Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12291  
Old 06-28-2012, 17:37
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mas is letolt itten-e Tegedet, csak nem ontotte szavakba, he.
Az ellenfelet megertem, Merengovel meg kezet foghattok
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12292  
Old 06-28-2012, 17:57
Merengő Merengő is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Location: Komárom
Posts: 1,545
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Ghosti View Post
Kezdem unni hogy te engem allandoan letolsz itten. Ott volt mellette a smiley, ha komolyan gondolom irok neki egy zoldet, habar meg arra sem meltattak bennunket hogy Jupi privi gratulaciojara valaszoljanak.
attól, hogy teszel egy mosolygós fejet még nem lesz pozitív a mondanivalód. ez olyan mintha azt mondanám neked: remy helyett a te arcoddal fognék kezet

ott a mosolygós fejecske mégis érezhetsz a sorok között némi rosszindulatot.
Reply With Quote
  #12293  
Old 06-28-2012, 19:40
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default





Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Pool For This Useful Post:
  #12294  
Old 06-28-2012, 19:42
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Merengo es Remy,
nekem ugy altalaban senkivel smemi bajom, meg kulsore se nagyon irok..
de eleg bunko dolog hogy kispeciztek valakit es "ha van sapka a fejen azret kritizaljatok, ha nincs akkor meg azert"...
mindig felulrol beszeltek mert ti vagytok a tokeletes hoditosok diszruhaba oltozve akik erinthetetlenek.. es akik mindig arra varnak hogy kioktassanak mast, vagy hogy tudatosan bizonyos szavakba belekapaszkodva szemelyeskedesbe vigyetek at beszelgeteseket...
ha nem tudtok normalisan reagalni mas jateklosok besozlasaira , szerintem enm kene telepiszkitani a forumot..
mindenki tudja hogy ti vagytok a legjobbak, meg legszebbek meg legokosabbak...
nem kene mindig erzekeltetni masokkal.. mert mar sneki nem vesz komolyan benneteket...
fuggetlenul attol emnnyire tudtok jatsznai vagy eppen nem...


jupi
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Jupi For This Useful Post:
  #12295  
Old 06-28-2012, 19:46
J.Ati J.Ati is offline
Senior Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 5,922
Activity: 9%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Jupi View Post
mindenki tudja hogy ti vagytok a legjobbak,
Bocs, de a legjobb én vagyok
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to J.Ati For This Useful Post:
  #12296  
Old 06-28-2012, 19:46
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Jupi: Lehet vmit felreolvastal, mert az en mondanivalomban semmi ilyesmi nem volt. A nagy arcot pedig epphogy az emlitett beirasban ereztem, amire reagaltam. Ez pedig Toled sem all tavol, szoval kulon erdekes, hogy epp Te emlited meg ezt, raadasul olyan apropobol, ahol ez epp jelen sincs.

A nagy archoz raadasul annyit, hogy ha en egyszer gratulalok, azt nem ugy teszem meg, hogy kozben lesajnalom az ellent.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 06-28-2012 at 19:49..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #12297  
Old 06-28-2012, 19:56
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Merengő View Post
attól, hogy teszel egy mosolygós fejet még nem lesz pozitív a mondanivalód. ez olyan mintha azt mondanám neked: remy helyett a te arcoddal fognék kezet

ott a mosolygós fejecske mégis érezhetsz a sorok között némi rosszindulatot.
de jo hogy tavol vagyunk egymastol, mert most az en kezem is megtalalna a te arcodat ha mar szemelyeskedni akarunk
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12298  
Old 06-28-2012, 19:59
Jupi Jupi is offline
Junior Member
 
Join Date: Mar 2008
Location: Érmihályfalva
Posts: 69
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

ahanyszor forumra irtam vagy belsore vagy kulsore, mindig belem kotottel, pedig en teged nem is ismerlek... es a hallottak alapjan nem is akarlak,
az ellenfel nem volt lesajnalva.. az volt az elso dolgom hogy srakinak es volt szovimnek Boborjan-nak.. gratulaltam a vedeshez, nem sajnalatbol , hiszen az ellenfel szoviben van az egyik legjobb normal szovetsegesem, akivel sajnos mar nem jatszunk egy csapatban....
teny hogy egyeniben is eleg sok utest kaptak tolem.. es valoszinuleg emiatt.... meg valaszra se meltattak...
es az ellenfel kalban van 1-2 olyan jatekos akiknek emberkent is erdekes huzasai voltak.. de ne keverjuk a jatekot a maganelettel..
es te olyan dolgokba szolsz bele es kritialsz masokat amirol halvany lila gozod sincs,,
anarchos forumon is mindig ezt csinaltad.. elitelsz valakit es kritizalsz egy ket hallomas vagy mondta alapjan.. es tokre nem erdekel a hattertortenet..
utanna meg josz a tipikus politikus dumaval....
sose foglak megerteni....
minden dorumra irogatsz,,, mindenhol jelen vagy. szeretsz kozeppontba lenni, ezt en megertem... de neha lehetne normalis hangvetelben piszkalodas nelkul is irogatni amsoknak.. mert akire egyszer raszaltal annak annyi.....
alig varom hogy harcoljunk, remelem nemsokara lehetosegem lesz ra... kivancsi vagyok tenyleg annyira jok vagytok mint amennyire mondanak, vagy csak a szajkarate megy ennyire...
es ha vesizteni fogunk gratulalni fogok a csapatodnak... es legkozelebb si megprobalom.. normal csopiban hamarosan oszefutunk!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Jupi For This Useful Post:
  #12299  
Old 06-28-2012, 20:12
Ghosti's Avatar
Ghosti Ghosti is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 281
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Jupi View Post
ahanyszor forumra irtam vagy belsore vagy kulsore, mindig belem kotottel, pedig en teged nem is ismerlek... es a hallottak alapjan nem is akarlak,
az ellenfel nem volt lesajnalva.. az volt az elso dolgom hogy srakinak es volt szovimnek Boborjan-nak.. gratulaltam a vedeshez, nem sajnalatbol , hiszen az ellenfel szoviben van az egyik legjobb normal szovetsegesem, akivel sajnos mar nem jatszunk egy csapatban....
teny hogy egyeniben is eleg sok utest kaptak tolem.. es valoszinuleg emiatt.... meg valaszra se meltattak...
es az ellenfel kalban van 1-2 olyan jatekos akiknek emberkent is erdekes huzasai voltak.. de ne keverjuk a jatekot a maganelettel..
es te olyan dolgokba szolsz bele es kritialsz masokat amirol halvany lila gozod sincs,,
anarchos forumon is mindig ezt csinaltad.. elitelsz valakit es kritizalsz egy ket hallomas vagy mondta alapjan.. es tokre nem erdekel a hattertortenet..
utanna meg josz a tipikus politikus dumaval....
sose foglak megerteni....
minden dorumra irogatsz,,, mindenhol jelen vagy. szeretsz kozeppontba lenni, ezt en megertem... de neha lehetne normalis hangvetelben piszkalodas nelkul is irogatni amsoknak.. mert akire egyszer raszaltal annak annyi.....
alig varom hogy harcoljunk, remelem nemsokara lehetosegem lesz ra... kivancsi vagyok tenyleg annyira jok vagytok mint amennyire mondanak, vagy csak a szajkarate megy ennyire...
es ha vesizteni fogunk gratulalni fogok a csapatodnak... es legkozelebb si megprobalom.. normal csopiban hamarosan oszefutunk!

A problema az hogy azelott Merengo most meg Remy szol le allandoan. Az ugy koztem es Belwar kozott volt, ha neki nem tetszik megirja es megvalaszolom. De mindig mindenkinek okoskodni kell meg rogton szemelyeskedni. Kit erdekel hogy masnak nem tetszett mivel masnak semmi koze nem volt hozza. Meg nem is szoltam volna ha egyszer ketszer tortenik ez meg, de az utobbi idoben allandoan ez megy ellenem es mar kezdem nagyon unni!
__________________
H: Ghostship/Csak egy maradhat... koszonom minden tagnak a tobb mint 10 evi elmenyeket
Q: Crystal Angel/Herbicid against mimosae tobb mint 35K hirnev utan feloszlottunk, koszi Laszlo az elmenyeket



http://csak-egy-maradhat.com/
Reply With Quote
  #12300  
Old 06-28-2012, 20:37
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Jupi View Post
es ha vesizteni fogunk gratulalni fogok a csapatodnak... es legkozelebb si megprobalom.. normal csopiban hamarosan oszefutunk!
Keress olyan ellenfelet, akinek meg van motivacioja barmit is megmutatni Neked, mert en mar a hodito miatt sem ejszakazni, sem napi 24 oraban odafigyelni nem fogok, sem miattad, sem barki mas miatt... (egyetlen kivetel talan az A)

En ugy erzem, mar elertem annyit, hogy nem kell senkinek semmit bizonygatnom, irni meg azt irok, amit akarok.
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 13 (0 members and 13 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 15:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu