Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 04-19-2007, 00:05
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default Román 1/A könnyítése

Sziasztok!

Akik játszotok román A-ban azok tudják hogy miért nyitottam ezt a topicot.
Jelenleg az A-ban a kis oriknak a fordulás szinte lehetetlen és már nem egy embertől hallottam a törlés gondolatát.
Nagy a szakadék a topklán tagjai és az utánuk jövők közt, éppen ezért gondoltam hogy a teljes beszürküllés megelőzése érdekében lépni kellene valamit...
Az hogy 4200 hekire feljöjjenek az orik fordulásra, az szinte lehetetlen jelen körülmények között, klántámadás esetén pedig inkább feloszlik a klán a tanácstalanság miatt és SZK-ra mennek...

Arra gondoltam hogy talán 100 ori alatt meg lehetne adni azt a könnyítést miszerint a fordulás ne a top 30%-hoz legyen kötve hanem a csoport átlagpontszámához, ami ugye állandóan változna

Jelenleg kb. 4200 heki a fordulási határ, a változtatás után kb 3300 lenne, ami teljesíthető...
De ugye ha sokan elkezdenek feljönni hogy bekerüljenek a fordulásos mezőbe akkor az átlagpontszám is felmenne, vagyis még egy kicsit feljebb kéne menni és így tovább...

Lényeg hogy szerintem így meglenne a motiváltság arra hogy küzdjenek a fordulásért ne csak feladják és várják a csodát.

Ezügyben szeretném a véleményeket hallani

Last edited by Robin; 04-19-2007 at 00:30..
Reply With Quote
Sponsored Links
  #2  
Old 04-20-2007, 11:47
Artúr's Avatar
Artúr Artúr is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 146
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Üdv

Az angol 1/A-s topicban is hasonló gondokról volt/van szó.
Azt hiszem ugyan azok a problémák mint románban. (bár ez utóbbival nem játszom). Volt pár megoldási javaslat is, ezért szerintem inkább abba a topicban lenne érdemes agyalni, mert ha valami jó megoldás születik úgy is bevezetik mindkét nem magyar verzióba. (Legalábbis remélem) Bár most olvastam, hogy a 90 napos limitet csak az angolban törölték el (?)

Ha esetleg mégis tök más problémák vannak a románban, akkor bocsesz.
__________________
I am a man who walks alone...

Az optimisták angolul tanulnak, a pesszimisták kínaiul; mi realisták meg lőni.

Eladó egy kitűnő állapotban lévő II. világháborús francia karabély. Sosem lőtek vele, egyszer leejtették.
Reply With Quote
  #3  
Old 04-21-2007, 16:28
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Artúr View Post
Üdv

Az angol 1/A-s topicban is hasonló gondokról volt/van szó.
Azt hiszem ugyan azok a problémák mint románban. (bár ez utóbbival nem játszom). Volt pár megoldási javaslat is, ezért szerintem inkább abba a topicban lenne érdemes agyalni, mert ha valami jó megoldás születik úgy is bevezetik mindkét nem magyar verzióba. (Legalábbis remélem) Bár most olvastam, hogy a 90 napos limitet csak az angolban törölték el (?)

Ha esetleg mégis tök más problémák vannak a románban, akkor bocsesz.
Amennyire hallottam, angolon is hasolnó a helyzet, de én azért nyitottam neki külön topicot, mert szeretném tudni hogy azok közül akiket érint az általam felvázolt román A gondja, mennyien veszik a fáradtságot hogy tegyenek/írjanak is róla valamit.
Én nem tartozom azok közé akiknek a könnyítés kellene, de azért szeretném ha az A csoport igenis élne, és tudnának fordulni többen...
Mindamelett ha azokat akiket érint a dolog, ennyire nagy aktivitást mutatnak azért hogy lépjenek valamit a saját érdekükben, akkor biztos hogy nem fogok én egyedül azért kardoskodni hogy nekik jobb legyen...
Reply With Quote
  #4  
Old 04-21-2007, 22:27
Susu Susu is offline
Junior Member
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by Robin View Post
Amennyire hallottam, angolon is hasolnó a helyzet, de én azért nyitottam neki külön topicot, mert szeretném tudni hogy azok közül akiket érint az általam felvázolt román A gondja, mennyien veszik a fáradtságot hogy tegyenek/írjanak is róla valamit.
Én nem tartozom azok közé akiknek a könnyítés kellene, de azért szeretném ha az A csoport igenis élne, és tudnának fordulni többen...
Mindamelett ha azokat akiket érint a dolog, ennyire nagy aktivitást mutatnak azért hogy lépjenek valamit a saját érdekükben, akkor biztos hogy nem fogok én egyedül azért kardoskodni hogy nekik jobb legyen...
szerintem mehetne a top50, meg a vegen valaki depis lesz mert nem megy le V-be
Reply With Quote
  #5  
Old 04-21-2007, 22:30
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Susu View Post
szerintem mehetne a top50, meg a vegen valaki depis lesz mert nem megy le V-be
Azért én maradnék az eredeti javaslatomnál
Reply With Quote
  #6  
Old 07-23-2007, 19:08
McLoad McLoad is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Location: Nagyvárad
Posts: 135
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

A top 50 se oldaná meg szerintem a gondott.
Jellenleg a topot 2féle emberek foglalják el szerintem az egyik csoport az aki az elsö helyre hajt a másik meg aki a kis oriát akarja forgatni ezért topba marad (gondolom sokszor ez a kettö egy oriban jellentkezik csak). Szerintem még top50be is ezek az emberek lennének...
Reply With Quote
  #7  
Old 07-23-2007, 21:31
Eke's Avatar
Eke Eke is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Székely Keresztur
Posts: 585
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Nekem volna egy olyan elképzelésem hogy lehetne ugy mint ahogy régebben volt a hóditóban,tehát lehetne fordulni a 2B-böl,egy kis Á-s segitséggel,aki szeretne fordulni az Á-bol az meg forduljon 50% körül ,persze mindez idéglenesen mindaddig amig a játékosszám elér egy sokkal nagyobb sorszámot.Gondolataimat tovább fokozva ,egy sokkal nagyobb gond szerintem a Á-s 90 napos fordulási idö.Mert ez egy fö ok amiért kevesen játszanak.Ez nem csak az Én véleményem.Tehát megkérlek Ati hogy nézd át ezt a szabályt.Szinte elsö naptol játszom a cuceritor-t de azt vettem észre hogy sokan töröltek az elsö regizettek közül,sokan meg felmentek az Á-ba és szk-ra mentek.Megköszönném hogy ha válaszolnál .
Reply With Quote
  #8  
Old 07-25-2007, 19:16
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Eke View Post
Nekem volna egy olyan elképzelésem hogy lehetne ugy mint ahogy régebben volt a hóditóban,tehát lehetne fordulni a 2B-böl,egy kis Á-s segitséggel,aki szeretne fordulni az Á-bol az meg forduljon 50% körül ,persze mindez idéglenesen mindaddig amig a játékosszám elér egy sokkal nagyobb sorszámot.Gondolataimat tovább fokozva ,egy sokkal nagyobb gond szerintem a Á-s 90 napos fordulási idö.Mert ez egy fö ok amiért kevesen játszanak.Ez nem csak az Én véleményem.Tehát megkérlek Ati hogy nézd át ezt a szabályt.Szinte elsö naptol játszom a cuceritor-t de azt vettem észre hogy sokan töröltek az elsö regizettek közül,sokan meg felmentek az Á-ba és szk-ra mentek.Megköszönném hogy ha válaszolnál .
A román hódító fenntartása sincs ingyen gondolom, ezért nem hinném hogy változni fog a 90 napos időkorlát. Mindamellett a VIP tényleg fontos A-ban
Most nyugis az A, és most lehet fedezgetni felfele, ha most nem fognak tudni fordulni páran akkor sosem

Úgy érzem ne mfog semmifélre könnyítés történni, bár remélem hogy tévedek...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Román 1/A Arwyl szelleme Általános beszélgetés Hódítós témákban 823 07-16-2010 00:52


All times are GMT +1. The time now is 12:05.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu