Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Mit javasolnál a 9-ik személyiség után?
új és teljesen egyedi faj bevezetését 11 12.79%
új személyiség bevezetését 24 27.91%
új katonai egység bevezetését 3 3.49%
+1% tekercsbónuszt fordulásonként 2 2.33%
+3% tekercsbónuszt fordulásonként (max. 5 fordulásig) 3 3.49%
egyedileg fejleszthető opciót (külön hadi, toli, vagy vari irányban) 11 12.79%
pontlistás kiemelt rank jelölést 13 15.12%
legtöbb személyiségű hódítósok top100-as pontlistát 19 22.09%
Voters: 86. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #111  
Old 05-12-2006, 20:53
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

sziasztok

Előre bocsátom nem vagyok oda azért ha valki eléri a 9 személyiséget.. sőt alapvetőan nem is tartom egy nagy játéknak az, hogy 1000 kört tölt valaki a csoportban, majd épp csak elérve a top 30 alját szintetlép. Egyedül a kitartása ami dicsérhető, de semmi más.
Még régen amikor a kék számok maluszt jelentettek akkor igen szép lett volna egy kék 9-es, de jelenleg tuvalu (és mások akik a nyomában járnak) játéka nem nagy dolog (szerintem).


ezért a javaslatom:

a 9. szeméyliség után ha lelép tölrlődjön az össze személyisége, azaz kezdje megint 1-el, kapjon a neve mellé egy kis kés csillagot, ami mutatja, hogy már volt kilences is, azt kezdje újra. majd ha megint eléri a 9 személyiséget kapjon még egy csillagot, és ha eléri a 9 csillagot (azaz 4.5 év múlva) akkor majd újra tárgyalhatjuk mi legyen a 9 csillag után...
Sponsored Links
  #112  
Old 05-12-2006, 22:25
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
sziasztok

Előre bocsátom nem vagyok oda azért ha valki eléri a 9 személyiséget.. sőt alapvetőan nem is tartom egy nagy játéknak az, hogy 1000 kört tölt valaki a csoportban, majd épp csak elérve a top 30 alját szintetlép. Egyedül a kitartása ami dicsérhető, de semmi más.
Még régen amikor a kék számok maluszt jelentettek akkor igen szép lett volna egy kék 9-es, de jelenleg tuvalu (és mások akik a nyomában járnak) játéka nem nagy dolog (szerintem).
Szerintem megfeledkezel arról, hogy Tuvalu már kék 5-s volt, amikor eltörölték a maluszt.
Egyébként most már tényleg nem nagy dolog, de szerintem olyan nagy dolog egyáltalán nincs is ebben a játékban. Egyszerűen jó szórakozás és kész.
  #113  
Old 05-13-2006, 11:18
zombie zombie is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 25
Activity: 0%
Longevity: 98%
Lightbulb új személyiség

Sztem az tök jó lenne, ha lenne egy "kis helyen is elférő" vagy "csöves" vagy nem tudom mi lehetne a neve személyiség, ami +10%-ot kap lakáshelyzetre.
  #114  
Old 05-13-2006, 11:21
Láma's Avatar
Láma Láma is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 777
Activity: 0%
Longevity: 99%
Thumbs down

Quote:
Originally Posted by zombie
Sztem az tök jó lenne, ha lenne egy "kis helyen is elférő" vagy "csöves" vagy nem tudom mi lehetne a neve személyiség, ami +10%-ot kap lakáshelyzetre.
Te milyen játékot játszol mégis? Tényleg hatalmas ötlet...Atyám...
  #115  
Old 05-13-2006, 12:14
director
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by wand
sziasztok:)

Előre bocsátom nem vagyok oda azért ha valki eléri a 9 személyiséget.. sőt alapvetőan nem is tartom egy nagy játéknak az, hogy 1000 kört tölt valaki a csoportban, majd épp csak elérve a top 30 alját szintetlép. Egyedül a kitartása ami dicsérhető, de semmi más.
Még régen amikor a kék számok maluszt jelentettek akkor igen szép lett volna egy kék 9-es, de jelenleg tuvalu (és mások akik a nyomában járnak) játéka nem nagy dolog (szerintem).


ezért a javaslatom:

a 9. szeméyliség után ha lelép tölrlődjön az össze személyisége, azaz kezdje megint 1-el, kapjon a neve mellé egy kis kés csillagot, ami mutatja, hogy már volt kilences is, azt kezdje újra. majd ha megint eléri a 9 személyiséget kapjon még egy csillagot, és ha eléri a 9 csillagot (azaz 4.5 év múlva) akkor majd újra tárgyalhatjuk mi legyen a 9 csillag után... :D :D :D

:) nem is rossz javaslat egyébként.. de mégjobb lenne, ha az illető választhatna, hogy következő forduláskor növekedjen a kék száma minden egyéb búnusz nélkül, vagy törlődjön mind, és kapjon csillagot..
  #116  
Old 05-13-2006, 12:31
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Elrőe bocsájtom, hogy aki az Aban eléria top20-t az induljon automatikusan újra 5. csoportban egy kis rózsaszin keresztel


Quote:
Originally Posted by wand
sziasztok

Előre bocsátom nem vagyok oda azért ha valki eléri a 9 személyiséget.. sőt alapvetőan nem is tartom egy nagy játéknak az, hogy 1000 kört tölt valaki a csoportban, majd épp csak elérve a top 30 alját szintetlép. Egyedül a kitartása ami dicsérhető, de semmi más.
Még régen amikor a kék számok maluszt jelentettek akkor igen szép lett volna egy kék 9-es, de jelenleg tuvalu (és mások akik a nyomában járnak) játéka nem nagy dolog (szerintem).


ezért a javaslatom:

a 9. szeméyliség után ha lelép tölrlődjön az össze személyisége, azaz kezdje megint 1-el, kapjon a neve mellé egy kis kés csillagot, ami mutatja, hogy már volt kilences is, azt kezdje újra. majd ha megint eléri a 9 személyiséget kapjon még egy csillagot, és ha eléri a 9 csillagot (azaz 4.5 év múlva) akkor majd újra tárgyalhatjuk mi legyen a 9 csillag után...
__________________
I like to fall on my face.
  #117  
Old 05-14-2006, 16:09
King
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Elrőe bocsájtom, hogy aki az Aban eléria top20-t az induljon automatikusan újra 5. csoportban egy kis rózsaszin keresztel
megkeresztelt vámpirként.
hulla jó ötlet.
  #118  
Old 06-15-2006, 23:42
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,196
Activity: 12%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by King
Sziasztok!

Szerintem ilyen még nem volt. Azon kéne tanakodni, hogy mi van abban az esetben, ha valaki megszerzi az összes személyiséget , és még egyszer akar fordulni?
Kapjon egy külön kiváltságos fajt kiemelkedő bónuszokkal, vagy az alap személyiségekre bizonyos %-okat?
Csak értelmes ötleteket írjatok...

Re: 03.22. Kiegészítés: szavazásra bocsátom a kérdést, pár felvetett 5let alapján.

üdv, King
Ebben mi a javaslat?
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
lesz újra teszt? vereslaszlo Általános beszélgetés Hódítós témákban 10 09-03-2007 19:38
Miből lesz a pénz a Hódítóban? Edu (Shagor #307669) Általános beszélgetés Hódítós témákban 71 06-01-2007 14:51


All times are GMT +1. The time now is 15:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu