Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #51  
Old 02-18-2011, 19:50
Droszka Droszka is offline
Junior Member
 
Join Date: May 2007
Location: Galánta (sk) Ősi (hun)
Posts: 34
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Esetleg egy kulon kezdo, gyakorlo csoport. (persze remelem vicceskedvu "profik" nem mennenek oda gonoszkodni)


Mehetnének "profik" is, de kizárólag tanítani!
P.l: Meg lehetne írni a kezdőnek miért kapott 8 mészárt, mert lopott!
Biztos össze lehetne szedni egy kisebb csapatot, akinek lenne türelme és ideje rá!
(Némi VIP kör ellenében! )
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Droszka For This Useful Post:
Sponsored Links
  #52  
Old 02-18-2011, 19:56
Zoli's Avatar
Zoli Zoli is offline
Member
 
Join Date: Mar 2007
Location: Gyula
Posts: 1,086
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Droszka View Post
Mehetnének "profik" is, de kizárólag tanítani!
P.l: Meg lehetne írni a kezdőnek miért kapott 8 mészárt, mert lopott!
Biztos össze lehetne szedni egy kisebb csapatot, akinek lenne türelme és ideje rá!
(Némi VIP kör ellenében! )
lényegében ez a helyzet ma is...csak nincs elnevezve
__________________
"Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket"

Ecto
Reply With Quote
  #53  
Old 02-18-2011, 19:56
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Droszka View Post
Mehetnének "profik" is, de kizárólag tanítani!
P.l: Meg lehetne írni a kezdőnek miért kapott 8 mészárt, mert lopott!
Biztos össze lehetne szedni egy kisebb csapatot, akinek lenne türelme és ideje rá!
(Némi VIP kör ellenében! )
Szerintem akik tanitani akarnak, egyszeruen maguk melle fogadnak egy kezdo jatekost barmelyik alsobb csoportban. Persze mindennek, amiket most irunk, ahhoz kellene egy jatekhoz valo alap hajlandosag, amit azok reszerol nem tudok elkepzelni, akik mar a vedelem alatt feladjak az egeszet... (nem is biztos, hogy ezeket kellene "megtartani")
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #54  
Old 02-18-2011, 19:57
chillin' chillin' is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2010
Posts: 17
Activity: 0%
Longevity: 74%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Legyszives koncentraljatok a temara, ha egy mod van ra. Teljesen masrol beszeltek mar....
Igaz,bocs...


Én meguntam a játékot.Nem azért,mert annyira tudok már mindent,hanem valahogy nem mozgat meg. Egyetem mellett ami kis időm van aztán inkább a barátnőmre fordítom vagy pihenek.

Az egyik probléma szerintem az lehet,hogy sok ilyen online játék van a piacon,ha nem is ugyanolyan kategóriában.Mindenki megtalálhatja a magának megfelelőt.
Tudom is én,valaki hall a teveclubról aztán leragad mellette,holott lehet ha találkozna a hódítóval,azt mondaná,hogy ez mennyire frankó.

Nem tudom mennyire és hol van reklámozva a játék,de ha Ati csak arra épít,hogy hallomás alapján(ismerősök egymás közt...) szerezzenek róla tudomást akkor nem a legjobb...Egy kis marketing sose árt
Tudom ez pénz,idő stb...

Last edited by chillin'; 02-18-2011 at 20:05.. Reason: helyesírás
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to chillin' For This Useful Post:
  #55  
Old 02-18-2011, 20:06
Szesy Szesy is offline
Member
 
Join Date: Aug 2009
Location: Mitchelstown
Posts: 322
Activity: 0%
Longevity: 80%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Amit én látok, az az, hogy az új játékosok ma sokkal kevésbé maradnak meg hosszútávon, mint régen. (A regisztrációk száma gyakorlatilag egyenletes az utóbbi években, néha-néha megugorva egy-egy kampánykor.) Ennek okait én a vizualitás hiányára vezetem vissza -- lehet, hogy nem helyesen. Ezügyben elindultak a változtatások.
Nem tudom de engem abszolút nem érdekel a vizualitás.
Kipróbáltam pár olyan játékot is ahol azzal nem volt gond de nekem az nem tetszett.

Bekapcsolom a ps-3-at és ott aztán adok a vizualitásnak ha erre vágyom

Nekem teljesen jó így a Hód ahogy van

Viszont lehet a fiataloknak fontos....
Reply With Quote
  #56  
Old 02-18-2011, 20:24
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szesy View Post
Viszont lehet a fiataloknak fontos....
Az is elhangzott, és teljesen jogosan, hogy a régóta játszók prioritásai megváltoznak. Család, gyerekek stb. Megmondom őszintén, hogy amikor azt mondom, hogy minden tiszteletem azoké, akik a kezdetek óta velünk vannak, akkor azt teljesen komolyan is gondolom. Én személy szerint ennyire huzamos ideig sehol nem tudtam megmaradni. Már farmozni se farmozok. Ezért is fontos az új nemzedék figyelmének felkeltése... mindezt úgy, hogy a mostani, hűséges játékosok játéka ne boruljon egy esetleges bonyolítástól. Irtó bonyolult játék van elég, abba az irányba nem tervezem az elmenetelt.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #57  
Old 02-18-2011, 20:31
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
A mostani felületet semmiképp nem szeretném mellőzni.
ez fontos! legyen választható mindenképp!

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ez jól hangzik, és a grafikai irányba való elmenetel után lehetséges, hogy valami lesz is vele kezdve, de jelenleg a védelem alól kiérés szerintem a fő szempont. Nem lopják le, nem verik le, nem fosztják ki, mert 10 új játékosból 4 már a védelem ideje alatt kiesik a játékból.
nekem van ötletem a tutorial-ra (alapja egy másik játékból van, egyedi ötletekkel megfűszerezve):

Szóval úgy lehetne, hogy az újonnan regisztrált országoknál a főoldalon megjelenik egy csuklyás elf, vagy egy vicsorgó ork, vagy valaki, aki segít a játékosnak, és "küldetéseket" ad. Például: "Az embereidnek enni is kell, ezért építs 5 tanyát!". A küldetés elvégzését honorálja valamivel (nyers, pénz, tekercs, rúna, (nagy ritkán) egység). De ilyen alapvető küldetések is, hogy pl "Másold be a pontlistabeli helyezésed: ", vagy "Állítsd át az intézőben a sorrendett erre, és erre". Így alapvető képet kaphat a játék opcióiról, kezelőfelületéről.

Ha megcsináltál x küldetést, akkor utána felkínálja a választási lehetőséget: "Mi áll hozzád legközelebb? 1. Termelés, 2. Hadakozás, 3. Tolvajlás, 4. Varázslás." Kiválasztod a megfelelőt, és a tutorial ennek "szellemében" folytatódik tovább. Ha a tolvajt választottad az a küldetés, hogy húzz kocsmát, meg őrtornyot, ha meg a hadit, akkor barakkot. Akár a fajválasztást is rakhatnánk ide, "1. Termelés (ajánlott faj(ok): törpe)".

Persze az egészet ki lehet kapcsolni, és akkor azt csinál az ember az elejétől, amit akar, de még egy "profi" is végigcsinálná a tutorialt a jutalomért.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Dew For This Useful Post:
  #58  
Old 02-18-2011, 20:35
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Dew View Post
Ha megcsináltál x küldetést, akkor utána felkínálja a választási lehetőséget: "Mi áll hozzád legközelebb? 1. Termelés, 2. Hadakozás, 3. Tolvajlás, 4. Varázslás." Kiválasztod a megfelelőt, és a tutorial ennek "szellemében" folytatódik tovább. Ha a tolvajt választottad az a küldetés, hogy húzz kocsmát, meg őrtornyot, ha meg a hadit, akkor barakkot. Akár a fajválasztást is rakhatnánk ide, "1. Termelés (ajánlott faj(ok): törpe)".
esetleg lehetne pár 200 hekis gépi ország, amelyek nem támadhatóak (esetleg csak a küldetést végző által láthatóak), csak a küldetés-t követve lehet őket kilopni, varázsolni rájuk, támadni őket. hogy mindenféle "retorzió" nélkül láthassa a kezdő, hogy működnek ezek a dolgok.
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Dew For This Useful Post:
  #59  
Old 02-18-2011, 20:35
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dew View Post
ez fontos! legyen választható mindenképp!



nekem van ötletem a tutorial-ra (alapja egy másik játékból van, egyedi ötletekkel megfűszerezve):

Szóval úgy lehetne, hogy az újonnan regisztrált országoknál a főoldalon megjelenik egy csuklyás elf, vagy egy vicsorgó ork, vagy valaki, aki segít a játékosnak, és "küldetéseket" ad. Például: "Az embereidnek enni is kell, ezért építs 5 tanyát!". A küldetés elvégzését honorálja valamivel (nyers, pénz, tekercs, rúna, (nagy ritkán) egység). De ilyen alapvető küldetések is, hogy pl "Másold be a pontlistabeli helyezésed: ", vagy "Állítsd át az intézőben a sorrendett erre, és erre". Így alapvető képet kaphat a játék opcióiról, kezelőfelületéről.

Ha megcsináltál x küldetést, akkor utána felkínálja a választási lehetőséget: "Mi áll hozzád legközelebb? 1. Termelés, 2. Hadakozás, 3. Tolvajlás, 4. Varázslás." Kiválasztod a megfelelőt, és a tutorial ennek "szellemében" folytatódik tovább. Ha a tolvajt választottad az a küldetés, hogy húzz kocsmát, meg őrtornyot, ha meg a hadit, akkor barakkot. Akár a fajválasztást is rakhatnánk ide, "1. Termelés (ajánlott faj(ok): törpe)".

Persze az egészet ki lehet kapcsolni, és akkor azt csinál az ember az elejétől, amit akar, de még egy "profi" is végigcsinálná a tutorialt a jutalomért.
Ez a travianban van, lehet, hogy jogsértő lenne
Vmi egyedi ötlet?
Reply With Quote
  #60  
Old 02-18-2011, 20:36
Dew's Avatar
Dew Dew is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Location: Budapest
Posts: 556
Activity: 0%
Longevity: 84%
Default

Quote:
Originally Posted by Pool View Post
Ez a travianban van, lehet, hogy jogsértő lenne
Vmi egyedi ötlet?
nem travianoztam, nem onnan van.

szerk: szerintem nem írhatom le a játék nevét, de elküldöm üzenetben, ha érdekel

Last edited by Dew; 02-18-2011 at 20:37.. Reason: ...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Élőhalottas elmélkedő topic pancser játékosok számára [HTPA]GeeForce Általános beszélgetés Hódítós témákban 114 05-28-2008 10:40
A variorik kati moráljának megtartása werden Stratégia & Tippek 33 11-29-2007 18:22
Nagyobb klánok!(Törzsek) Alucard Elvetett javaslatok 3 07-21-2006 22:57
Arénába nagyobb nyeremény Harcosok Elvetett javaslatok 1 07-10-2006 18:11


All times are GMT +1. The time now is 05:16.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu