Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 12-04-2008, 16:01
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az, hogy kiesnek országok, nem garantálja, hogy a bentlevőket nem lehet leütni ilyen értékekre.
tisztában vagyok vele, de ez valós érték volt és nem azért került ennyire le mert nem tud játszani, hanem mert nem játszik.
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 12-04-2008, 16:01
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Az, hogy kiesnek országok, nem garantálja, hogy a bentlevőket nem lehet leütni ilyen értékekre.
háááát, persze nincs rá garancia, de akkor sem jellemző, hogy a 200hektárból valakitől, aki játszik el lehessen hozni csak úgy 70-80hektárt...
Épp írtad, hogy profibbak a játékosok...tehát ez sem csak fekete és fehér...lesz így is utolsó helyezett, de az nem az lesz, aki ajándékba adja a földjét...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13  
Old 12-04-2008, 19:01
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
5 napot javasolom. Az aréna egy 2 hónapos játék aki jelentkezett tudnia kellett mit vállalt. .
Legyen valami szankciója is a kiszállásnak mondjuk a vip ketyegjen végig és a következőre ne jelentkezhessenek...
Szerintem az 5 nap kevés. Már lassan egy éve játszom folyamatosan Arénát, de mindegyik játékban volt olyan, hogy el kellett utaznom olyan helyre, ahol nem volt internet elérhetőségem, (nyaralás, családi hosszú hétvégék, stb.) lehet meg tudtam volna oldani, ha nagyon akarom, de nem akartam ezzel tölteni az időt. Ettől még szeretnék játszani a fennmaradó időszakban, tehát én a 7, de leginkább a 10 napra szavazok.

Szankció pedig ne legyen, mert az csak rontana az Aréna népszerűségén szerintem.
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #14  
Old 12-04-2008, 19:23
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Szerintem az 5 nap kevés. Már lassan egy éve játszom folyamatosan Arénát, de mindegyik játékban volt olyan, hogy el kellett utaznom olyan helyre, ahol nem volt internet elérhetőségem, (nyaralás, családi hosszú hétvégék, stb.) lehet meg tudtam volna oldani, ha nagyon akarom, de nem akartam ezzel tölteni az időt. Ettől még szeretnék játszani a fennmaradó időszakban, tehát én a 7, de leginkább a 10 napra szavazok.

Szankció pedig ne legyen, mert az csak rontana az Aréna népszerűségén szerintem.
Szerintem ha valaki tudja, hogy nyaralni megy ne játszon abban az arénában vagy utána jelentkezzen, 5 napba meg egy nagyon hosszú hétvége belefér
Az a cél, hogy ne legyenek ingyenföldek, már 5 nap alatt is meg lehet úgy borítani egy országot, hogy azzá váljon. Szankció meg azért kellene mert akit levertek, vagy rájön, hogy nincs esélye simán kiszállhat és félő, hogy 5 ország fejezi be az arénát.
Reply With Quote
  #15  
Old 12-04-2008, 20:55
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Szerintem ha valaki tudja, hogy nyaralni megy ne játszon abban az arénában vagy utána jelentkezzen, 5 napba meg egy nagyon hosszú hétvége belefér
Az a cél, hogy ne legyenek ingyenföldek, már 5 nap alatt is meg lehet úgy borítani egy országot, hogy azzá váljon. Szankció meg azért kellene mert akit levertek, vagy rájön, hogy nincs esélye simán kiszállhat és félő, hogy 5 ország fejezi be az arénát.
Én nem így látom, mert az a célunk, hogy újra sokan játszanak az Arénában, és nem az, hogy mindenféle szankciókkal elvegyük az emberek kedvét a játéktól. .

Rendben, ha nyaralni megyek nem fogok játszani, meg akkor sem amikor október 23, vagy március 15 csütörtökre esik ezért már szerdán hazautazom és csak hétfőn kerülök netközelbe, mert vagy éppen letelik az 5 nap, vagy éppen nem és persze Karácsonykor sem, meg Húsvétkor, vagyis talán évente játszom 1 arénát, ha nem megyek el éppen síelni, amire kicsi az esély, mert nem voltam még, de lehet, hogy éppen ezért nagy, mert ki szeretném próbálni. .

A 7 napra szavazok.
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #16  
Old 12-04-2008, 22:39
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Én nem így látom, mert az a célunk, hogy újra sokan játszanak az Arénában, és nem az, hogy mindenféle szankciókkal elvegyük az emberek kedvét a játéktól. .

Rendben, ha nyaralni megyek nem fogok játszani, meg akkor sem amikor október 23, vagy március 15 csütörtökre esik ezért már szerdán hazautazom és csak hétfőn kerülök netközelbe, mert vagy éppen letelik az 5 nap, vagy éppen nem és persze Karácsonykor sem, meg Húsvétkor, vagyis talán évente játszom 1 arénát, ha nem megyek el éppen síelni, amire kicsi az esély, mert nem voltam még, de lehet, hogy éppen ezért nagy, mert ki szeretném próbálni. .

A 7 napra szavazok.
Te valamit félreértettél, szankciót az kapna a javaslatom szerint aki jelentkezik majd nem játszik és kiesik 5-7-x nap után ami a döntés lesz. A cél szerintem nem az, hogy minél többen jelentkezzenek és ne játszanak csak a földet vigyék tőlük, inkább az, hogy minél több aktív játékos legyen. Aki egy 8 hetes játékba 1 hétig egyáltalán nem lép be az nem aktív csak ingyenföld. A szerdától-hétfőig tartó nagyonhosszú hétvége meg belefér mert körökben számolódik így az 5 nap az 120 kör
Reply With Quote
  #17  
Old 12-05-2008, 06:34
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Aki egy 8 hetes játékba 1 hétig egyáltalán nem lép be az nem aktív csak ingyenföld. A szerdától-hétfőig tartó nagyonhosszú hétvége meg belefér mert körökben számolódik így az 5 nap az 120 kör
Hát nyáron sikerült elmennem nyaralni, az Arénában az első helyen álltam, 9 napig nem voltam, mikor beléptem talán a 8. helyen lehettem, és a végén a 2. lettem. Mégiscsak aktív lehettem ha ez sikerült, vagy a többiek voltak még nálam is inaktívabbak. .

Értem, hogy a szankció csak annak jár, aki elkezdi a játékot aztán abbahagyja, vagy pl. 5 napig nem lép be, nos én nem fogom kockáztatni azt, hogy szankcionáljanak az 5 napért, inkább nem játszom, erre próbáltam utalni, akkor mikor azt írtam, hogy elvenné az emberek kedvét a játéktól. .

Te nagyon amatőrnek nézel, pedig mindenki tudja, hogy profi vagyok. .
Nos, ha szerdán pl. 14:00-kor hazautazom és hétfőn 14:00 után érkezem vissza az hány kör is? Mert az már több, mint 120. .
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #18  
Old 12-05-2008, 09:47
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Hát nyáron sikerült elmennem nyaralni, az Arénában az első helyen álltam, 9 napig nem voltam, mikor beléptem talán a 8. helyen lehettem, és a végén a 2. lettem. Mégiscsak aktív lehettem ha ez sikerült, vagy a többiek voltak még nálam is inaktívabbak. .

Értem, hogy a szankció csak annak jár, aki elkezdi a játékot aztán abbahagyja, vagy pl. 5 napig nem lép be, nos én nem fogom kockáztatni azt, hogy szankcionáljanak az 5 napért, inkább nem játszom, erre próbáltam utalni, akkor mikor azt írtam, hogy elvenné az emberek kedvét a játéktól. .

Te nagyon amatőrnek nézel, pedig mindenki tudja, hogy profi vagyok. .
Nos, ha szerdán pl. 14:00-kor hazautazom és hétfőn 14:00 után érkezem vissza az hány kör is? Mert az már több, mint 120. .
Ha 9 napra elutazol nyaralni a Te javaslatod szerint is kiesel. Lehet, hogy akkor nem ütöttek le de ha a körtávolságok is össze lesznek húzva és egy pörgősebb ütögetős játék lesz az aréna le fogják azt aki ennyi ideig rá se néz az országára. Ha a játék aktívvá tétele a cél akkor ne azt támogassuk, hogy 1 hétig be se kell lépni szerintem.
Reply With Quote
  #19  
Old 12-05-2008, 10:10
Elfi Elfi is offline
Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Pécs-Budapest
Posts: 304
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Betelgeuse View Post
Ha 9 napra elutazol nyaralni a Te javaslatod szerint is kiesel. Lehet, hogy akkor nem ütöttek le de ha a körtávolságok is össze lesznek húzva és egy pörgősebb ütögetős játék lesz az aréna le fogják azt aki ennyi ideig rá se néz az országára. Ha a játék aktívvá tétele a cél akkor ne azt támogassuk, hogy 1 hétig be se kell lépni szerintem.
Értelek, de én nem csak a nyaralást említettem, az 5 nappal lehet, hogy rendszeresen kiesnék, nem csak nyaraláskor, de pl. Karácsonykor, Húsvétkor, Nemzeti Ünnepekkor, ami azt jelenti, hogy egész évben nem tudnék játszani. Persze nem lehet és nem is kell mindenkire tekintettel lenni, csak leírtam, hogy ezeket is végig kellene gondolni. .

Még egy példa, lehet túl egyszerű és nem is lehet így összehasonlítani, de. .

Arénában 5 nap távollét az 120 óra (8,3%) az 1440-ből.
Hétvégiben a 8,3% 4,7 órának felel meg az 56-ból.

A Hétvégi játék annak aki nyerni akar, nem az alvásról szól, de mennyien fejeznék be a Hétvégiket, ha 4,7 óra után kikerülnének?

És mennyien játszanának olyan feltételle, hogy tudják ha véletlenül elalszanak 5 órára, vagy el kell menniük, nemcsak hogy kiesnek, de még szankcionálják is.

Végezetül, a véleményem, hogy lehet 5 nap is a bentmaradási határ az Arénában, de semmiképpen se legyen szankció, ha valaki kikerül.
__________________
ELFeledett Vidék (#437487)
Reply With Quote
  #20  
Old 12-05-2008, 10:30
Betelgeuse
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Elfi View Post
Még egy példa, lehet túl egyszerű és nem is lehet így összehasonlítani, de. .

Arénában 5 nap távollét az 120 óra (8,3%) az 1440-ből.
Hétvégiben a 8,3% 4,7 órának felel meg az 56-ból.
.
Nem lehet összehasonlítani a kettőt... Egy elalvás és 5 nap között elég nagy a különbség
Egyezzünk meg 6 napban
De az se érdekel ha nem esnek ki soha csak legyen játszható az aréna
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Aréna -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 1274 02-28-2015 23:36
24.01. Aréna Ati Hódító Kézikönyv 1 07-12-2007 12:35
Aréna szabadság Kutyuleee Általános beszélgetés Hódítós témákban 3 03-15-2007 06:05
Aréna Nikol Segítség 19 03-02-2007 15:44
1/A aréna -Fegya- Elvetett javaslatok 32 08-15-2006 14:56


All times are GMT +1. The time now is 16:49.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu