi is próbáltuk minimalizálni a veszteséget mikor az ovi jött cirka 4millás klánponton és a föorik 1,5szorzon belül elég durva hekik repkedtek volna!

Szégyen a futás de hasznos ,és ebben a helyzetben a legjobb megoldás.!

Last edited by Cyby_; 08-28-2007 at 16:20..
Reply With Quote
  #2283  
Old 08-28-2007, 15:58
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
viccet félre téve,megértem teljesen...mert mi is próbáltuk minimalizálni aveszteséget mikor az ovi jött cirka 4millás klánponton és a föorik 1,5szorzon belül elég durva hekik repkedtek volna!

Szégyen afutás de hasznos ,és ebben ahelyzetben a legjobb megoldás.!
Cyby igaz ami igaz futni azt tudtok Amúgy nem értem pontosan mi a bajod velem, szerintem eddig egyszer sem beszéltünk (szerencsémre) de tudomásául veszem alacsony intelligenciádnak

Ha arra a befoglalt plusz 80 hekire vagytok büszkék, ami Attelokinnak visszatámadásokból jött össze örömmel gratulálok, kevés klán tol el 7-8 milliárdot ilyen akciókra

Spanyol
Reply With Quote
  #2284  
Old 08-28-2007, 16:31
Cyby_'s Avatar
Cyby_ Cyby_ is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Kunhegyes-Debrecen MFK koli
Posts: 646
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yberia View Post
Cyby igaz ami igaz futni azt tudtok Amúgy nem értem pontosan mi a bajod velem, szerintem eddig egyszer sem beszéltünk (szerencsémre) de tudomásául veszem alacsony intelligenciádnak

Ha arra a befoglalt plusz 80 hekire vagytok büszkék, ami Attelokinnak visszatámadásokból jött össze örömmel gratulálok, kevés klán tol el 7-8 milliárdot ilyen akciókra

Spanyol

nem akarok személyeskedni,ez az egy hszt fogom rád áldozni....

1. 98%barakkos orkot kaptatok a Pannontól,azzal könnyü hencegni.téma lezárva
2. Attelokin,nem is ami klánunkb avan/volt,szal itt kavarsz megint össze vissza..néz utánna miröl próbálsz beszélni....
3. az intelligenciám,meg nem rád tartozik és nem is fórum téma,de most már téged is betudlak legalább sorolni,h hova tartozol.....
többet nem offolok köszönöm
Reply With Quote
  #2285  
Old 08-28-2007, 17:14
Yberia Yberia is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 51
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Cyby_ View Post
nem akarok személyeskedni,ez az egy hszt fogom rád áldozni....

1. 98%barakkos orkot kaptatok a Pannontól,azzal könnyü hencegni.téma lezárva
2. Attelokin,nem is ami klánunkb avan/volt,szal itt kavarsz megint össze vissza..néz utánna miröl próbálsz beszélni....
3. az intelligenciám,meg nem rád tartozik és nem is fórum téma,de most már téged is betudlak legalább sorolni,h hova tartozol.....
többet nem offolok köszönöm
1. jópár hozzászólás óta személyeskedsz, ezt eleve buktad, ráadásul mindezt úgy, hogy senki sem szólt hozzád, én pláne nem.
2. Amint láthattad nem vagyok mostanság túl aktív, ha a társaim hívnak jövök segíteni nekik, és én nem olvastam egy addont sem, ahol én vertem volna a nyálam akár a tegnapi támadásra, vagy másra.
3. Mellesleg ha arra gondolsz amikor összefostátok magatokat és egész este ment a menekülés az ovi elől, meg a társaitok kirugdosása, akkor a futás hasznos oldalát elfogadva vállald fel annak szégyenét is. Hogy ki és miért lépett be nem rám és nem rád tartozik, szabad virtuális játékban élünk :P

ezt az addont sajtóhelyreigazításnak vettem :P
Reply With Quote
  #2286  
Old 08-28-2007, 20:47
Arwyl szelleme's Avatar
Arwyl szelleme Arwyl szelleme is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Mezőberény vagy Ildeenél Szegeden :-)
Posts: 861
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Yberia View Post
3. Mellesleg ha arra gondolsz amikor összefostátok magatokat és egész este ment a menekülés az ovi elől, meg a társaitok kirugdosása, akkor a futás hasznos oldalát elfogadva vállald fel annak szégyenét is. Hogy ki és miért lépett be nem rám és nem rád tartozik, szabad virtuális játékban élünk :P
Ez tartozik rám. Erre reagálnék.

Azért mert te menekülésnek láttad azokat az eseményeket még nem feltétlenül voltak azok. Inkább kicsit táncoltattam az ovit, és beállítottam úgy ahogy végül sikerült is: csak mi jöhessünk ki belőle jól. De hogy mit és hogyan nem árulom el, majd ha felnőssz hozzá talán átlátod te is.

Addig hidd azt hogy menekülés volt, és hidd azt hogy szégyenkezni kell érte nekünk. Amit akkor sem kellene megtennünk ha igaz lenne az a menekülés a 99,5% barakkos ajandék orkotok elől!!

Végül a meneküléshez elárulom neked, hogy miután hagytam hogy ránk álljatok rájöttetek illetve szerintem Ákos aki egyedül közületek átlátta, hogy kicsit megfingattam az ovit és ez így csak bukó lehet KI SE MERTETEK JÖNNI ránk! Azt hogy a rátok menő Szkara sereget hogyan fogtátok meg, jobb ha nem is részletezzük...

Szóval kicsit lapíts még és tanulgasd az A-t mielőtt hülyeségeket írkálsz ide!

Remélem nem sértettelek meg.
__________________
Egy: törj az égig!
Kettő: tarts ki végig!
Három: nevess, ha fáj!
Négy: üss, ha muszáj!
Öt: tartsd a várat!
Hat: védd a társad!
Hét: tiéd a hit!
Nyolc: a zászlót vidd!

Egészséges Fejbőr : Skinhead nyolcparancsolat
Reply With Quote
  #2287  
Old 08-28-2007, 20:59
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

ezt már egyszer leírtad.
mint az óvoda jelenlegi vezére kötelességem leírni, hogy tévedsz. a csalás/jksz vádját elutasítjuk, kérlek vagy támaszd alá vagy ne hangoztasd, mert felesleges
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
  #2288  
Old 08-28-2007, 21:39
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

2007-08-28 19:00:58 Mi nem menekülünk, hanem visszafelé nyilazunk! (#2645) támadást indított Ezüstszárnyú angyalok (#2533) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 3138 hektár földet.


Grat az ütéshez!
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #2289  
Old 08-28-2007, 22:09
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

GHa Yberia megjelenik megy a szájkarate egyből... pediig a többi ovis tök jó fej

Grat az ütéshez!

Synkel, majd ha egyszer feljutok az Aba felemelem a kezem!
__________________
Steve`sfield (#324643)
Reply With Quote
  #2290  
Old 08-28-2007, 22:41
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Synkel!

Olyan nincs, hogy elfogyott a pénz amikor rátokálltak!
Olyan van, hogy rosszul gazdálkodtok, és túlköltekeztetek a növekedés közben.
Olyan van, hogy nem veszed észre a 2 napja épülő Ovodát, a nyerspiac mozgását, a rajtatok lévő térkapukat...
Olyan is van, hogy hosszas csatázásban kimerülnek a tartalékok.

Bocs az őszinte kritikáért, de valamit nagyon elszúrtatok, ha se védeni, se támadni nem tudtatok.

A szövetségi háború tudománya nem abból áll, hogy beverek egy mozdulni képtelen termelő tornyos-tanyás-bankos-romantikus klánt, hanem az ilyen esetekből, amikor egy Ovoda kalíberű ellenfél áll rád.
__________________
Jó Reggelt, jó Mészárlást!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 5 (0 members and 5 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 04:01.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu