Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 03-07-2006, 14:08
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default Védelem

Nemrég léptem fel az országommal egy szintet,és arra gondoltam,hogy ha lehetne egy választás,hogy akarod-e a védelmet vagy sem. Egy a szintről a másikra menekülőnek nyilván kell,ha kicsit beeütötték a helyreálláshoz,de mondjuk én teljesen beépülve és feltöltve léptem full hekivel,nekem nem kellene a védelem,(persze a piac 24órás korlátozása mellett). Tehát,mit szólnátok ahhoz,hogy ha lenne egy olyan választás szintlépéskor,hogy hány körre akarsz védelmet? a minimum mondjuk lehetne 0 vagy 1. Reagáljatok! Ati, várom a negatív visszajelzést!
Sponsored Links
  #2  
Old 03-07-2006, 14:15
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Ezzel nem értek egyet. Vagy van védelem, vagy nincs.
Örülj neki, h fajt választhatsz!
  #3  
Old 03-07-2006, 14:20
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Ezzel nem értek egyet. Vagy van védelem, vagy nincs.
Örülj neki, h fajt választhatsz!
Az előbb is a te üzenetedre reagáltam
Szerintem nagyon is kellene,mert mi a jó abban,hogy egy full felszerelt orival tökölj,azért hogy megvédjenek,amit magadtól is tudnál.
  #4  
Old 03-07-2006, 14:24
Arwen's Avatar
Arwen Arwen is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: New York
Posts: 309
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
Az előbb is a te üzenetedre reagáltam
Szerintem nagyon is kellene,mert mi a jó abban,hogy egy full felszerelt orival tökölj,azért hogy megvédjenek,amit magadtól is tudnál.
Azt mondtom, h vagy legyen mindenki védett, vagy egyáltalán ne legyen védelem.
Nincs választási lehetőség.
  #5  
Old 03-07-2006, 15:46
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Arwen
Azt mondtom, h vagy legyen mindenki védett, vagy egyáltalán ne legyen védelem.
Nincs választási lehetőség.
Akkor viszont az is jó lenne,hogy válasszunk,hogy akarunk-e védelmet vagy nem.
  #6  
Old 03-07-2006, 15:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
Nemrég léptem fel az országommal egy szintet,és arra gondoltam,hogy ha lehetne egy választás,hogy akarod-e a védelmet vagy sem. Egy a szintről a másikra menekülőnek nyilván kell,ha kicsit beeütötték a helyreálláshoz,de mondjuk én teljesen beépülve és feltöltve léptem full hekivel,nekem nem kellene a védelem,(persze a piac 24órás korlátozása mellett). Tehát,mit szólnátok ahhoz,hogy ha lenne egy olyan választás szintlépéskor,hogy hány körre akarsz védelmet? a minimum mondjuk lehetne 0 vagy 1. Reagáljatok! Ati, várom a negatív visszajelzést!
Rendben, mondom a negatív visszajelzést.

Az új szintre ne életképtelen országgal lépj fel, ami egyetlen napot sem bír ki anélkül, hogy ne kelljen valahonnan lopnod/venned hozzá. Ha ennyire életképtelen, akkor ott a karaván, némi veszteségek árán, ennél jobban ne akarj kiélezni egy országot a kezdetektől fogva. Ha át kell épülnöd, hogy kibírd a védelmet, akkor tedd azt. Azért, mert nem akarsz átépülni, nem a védelmet kell eltörölni, hanem kevésbé kell lustának lenni.
  #7  
Old 03-07-2006, 15:56
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Post

Quote:
Originally Posted by Ati
Rendben, mondom a negatív visszajelzést.

Az új szintre ne életképtelen országgal lépj fel, ami egyetlen napot sem bír ki anélkül, hogy ne kelljen valahonnan lopnod/venned hozzá. Ha ennyire életképtelen, akkor ott a karaván, némi veszteségek árán, ennél jobban ne akarj kiélezni egy országot a kezdetektől fogva. Ha át kell épülnöd, hogy kibírd a védelmet, akkor tedd azt. Azért, mert nem akarsz átépülni, nem a védelmet kell eltörölni, hanem kevésbé kell lustának lenni.
azt nem mondtam,hogy a piac 24órás tilalmát is le kell szedni és azt sem,hogy törölni kell a védelmet. Egyszerűen választani,hogy akarsz-e védelmet vagy sem. Ja és egyáltalán nem életképtelen az országom,mert megvan minden ami kell,és éppen ez a baj. Tele vagyok,nem tok támadni,és semmit sem tok csinálni. Ez a baj,és még az 1 nap sem járt le.
Ja meg nem az a baj,hogy nem bírom ki a védelmet(kaja meg ilyesmi miatt),mert még a raktáram is fullon van. De azért egy szót sem szólok,mert az tény,hogy a piac24órás tilalma kell.
Amúgy aki meg ennyire kiélezi az oriját,az rá fog b*szni.

Last edited by spirit..; 03-07-2006 at 15:59.. Reason: hozzáírás
  #8  
Old 03-07-2006, 16:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
azt nem mondtam,hogy a piac 24órás tilalmát is le kell szedni és azt sem,hogy törölni kell a védelmet. Egyszerűen választani,hogy akarsz-e védelmet vagy sem. Ja és egyáltalán nem életképtelen az országom,mert megvan minden ami kell,és éppen ez a baj. Tele vagyok,nem tok támadni,és semmit sem tok csinálni. Ez a baj,és még az 1 nap sem járt le.
Ja meg nem az a baj,hogy nem bírom ki a védelmet(kaja meg ilyesmi miatt),mert még a raktáram is fullon van. De azért egy szót sem szólok,mert az tény,hogy a piac24órás tilalma kell.
Amúgy aki meg ennyire kiélezi az oriját,az rá fog b*szni.
Legyen védelem, vagy ne: ha nincs, akkor az új csoportban gyakorlatilag a semmiből bukkannak fel ellenfelek, mégcsak gömbözni se tudják az ottlevők, és már támad is. Ez nem lenne fair az ottlevőkkel szemben. A hírnévre támaszkodás is megszűnne, mert nem lenne viszonyítási alap, mint most.

Úgyhogy bírd ki a 3 nap védelmet, piacolj az első nap után, hogy ne unatkozz, de 3 napnyi "unatkozást" ne váltsa fel egy teljesen kiszámíthatatlan környezet.
  #9  
Old 03-07-2006, 16:23
spirit..
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati
Legyen védelem, vagy ne: ha nincs, akkor az új csoportban gyakorlatilag a semmiből bukkannak fel ellenfelek, mégcsak gömbözni se tudják az ottlevők, és már támad is. Ez nem lenne fair az ottlevőkkel szemben. A hírnévre támaszkodás is megszűnne, mert nem lenne viszonyítási alap, mint most.

Úgyhogy bírd ki a 3 nap védelmet, piacolj az első nap után, hogy ne unatkozz, de 3 napnyi "unatkozást" ne váltsa fel egy teljesen kiszámíthatatlan környezet.
Mondjuk erre én is gondoltam. De akkor is lehetne ha olyan,hogy 2napos védelem,vagy 1 napos. Aki aktív az fel tud rá készülni.
  #10  
Old 03-07-2006, 16:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,204
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by spirit..
Mondjuk erre én is gondoltam. De akkor is lehetne ha olyan,hogy 2napos védelem,vagy 1 napos. Aki aktív az fel tud rá készülni.
Senkinek a leghalványabb fogalma se legyen arról, hogy ki mikor jön ki a védelem alól? Ott egy védett ország, és vajon 1 óra múlva támadhatom/támadhat, vagy 2 nap múlva?

Folyamatosan lépkedve, még 42 napontként is, mindenki kibír 3 nap békét és nyugalmat.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Háborús tippek Babszemjankó Stratégia & Tippek 676 08-22-2008 14:36
scriptek -Fegya- Megvalósult javaslatok 317 05-14-2008 18:44
védelem emelése hunnia17 Segítség 10 09-24-2007 21:57
védelem csarmi Segítség 34 06-24-2007 17:18
1 körös védelem vari Életfa#2 Nem hiba 1 08-10-2006 17:53


All times are GMT +1. The time now is 04:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu