Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

View Poll Results: Ha rendeznénk 2010-ben is hasonló párbajsorozatot, rész vennél rajta?
Igen. 17 68.00%
Nem. 8 32.00%
Voters: 25. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 03-02-2009, 13:19
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Itt van e lehetőség pl arra,hogy normál játékban 2 különböző orival játszó 2db ember vigyen 1db országot közösen a párbajon? (lényeg,hogy párbajon 1ori de 2ember,ezzel növelve az esélyt,hogy minden párbajon ott legyen az az ori)
Mindenki csak a saját országával vehet részt. Ha egy országról kiderül, hogy más viszi, mint a normál játékbeli gazdája, akkor kizárásra kerül. Úgy érzem, hogy ez annyira evidens, hogy kár külön leírni.

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Egy ilyen 5ös csomag mennyi idő alatt menne le 1-2hét?
Inkább 2-3 hét.

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
A véletlen időpontnál esélyesek-e az olyan időpontok,mint pl hajnal 4-5között amikor minimális számú érdeklődő van?
Vagy olyan időpontokra esne ez a véletlen amikor amúgy is sok érdeklődő van?
Nem esélyesek ezek az időpontok. Csak olyanok, amikor összejön legalább 5 játékos. 5 KÜLÖNBÖZŐ játékos, mielőtt felteszi valaki a kérdést, hogy ha valaki 3 országgal jelentkezik, akkor az jó-e... Ez az eredeti kiírásban is szerepel, hogy egy ember csak egy országgal vehet részt az egész FORDULÓBAN, tehát ha ma játszol X országgal, akkor a hétvégén nem játszhatsz Y országgal, csakis X-szel. A következő fordulóban ugyan játszhatsz Y-nal (és csak azzal), de ezzel csökkennek az esélyeid.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
  #22  
Old 03-02-2009, 13:30
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mindenki csak a saját országával vehet részt. Ha egy országról kiderül, hogy más viszi, mint a normál játékbeli gazdája, akkor kizárásra kerül. Úgy érzem, hogy ez annyira evidens, hogy kár külön leírni.


Hát ez peches . Tudom bonyolult eset vagyok de lenne még 1 kérdésem
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)

Hogy ne kelljen még egyet írnom:
Ha a kapcsolt lánc sem adott csak 1 db anarhista ori akkor már ugye egyéb gond csak nincs arra,hogy vigye az az orit a párbajon több játékos???
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #23  
Old 03-02-2009, 13:32
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Hát ez peches . Tudom bonyolult eset vagyok de lenne még 1 kérdésem
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)

Hogy ne kelljen még egyet írnom:
Ha a kapcsolt lánc sem adott csak 1 db anarhista ori akkor már ugye egyéb gond csak nincs arra,hogy vigye az az orit a párbajon több játékos???
Addig kérdezősködsz, míg eggyel sem indulhatsz egyedül sem!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
  #24  
Old 03-02-2009, 13:41
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Hát ez peches .
Nem tudom mi a peches ezen. Nem az a kiírás, hogy a legjobb Hódítós párosa, és nem is az, hogy a legjobb Hódítós lakótelepe. Hanem a legjobb Hódítósa. Egyes szám. Egy személy.

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Tegyük fel: Van a kapcsolt láncon 1 anarhista ori. Oda ugye beléphet bárki így gyakorlatilag mondhatjuk,hogy azt az anaros orit viszi más is?
Attól, hogy egy ország anarchista csoportban van, nem léphet be oda bárki. Csak az, aki ismeri az ország belépési adatait. Ennek az embernek minden tettéért teljes felelősséggel tartozol, mintha azt saját magad tennéd.

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
És ha viszi 2ember azt az 1ori a kapcsolt láncból akkor gyakorlatilag már a gond megoldva?(mire elküldtem rájöttem,hogy ez megint nem okés de azért a válaszod érdekel)
Kérlek, hogy ne variálj. Egy országot egy ember vihet. Nem 2, nem 3, nem 4, és nem is több. Ha problémát okoz, hogy egyedül vigyél egy országot, akkor kérlek, hogy ne is gondolkozz azon, hogy részt vegyél-e a poárbajsorozaton, mert az a válaszom, hogy nem.
__________________
Hódító * Queosia
  #25  
Old 03-02-2009, 13:51
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Nem tudom mi a peches ezen. Nem az a kiírás, hogy a legjobb Hódítós párosa, és nem is az, hogy a legjobb Hódítós lakótelepe. Hanem a legjobb Hódítósa. Egyes szám. Egy személy.



Attól, hogy egy ország anarchista csoportban van, nem léphet be oda bárki. Csak az, aki ismeri az ország belépési adatait. Ennek az embernek minden tettéért teljes felelősséggel tartozol, mintha azt saját magad tennéd.



Kérlek, hogy ne variálj. Egy országot egy ember vihet. Nem 2, nem 3, nem 4, és nem is több. Ha problémát okoz, hogy egyedül vigyél egy országot, akkor kérlek, hogy ne is gondolkozz azon, hogy részt vegyél-e a poárbajsorozaton, mert az a válaszom, hogy nem.
Hát igen Bár olyan dolgot megtiltani amit gyakorlatilag nem túl nagy valószínűséggel tudsz kiszűrni szerintem nem túl jó dolog.
Így megismerve a szabályokat betartom őket de szerintem nincs semmi furcsa abba,hogy ha 1orinak 2tulaja is van(anarba lehetséges)akkor annak az orinak mind2 tulajdonosa résztvehet
De ha te így érzed,hogy betartatsz egy olyan szabályt ahol megkülönböztetni nem tudod a 2ip-t vagy 2 a embert hát akkor indulok a normálos orimmal egyedül:P
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.

Last edited by Harcosok; 03-02-2009 at 13:55..
  #26  
Old 03-02-2009, 13:54
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
nincs semmi furcsa abba,hogy ha 1orinak 2tulaja is van
Egy országnak egy tulaja van. Normálban is, és anarchban is.
__________________
Hódító * Queosia
  #27  
Old 03-02-2009, 13:56
Harcosok's Avatar
Harcosok Harcosok is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 752
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Egy országnak egy tulaja van. Normálban is, és anarchban is.
Formaságok...
__________________
Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy, szenteltessék meg a te neved, jöjjön el a te országod, legyen meg a te akaratod, amint a mennyben, úgy a földön is. Mindennapi kenyerünket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen mi is megbocsátunk az ellenünk vétkezőknek, és ne vigy minket kísértésbe, de szabadíts meg a gonosztól.
  #28  
Old 03-02-2009, 13:58
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Harcosok View Post
Formaságok...
Azok a fránya törvények is csak formaságok, mégis lecsuknak, ha megszeged őket.

Nem vagyok benne biztos, hogy ezzel a hozzáállással szívesen látlak a párbajokon, vagy egyáltalán a játékban...
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #29  
Old 03-02-2009, 14:05
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Tsobi, lehet nyugodtan lepontozni a válaszomat, de azt gondolom, hogy ez a párbajsorozat azért lett meghirdetve, sokak kívánságára, hogy egy jót szórakozzanak és jót játsszanak a résztvevők. Nem azért, hogy a legelső forduló előtt már a kiskapukat keressen valaki, hogy hogyan tudná elintézni, hogy más játsszon helyette, és mégis a végén ő legyen a győztes. Senkinek nem tesz jót, ha olyan ellenféllel játszik, akit nem maga a játék érdekel, hanem a szabályok kikerülése. Ezért kár jelentkezni.
__________________
Hódító * Queosia
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #30  
Old 03-02-2009, 14:15
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Tsobi, lehet nyugodtan lepontozni a válaszomat, de azt gondolom, hogy ez a párbajsorozat azért lett meghirdetve, sokak kívánságára, hogy egy jót szórakozzanak és jót játsszanak a résztvevők. Nem azért, hogy a legelső forduló előtt már a kiskapukat keressen valaki, hogy hogyan tudná elintézni, hogy más játsszon helyette, és mégis a végén ő legyen a győztes. Senkinek nem tesz jót, ha olyan ellenféllel játszik, akit nem maga a játék érdekel, hanem a szabályok kikerülése. Ezért kár jelentkezni.
Köszönöm a lehetőséget..

Ha én a testvéremmel vagy a nejemmel közösen viszek egy országot,mert egy háztartásban élünk,együtt regisztráltuk egy közös emilcímre és mindennap mindketten bennevagyunk x időt,akkor most ki az ország tulaja?
Nem látom be milyen szinten gátol ez bárkit is abban,hogy jól érezze magát,hisz nem történik érdemi szabálytalanság..

Az különösen nem tetszik,hogy mindig a játékból való kizárást is felhozod ilyen alkalmakkor. Okés,hogy fenntartod a jogot ilyesmikre,megengedheted magadnak.. de nagyon sokszor alaptalanul és feleslegesen hangoztatod. Le van írva,nyilván mindenki elolvasta. Tudjuk.
A főnökömre hasonlítasz ilyenkor.. jó arc,de beakad a fejében valami egy héten egyszer és rájön az 5 perc. Akkor a legbebetonozottabb munkatársaiba (lsd. Ts) is beleköt mindenért a legapróbb eltérés miatt.

HV-ban,Arénában is megengedett az,hogy ketten legyenek jelen a 24 órás lefedettség érdekében.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
A legjobb viccek Csigusz:P Viccek 154 12-20-2010 14:53
1/A-hoz mi a legjobb hadis faj? Hunor a sirály Stratégia & Tippek 126 07-03-2010 17:10
B.u.é.k. 2009 Redback Chat 34 01-03-2009 14:24
Antivirus 2009 eltávolítása BigPi PC (hardver, szoftver, játékok stb.) 36 10-04-2008 17:58
Mi a legjobb tolifelállás? precízke Stratégia & Tippek 18 02-10-2007 23:07


All times are GMT +1. The time now is 19:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu