Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #12901  
Old 12-13-2012, 22:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Killer View Post
ha nem lettem volna inaktiv szetutom az arcod,es nem csak elfokozok.....................
Egy online játékban legyen az a kemény, aki online, aki nem az, ne csodálkozzon, ha beverik, és ne csodálkozzon, ha a szövetségesei elfokozása miatt marad egyáltalán a hektárán...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12902  
Old 12-13-2012, 22:40
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Bar ezt nem epp nekem kellene irni, de talan megy ez kulturaltabban is. Foleg a Merengo beirasa minosithetetlen. Vityu, Te is vegyel peldat a mi klanvezerunktol kulturalt kommunikacioban.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #12903  
Old 12-13-2012, 22:43
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar ezt nem epp nekem kellene irni, de talan megy ez kulturaltabban is. Foleg a Merengo beirasa minosithetetlen. Vityu, Te is vegyel peldat a mi klanvezerunktol kulturalt kommunikacioban.
Egyemmeg, a klánvezéretek semmire nem reagál... Annak idején sokszor próbáltam beszélgetni vele, mint régen, de semmire sem válaszolt.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #12904  
Old 12-13-2012, 22:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar ezt nem epp nekem kellene irni, de talan megy ez kulturaltabban is. Foleg a Merengo beirasa minosithetetlen. Vityu, Te is vegyel peldat a mi klanvezerunktol kulturalt kommunikacioban.
Egyébként te is vehetnél róla példát, mert minősíthetetlen, ahogy másokról megnyilvánulsz. Úgyhogy te pont ne oktass ki engem.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #12905  
Old 12-13-2012, 22:47
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Egyemmeg, a klánvezéretek semmire nem reagál... Annak idején sokszor próbáltam beszélgetni vele, mint régen, de semmire sem válaszolt.
Nem erre gondoltam, de Tole meg nem lattam ilyen stilust. Szerintem egy klanvezernek jo peldat kell mutatnia. Annak idejen pedig rengeteget segitett Neked...

Killer bacsi beirasat nem ertettetek (vagy direkt nem akartatok), nem a mi lett volna resz volt a hangsulyos, hanem, hogy a tortentek is igazoltak, hogy inaktiv volt, felesleges azt feltetelezni, hogy raert. A reszleges inaktivitas pedig bekeidoszakban elfogadhato, mig harc eseten mar nem.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #12906  
Old 12-13-2012, 22:49
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Bar ezt nem epp nekem kellene irni, de talan megy ez kulturaltabban is. Foleg a Merengo beirasa minosithetetlen. Vityu, Te is vegyel peldat a mi klanvezerunktol kulturalt kommunikacioban.
Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Egyébként te is vehetnél róla példát, mert minősíthetetlen, ahogy másokról megnyilvánulsz. Úgyhogy te pont ne oktass ki engem.
Figyelj a piros reszre, talan most menni fog....

Ha uj dolog jut eszedbe, inkabb modositsd Te is, felesleges ketszer tok ugyanaz beidezni egymas utan.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #12907  
Old 12-13-2012, 22:54
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Figyelj a piros reszre, talan most menni fog....

Ha uj dolog jut eszedbe, inkabb modositsd Te is, felesleges ketszer tok ugyanaz beidezni egymas utan.
Pardon, éppen részeg vagyok, és semmi, de semmi értelmét nem látom annak, hogy te vered a nyálad arról, hogy nekem mit kellene csinálnom, amit te az életben nem csináltál. Otromba módon viselkedsz azokkal, akik a te nézetedet nem vallják. Fel kéne már nőni ahhoz, hogy egy véleménycserét úgy viselj, hogy nem feltétlenül csak neked lehet igazad... nevetséges, amit művelsz, az is, ahogy kizártál a magasfeszkó fórumról...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #12908  
Old 12-13-2012, 22:54
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igazabol most kiprobaltam, mi van, ha valaki tok normalisan, nyugodtan hivja fel a figyelmed valamire. Letojod a mondanivalot, el sem gondolkodsz rajta, csak azt figyeled, ki irta, es gondolkodas nelkul visszatamadsz - feleslegesen.

Oreg hiba.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #12909  
Old 12-13-2012, 22:55
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ha uj dolog jut eszedbe, inkabb modositsd Te is, felesleges ketszer tok ugyanaz beidezni egymas utan.
Isten ments, hogy beleszóljak abba, ahogy egymást csépelitek itt szóban, de erre reagálok: a módosításnak megvan az az óriási hátránya, hogy ha az eredetit elolvastad, akkor a módosítottat már nagy valószínűséggel soha az életben nem veszed észre. Célszerű ilyenkor valóban új hozzászólást írni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #12910  
Old 12-13-2012, 22:57
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Pardon, éppen részeg vagyok, és semmi, de semmi értelmét nem látom annak, hogy te vered a nyálad arról, hogy nekem mit kellene csinálnom, amit te az életben nem csináltál. Otromba módon viselkedsz azokkal, akik a te nézetedet nem vallják. Fel kéne már nőni ahhoz, hogy egy véleménycserét úgy viselj, hogy nem feltétlenül csak neked lehet igazad... nevetséges, amit művelsz, az is, ahogy kizártál a magasfeszkó fórumról...
Nah hat emiatt le ne idd magad, ha van masik orszagod, amivel jelentkezhetsz, tedd meg, elfogadom, ne ezen muljon a boldogsagod...
__________________
Remedy
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu