Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 12-05-2008, 13:04
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Nem lehet összehasonlítani a kettőt... Egy elalvás és 5 nap között elég nagy a különbség
Egyezzünk meg 6 napban
De az se érdekel ha nem esnek ki soha csak legyen játszható az aréna
Ugye az a gond, hogy amíg nem lép be valaki, ingyenfölddé válhat...Legyen az, hogyha nem lépett be több mint 72 köre (3 nap), akkor a tőle hozott föld legyen a fele az eredetinek, de csak 9x24 kör inaktív játék után essen ki az Arénából és legyen elvéve a következő aréna lehetősége...
Ez a 3 napnál több ideje be nem lépett ország védelme ne legyen az utolsó 12 napban (hogy miért pont ez?? 3+9=12, bár ennek nincs értelme ), és akár helyezéstől függően súlyozva lehetne...

Vélemények??
Reply With Quote
Sponsored Links
  #22  
Old 12-05-2008, 13:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ugye az a gond, hogy amíg nem lép be valaki, ingyenfölddé válhat...Legyen az, hogyha nem lépett be több mint 72 köre (3 nap), akkor a tőle hozott föld legyen a fele az eredetinek, de csak 9x24 kör inaktív játék után essen ki az Arénából és legyen elvéve a következő aréna lehetősége...
Ez a 3 napnál több ideje be nem lépett ország védelme ne legyen az utolsó 12 napban (hogy miért pont ez?? 3+9=12, bár ennek nincs értelme ), és akár helyezéstől függően súlyozva lehetne...

Vélemények??
Felejtős .
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #23  
Old 12-05-2008, 14:11
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ugye az a gond, hogy amíg nem lép be valaki, ingyenfölddé válhat...Legyen az, hogyha nem lépett be több mint 72 köre (3 nap), akkor a tőle hozott föld legyen a fele az eredetinek, de csak 9x24 kör inaktív játék után essen ki az Arénából és legyen elvéve a következő aréna lehetősége...
Ez a 3 napnál több ideje be nem lépett ország védelme ne legyen az utolsó 12 napban (hogy miért pont ez?? 3+9=12, bár ennek nincs értelme ), és akár helyezéstől függően súlyozva lehetne...

Vélemények??
Szerintem azért nem jó, mert aki kitámad az honnan tudja, hogy beléptek-e hozzá 3 napja vagy nem, ez így nem jó, és megint ott van a szankció a végén, ha kikerül a játékból. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #24  
Old 12-05-2008, 15:47
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

szerintem sem jó 5let a szankcionálás, v mi..

5 nap azért tényleg kevés, de a 10 meg soknak tűnhet.. de ne feledjük, h most egyáltalán nem esik ki, csak ha lejár a vip. a 10nap ehhezképest jó, és csak ha jól olvasom 7 nap volt a maximum. érthetően fogalmaztam?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #25  
Old 12-05-2008, 16:07
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by csabi View Post
szerintem sem jó 5let a szankcionálás, v mi..

5 nap azért tényleg kevés, de a 10 meg soknak tűnhet.. de ne feledjük, h most egyáltalán nem esik ki, csak ha lejár a vip. a 10nap ehhezképest jó, és csak ha jól olvasom 7 nap volt a maximum. érthetően fogalmaztam?
Én mondjuk 9 napot mondtam, mert szerintem az 5 nagyon kevés, és a 7 sem elég, de a 10 sok, tehát 8 vagy 9 napot mondanék, de ha már 9 akkor kéne valami kis bünti még mellé (mégegy ötlet: annyi napig legyen 15%-kal kisebb a támadóereje az orinak, ahány napot nem játszott [miután újra belépett]...azaz, nem játszok 5 napig, akkor ha belépek, 5 napig 15%-kal kisebb a támadóerőm...És mondjuk ez csak 72 kör után indulna el, azaz ha 71 körig nem játszol, bünti nélkül jöhetsz vissza...)
Reply With Quote
  #26  
Old 12-05-2008, 16:29
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Én mondjuk 9 napot mondtam, mert szerintem az 5 nagyon kevés, és a 7 sem elég, de a 10 sok, tehát 8 vagy 9 napot mondanék, de ha már 9 akkor kéne valami kis bünti még mellé (mégegy ötlet: annyi napig legyen 15%-kal kisebb a támadóereje az orinak, ahány napot nem játszott [miután újra belépett]...azaz, nem játszok 5 napig, akkor ha belépek, 5 napig 15%-kal kisebb a támadóerőm...És mondjuk ez csak 72 kör után indulna el, azaz ha 71 körig nem játszol, bünti nélkül jöhetsz vissza...)
én a büntit feleslegesnek érzem.. mindenféle formában.. a kiesést azért hoztuk fel, h ne legyen ingyenföld senki, semmien okból, ha abbahagyná az arénát.

ha mondjuk Te nem lépsz be csak az elején, mennyire érdekelne a 15%-os bünti, mikor már nem is játszol?
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
  #27  
Old 12-05-2008, 19:54
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Azt kérem, hogy csak az szóljon hozzá, aki érintett a témában. Aki soha életében nem arénázott, az most ne nyilatkozzon. Köszönöm.
Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Ugye az a gond, hogy amíg nem lép be valaki, ingyenfölddé válhat...Legyen az, hogyha nem lépett be több mint 72 köre (3 nap), akkor a tőle hozott föld legyen a fele az eredetinek, de csak 9x24 kör inaktív játék után essen ki az Arénából és legyen elvéve a következő aréna lehetősége...
Ez a 3 napnál több ideje be nem lépett ország védelme ne legyen az utolsó 12 napban (hogy miért pont ez?? 3+9=12, bár ennek nincs értelme ), és akár helyezéstől függően súlyozva lehetne...

Vélemények??
Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Némáá...nem vagyok utolsó

És ezt belépés nélkül
Nem hiszem, hogy téged mindez nagyban érintene. Csak azért, mert egyszer bejöttél Arénázni, és kb 2nap után otthagytad az országod, még nem lettél Arénás.
Nem bántani akarlak, de aki nem játszott még ott, az nem tudja, hogy milyen a helyzet most ott, és értelmes javaslatokat sem nagyon fog szülni. Ok, hogy segíteni szeretnél, de akkor legalább azt az 1 arénát végigjátszottad volna, és most lehet, hogy tudnál érdemben hozzászólni.
Tényleg bocsi, nem bántásként írtam!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #28  
Old 12-06-2008, 17:22
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Az legtöbb földet foglaló három ország helyezettől függetlenül kapjon ajándék vipköröket tetszés szerinti országára
Egy ilyen talán növelné a játékosok számát
Reply With Quote
  #29  
Old 12-06-2008, 19:09
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Az legtöbb földet foglaló három ország helyezettől függetlenül kapjon ajándék vipköröket tetszés szerinti országára
Egy ilyen talán növelné a játékosok számát
És ezt szövetségen belül hogy osztanád el? A szövetség minden tagja megkapná jóváírva az egész ütést? Vagy csak a negyedét?
Így felejtős. Az sem csak mf játék.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #30  
Old 12-06-2008, 19:35
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
És ezt szövetségen belül hogy osztanád el? A szövetség minden tagja megkapná jóváírva az egész ütést? Vagy csak a negyedét?
Így felejtős. Az sem csak mf játék.

Ahány százalékra volt állítva részesedés.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 1274 02-28-2015 23:36
24.01. Aréna Ati Hódító Kézikönyv 1 07-12-2007 12:35
Aréna szabadság Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 03-15-2007 06:05
Aréna Nikol Segítség 19 03-02-2007 15:44
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 16:09.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu