Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5201  
Old 09-05-2008, 22:36
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Emlékszem, még a reményhozókban egyszer egy apró, nem túl becsületes dolgot csinált együtt Pool és Gárdi. Klánvezérünk, Ven, nagyon leszúrta Poolt és közölte, hogy Gárdi többet nem lehet reményhozó...
Úgy emlékszem, Gárdi később reményhozó lett, de nem Ven, hanem Pool vezetésével...
Miután mindenki lelépett közületek, nem nagyon vehette volna más be....
Reply With Quote
Sponsored Links
  #5202  
Old 09-06-2008, 11:35
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Ezt mar regota meg akartam irni, mielott elfelejtem hogy is tortent.....
Igen valóban későn írtad meg...

A történet nem szól csak egy varázslóról a ti oldalatokon, míg nálunk van sötét varázsló (akiből agresszív harcos lesz, majd megint sötét varázsló). A kérdés, hogy a házak felgyújtását, rúnák lopását, épületek rengetését, is ez az egy várúr csinálta? A többiekről szó sem esik, csak a mi oldalunkon, miért?

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Visszaemlekezve, alig varta, hogy a szurkeseg elmuljon. Ekkor, felmerve a masik var felepiteset, azonnal latta: itt atfogo varak elleni tamadas nem lesz, egyik oldalrol sem. Maradnak az egyeni harcok.
Kieg:
Persze hogy alig várta, hiszen erre készült, csak ezt a szürkeség nyugodt idejében és a szürkeséget megelőzően, valahogy elfelejtette közölni a másik várúrral, hogy csak ezért köt MNT-t. Ami persze nem baj, csak hiányzik a történetből.

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
A masik varbol alul levo ket harcos lepett fel eloszor agresszivan.
Most meg harcos vagyok...


Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Messzirol tamadtak, egy fokozas nevu teleport varazslattal. De ezt a varazslatot mi is be tudtuk vetni, igy tamadasaik nem voltak tul hatekonyak. Igaz, sok manaba kerult, de vegulis mire gyujtogettuk eddig?
Akkor nem arra, hogy meglegyen a legnagyobb aranyalma??....

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Majd ezt megelegelve ket bator terv utan, a sotet varazslo is, es az ellen klan vezere is kapott egy-egy sulyos sebet, mig az o kardjaik artalmatlanul suhogtak el a levegoben.
A történetből itt kimaradt, hogy mi történt a ti váruratokkal, miért kellett szegény várát teljesen lebontani, teljesen újraépíteni? A történethez ez is hozzátartozna szerintem.

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Szoval ujra tamadott, kardjat kivonva, szinte semmi vedelmet otthon nem hagyva.
Kieg:
Mielőtt kivonta volna kardják társai is a fokozásos varázslathoz nyúltak, hogy irdatlan varázserejüket és tolvajikat kihasználva, meggyengítsék az ellenséges várat, melyet önmaga képtelen lett volna önerejéből megtámadni.
(Valójában erre vannak a klántársak, de az első szám első személy, minden akcióban, egy picit furi......)

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Reggel felebredve az ellen var Hoherara tamadt. Ez meg simabb volt mint az elozo, itt abszolute semmi mozgas nem tortent az ellenfel reszerol, sot, mikor ujra ment volna, mar meg sem lepodott az ujabb szk varazslaton.
Hohérunk eljegyzési ünnepséget tartott, másik helyen, másik várban, és mint írta is, nem volt sem kedve, sem ideje ezzel a várával foglalkozni, inkább áldozott a népesség növelésének oltárán.

Quote:
Originally Posted by Remykécske az egyke
Ezek utan mar csak egy ember maradt felette az ellen klanbol, aki tortenetesen hosunk baratja volt, Ot pedig nem volt hajlando tamadni. De egy nap utan, ezen a tagon is elvegeztek az szk nevu varazslatot.
Miután hősünk egyáltalán nem emlegetett társai a gyújtogatás és földrengés eszközéhez nyúltak ezen az állítólagos baráton. Vajon ha a hős ilyen a barátaival, milyen az ellenségeivel?? Még belegondolni is szörnyű.

Összeségében a történet nem lenne rossz, de kissé szubjektív és a számukra kevésbé szép eseményeket, mintha elfelejtette volna a szerző. Jó lenne kiegészíteni.
Reply With Quote
  #5203  
Old 09-06-2008, 11:39
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

OFF/Látom Zoli megtanult idézni(),csak ez a becézgetés gusztustalan..
ON/ Úgy állítod be a dolgot,mintha bűnnek számítana az,hogy a klántásak segítik egymást vagy ha összehangoltan támadnak. Szerintem okosabban tetted volna,ha csendben maradsz (azt nem mondom,hogy bölcsebb).
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #5204  
Old 09-06-2008, 11:55
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Miután hősünk egyáltalán nem emlegetett társai a gyújtogatás és földrengés eszközéhez nyúltak ezen az állítólagos baráton. Vajon ha a hős ilyen a barátaival, milyen az ellenségeivel?? Még belegondolni is szörnyű.
Csak erre valaszolok, a tobbi vhogy nem erdekel, meg a gusztustalan becezesed sem, erdekes, hogy epp Te kerted, hogy ne Zolikazzalak, hat, ennyi eszed van...

1. Nem allitolagos, kerdezd csak meg Tole, ha nekem nem hiszed el. (Hogy mindenki tudja, Ferirol van szo)
2. Egy haboruban nyilvan nem fogom megkerni a klantarsaim hogy ne csinaljanak semmit, ezt nem is ertem, hogy gondoltad. Szerintem boven a hataron volt az is, hogy megtagadtam az ellene inditando akciokat a reszemrol.

ps: irtam, hogy a kardjaitok artalmatlanul suhogtak el, hogy ezt fokozasssal, vagy ujraepitessel ertuk el, szerintem lenyegtelen.
De ha gondolod leirom, hogy zajlott az a csata, csak Rad nezve lesz nagyon kinos, tudod? Szoval inkabb ne eroltesd...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 09-06-2008 at 12:03..
Reply With Quote
  #5205  
Old 09-06-2008, 12:01
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Matador
OFF/Látom Zoli megtanult idézni(),csak ez a becézgetés gusztustalan..
Így van kifejezetten az, gondoltam felhívom rá a figyelmét a másik várúrnak, hogy ez a szokás bizony ilyen 8előzőekben már párszor megtörtént), így jó lenne ha leszoknának róla. Másképp hiába írtam az elején.
Érdekes hogy neked is csak így tűnt föl, ha rólam volt szó valahogy nem...

Quote:
Originally Posted by Matador
ON/ Úgy állítod be a dolgot,mintha bűnnek számítana az,hogy a klántásak segítik egymást vagy ha összehangoltan támadnak.
Nem számít bűnnek, de a történetben szó nincs róla és a történetet nem én írtam. Vajon miért nincs szó róla?

Quote:
Originally Posted by Matador
Szerintem okosabban tetted volna,ha csendben maradsz (azt nem mondom,hogy bölcsebb).
Szerintem meg nem, de hát különbözőek a vélemények.
Reply With Quote
  #5206  
Old 09-06-2008, 12:05
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Csak erre valaszolok, a tobbi vhogy nem erdekel, meg a gusztustalan becezesed sem, erdekes, hogy epp Te kerted, hogy ne Zolikazzalak, hat, ennyi eszed van...
Látod milyen kellemetlen, legalább megtanulod, meg a klántársaid is. (Gyula, vagy éppen zöldben a cipész..) Épp ideje volt.
Reply With Quote
  #5207  
Old 09-06-2008, 12:07
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Klanja segitette....
Quote:
Originally Posted by Matador View Post
ON/ Úgy állítod be a dolgot,mintha bűnnek számítana az,hogy a klántásak segítik egymást vagy ha összehangoltan támadnak. Szerintem okosabban tetted volna,ha csendben maradsz (azt nem mondom,hogy bölcsebb).
Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Nem számít bűnnek, de a történetben szó nincs róla és a történetet nem én írtam. Vajon miért nincs szó róla?
No comment. Tanulj mar meg olvasni, legyszives, koszi.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #5208  
Old 09-06-2008, 12:08
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Látod milyen kellemetlen, legalább megtanulod, meg a klántársaid is. (Gyula, vagy éppen zöldben a cipész..) Épp ideje volt.
Nem kellemetlen, csak magadrol allitasz ki szegenysegi bizonyitvanyt, bar mar a sok into miatt szerintem egy hely sincs benne....
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #5209  
Old 09-06-2008, 12:15
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nem kellemetlen, csak magadrol allitasz ki szegenysegi bizonyitvanyt, bar mar a sok into miatt szerintem egy hely sincs benne....
Kérdezd meg hogy érdekel-e? A helyes válasz, abszolút nem.

Quote:
Originally Posted by Remedy
Klanja segitette kulonbozo informaciok szerzesevel, amibol megprobalhattak kitalalni, mire is keszul az ellen.
Tanulj meg fogalmazni és ismerd meg a mondatszerkezeti elemeket. Az információ <> akciótól. Attól még hogy valakiről készül egy gömb, vagy éppen felmérik az épületeit, nem lesz rajta SZK varázslat.
Amennyiben idézel ne csak a mondat tetsző részét rakd be, hanem esetleg a folytatást is.
Reply With Quote
  #5210  
Old 09-06-2008, 12:35
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Tanulj meg fogalmazni és ismerd meg a mondatszerkezeti elemeket. Az információ <> akciótól. Attól még hogy valakiről készül egy gömb, vagy éppen felmérik az épületeit, nem lesz rajta SZK varázslat.
Amennyiben idézel ne csak a mondat tetsző részét rakd be, hanem esetleg a folytatást is.
Most mit is szeretnel mondani? Mert nem ertem. Azert mentetek ki szkra, mer le lett lopva par milliard runa? Vagy mi? Nem tudom, mit akarsz kihozni ebbol a kotozkodesen kivul, de nem is erdekel...

Beszeljunk inkabb vidamabb dolgokrol... Mikor fordulsz?
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 19:48.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu