Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Ember varisabbá és új tolis, vagy új varis faj?
Új tolvaj típus. 17 38.64%
Új varázsló típus. 27 61.36%
Voters: 44. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-12-2006, 09:14
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default Új faj vagy fajmódosítás folyt.

Üdv!
Azért indítom el ezt a témát(illetve folytatom), mert ez egy elég látogatott téma volt és sokakat érdekelt, többek között engem is
Ott hagytuk abba, hogy nem lenne-e hülyeség az embert varisabbá tenni, illetve ezzel egy időben egy új tolis fajt indítani. Vagy esetleg egy abszolút varis fajt kéne-e indítani. Erre várnék véleményeket, ötleteket.
Illetve a szövetségi kombók felállítása is jó ötlet alapjában véve.Erről is kifejthetitek véleményetek ebben a topicban.
Sponsored Links
  #2  
Old 02-12-2006, 09:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by BeeLord
Üdv!
Azért indítom el ezt a témát(illetve folytatom), mert ez egy elég látogatott téma volt és sokakat érdekelt, többek között engem is
Ott hagytuk abba, hogy nem lenne-e hülyeség az embert varisabbá tenni, illetve ezzel egy időben egy új tolis fajt indítani. Vagy esetleg egy abszolút varis fajt kéne-e indítani. Erre várnék véleményeket, ötleteket.
Illetve a szövetségi kombók felállítása is jó ötlet alapjában véve.Erről is kifejthetitek véleményetek ebben a topicban.
Az ember tolvajos beállítottságú a Hódítóban. Varis faj van több is.

Első szokásos kérdésem: Mi szükség erre?
  #3  
Old 02-12-2006, 11:30
-==Dante==-
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Amugy sok faj magas szinteken nem játszható annyira, mint mások és ez magas szinten nagyon "beszürkiti" a játékot.
  #4  
Old 02-12-2006, 11:37
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

Quote:
Originally Posted by -==Dante==-
Amugy sok faj magas szinteken nem játszható annyira, mint mások és ez magas szinten nagyon "beszürkiti" a játékot.
nem értem mire célzol: konkréten két fajnak nincs értelme magas szinten: Ember és fél-elf.... (magas szint=A)... az ork jó hadis. az óriás és gnóm is jó, attól függ ki hogy szeret játtszani, a törpe kiváló termelő és nagy kincs az elf meg jól etet és egész jó pajzsa lehe a klánnak!.... arról nem beszélve hogyhga begyakorolsz egy fajt akkor azzal bármelyik szinten eléldegélsz szépen...
  #5  
Old 02-12-2006, 11:45
Davalon's Avatar
Davalon Davalon is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Körmend - Szombathely
Posts: 705
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Semmire nem céloznak... Az én topicom vérén próbál hízni itt valaki, annak a népszerűségét kihasználni. Még a neve is ugyanaz, ha a főoldalon vagy, a különbség nem is látszik, mert nem íródik ki teljes hosszában. Az a topic létrehozott egy új tolis fajt. És az embert megpróbálta először hadis, majd mivel a többség varist szeretett volna, varis irányba eltolni. (ennyit arról, hogy nem voltam hajlandó konszenzusra).Ezt követően valaki megpróbálta az egészet sutba dobni, de legalább egy új fajnevet sikerült volna helyette bedobni... Nincs itt másról szó. Egy olvasott topic-ból egymásikat, sajátként eladni.

Last edited by Davalon; 02-12-2006 at 11:48..
  #6  
Old 02-12-2006, 11:47
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Davalon
Nincs itt másról szó. Egy olvasott topic-ból egymásikat, sajátként eladni.
Azért ne akadj ki, semmilyen plussz-pont nem jár ezért... Bár tényleg nem a legszerencsésebb dolog ilyet csinálni...
  #7  
Old 02-12-2006, 11:53
-==Dante==-
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Nem hinném h az új faj és az új egység ugyanaz, de ahogy akarjátok...
  #8  
Old 02-12-2006, 11:56
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Nem tök mindegy kiinditotta a témát??
Igazából a játékban minden funkcióra van tökéletes faj.
Szóval Atinak abban igaza van, hogy fölösleges behozni új fajt.
Az egyetlen dolog ami nem olyan jó az a termelős hiányzik a lentebbi csoportokból meg a tolis/varis az Aból, de igazából átszoktak épitnei ilynené szóval ez sem gond igazából...

Szóval én max a törpén változtatnék annyit, hogy legyen sokkal erősebb mondjuk minden téren 5. csoportban 30%kal 4. ben 20%kal 3ban 15% kal és 2. ben 10%kal lenne erősebb Aban meg olyan erős lenne a törp mint most. Szerintem akkor töpéket is megérné tartani a lentebbi csoportokban.
__________________
I like to fall on my face.
  #9  
Old 02-12-2006, 11:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 6%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Half
Nem tök mindegy kiinditotta a témát??
Igazából a játékban minden funkcióra van tökéletes faj.
Szóval Atinak abban igaza van, hogy fölösleges behozni új fajt.
Az egyetlen dolog ami nem olyan jó az a termelős hiányzik a lentebbi csoportokból meg a tolis/varis az Aból, de igazából átszoktak épitnei ilynené szóval ez sem gond igazából...

Szóval én max a törpén változtatnék annyit, hogy legyen sokkal erősebb mondjuk minden téren 5. csoportban 30%kal 4. ben 20%kal 3ban 15% kal és 2. ben 10%kal lenne erősebb Aban meg olyan erős lenne a törp mint most. Szerintem akkor töpéket is megérné tartani a lentebbi csoportokban.
A törpével lent az a fő gond, hogy inkább csak a hadis része használható ki, mert termelni termeél ott még mindenki. Fentebb egy törpével annyit kereshetsz, hogy nam tudod hova tenni a pénzt....... Lent ehhez igazán kereskedőnek kell lenned.
  #10  
Old 02-12-2006, 12:08
Half's Avatar
Half Half is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 582
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
A törpével lent az a fő gond, hogy inkább csak a hadis része használható ki, mert termelni termeél ott még mindenki. Fentebb egy törpével annyit kereshetsz, hogy nam tudod hova tenni a pénzt....... Lent ehhez igazán kereskedőnek kell lenned.
Igen, de sajna a törpének nagy hátránya, hogy bár elég sokan férnek el a hadi tekije is 40%, de sajnos a Tekercs lopások és tolvajai varázslói gyengesége miatt nem állja meg a helyét túl jól. Szöviben rögtöna törpét pécézik ki előbb. Legyilkolják viszonylag nem akkora nehézségek árán. Persze ez taktikázás kérdése, de akkor is egy gyenge pont.

Mondjuk abban sem vagyok biztos, hogy kell erősiteni a törpét lentebb. Hiszen végülis HV faj párbaj faj. A ban is szinte lehetetlen egy klán nélküle. Tehát elég specifikus faj.

Különben nagyon kiváncsi vagyok mik lesznek az új változtatások/fejlesztések.
kb. milyne időtartamban várható hónap/év??
__________________
I like to fall on my face.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1/A beli furcsaság, vagy nem csak nekem az? Robin Segítség 2 03-28-2008 20:43
Egyedi vagy egész csoportot érintő hiba ? webesc Általános beszélgetés Hódítós témákban 28 02-22-2008 16:19
Akkor vagy igazi alkoholista ha szekely Viccek 17 08-22-2007 22:39
Fordulás 1-ből vagy a 2-ből? HangMan Általános beszélgetés Hódítós témákban 62 06-13-2006 18:32
Új faj vagy fajmódosítás Davalon Elvetett javaslatok 169 02-11-2006 18:38


All times are GMT +1. The time now is 17:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu