Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-05-2006, 23:42
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Survivor
Nekem első körben a "seregekkel tőzsdézés" miatt jutott eszembe a dolog, nem is annyira a kölcsönvehető seregek miatt.
naja, lehet hogy ez segítene azokon akik nem akarják piacon tologatni a seregüket ki és be, de szerinted erre használná a nagyérdemű, mert szerintem a monro által emlegetett dolgokra... és megint nem a kicsi klánoknak érné meg valószínűleg..
Sponsored Links
  #12  
Old 08-06-2006, 08:42
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Senki
hát pl úgy hogy mindenki full íjas és csak egy szett lovas van megvéve, hiszen mindenki egyedül jön fel pl.... nah ez így hogy fest?

Sőt még ennyi sem kell.
Elég a legnagyobb oriba íjász. És a 2. legnagyobba lovas. A többiek akár lehetnek full üresek is csak távolba kell nézni. Ha jönnek akkor a legnagyobb ad íjászt véd az ori és a 2. legnagyobb lovasaival visszaüt. Tulajdonképpen szerencsés esetben akár az összes barakhely 15-20%-a elég ha fel van töltve. Tudom picit veszélyes a klánakciók miatt, de a klánakciót általában ugysem üres orikra méretezik. Továbbra sem támogatnám
  #13  
Old 08-07-2006, 06:05
Reaktor Reaktor is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 470
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro
Sőt még ennyi sem kell.
Elég a legnagyobb oriba íjász. És a 2. legnagyobba lovas. A többiek akár lehetnek full üresek is csak távolba kell nézni. Ha jönnek akkor a legnagyobb ad íjászt véd az ori és a 2. legnagyobb lovasaival visszaüt. Tulajdonképpen szerencsés esetben akár az összes barakhely 15-20%-a elég ha fel van töltve. Tudom picit veszélyes a klánakciók miatt, de a klánakciót általában ugysem üres orikra méretezik. Továbbra sem támogatnám

Jogos.

Igaza van Mo nak
Emellett 1 garnitúra tolival 10 perc alatt akár sokszor is fel lehetne gyujtani valakit. Na ilyet nem kellene csinálni!
  #14  
Old 09-03-2006, 18:47
miklas miklas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Lehetne csinálni egy olyan VIP funkciót, hogy a kereskedésre szánt nyersanyagot automatikus eladja a helytartó. Ezzel sok fáradságtól kímélnénk meg azokat a VIP országokat, akik a kereskedelemből tartják fenn magukat.

A másik ötletem a felderítéssel kepcsolatos: A VIP tagoknak lehetne olyan célzott felderítést végeztetni, amiben egy bizonyos fajta nyersanyaglelőlehely után keresnek csak.
  #15  
Old 09-03-2006, 18:48
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by miklas View Post
Lehetne csinálni egy olyan VIP funkciót, hogy a kereskedésre szánt nyersanyagot automatikus eladja a helytartó. Ezzel sok fáradságtól kímélnénk meg azokat a VIP országokat, akik a kereskedelemből tartják fenn magukat.

A másik ötletem a felderítéssel kepcsolatos: A VIP tagoknak lehetne olyan célzott felderítést végeztetni, amiben egy bizonyos fajta nyersanyaglelőlehely után keresnek csak.
Ennek mi köze a klánraktárhoz?

További felvetések kapcsán lásd: elvetett ötletek topic vonatkozó beírásai.
__________________
Hódító * Queosia
  #16  
Old 09-04-2006, 14:32
miklas miklas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Csak az, hogy a topic címe 1\a klánraktár és VIP ötletek. Amit felvettem az egy olyan ötlet, amit a VIP országok i tudnának használni.
  #17  
Old 09-05-2006, 09:45
Senki's Avatar
Senki Senki is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Café of Broken Dreams
Posts: 1,690
Activity: 0%
Longevity: 99%
Exclamation

de abból is rossz, meg ez itt mégiscsak 1/A VIP funkciók lennének.....
  #18  
Old 09-06-2006, 15:45
miklas miklas is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Akkor kérlek írányíts át egy olyan témába, ami ezekkel foglalkozik, mert én a saját erőmből nem találtam ilyet.
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
uj faj és személyiségek ötletek ide! Csigusz:P Általános beszélgetés Hódítós témákban 116 01-10-2010 13:34
Kényelem - Klánraktár wolfp Megvalósult javaslatok 21 08-04-2006 08:39


All times are GMT +1. The time now is 15:31.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu