Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1181  
Old 05-04-2010, 09:53
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
anarchban nem maradna ott sokáig szóval a hekije sem maradna meg


Szabin csak nem ütnek be De amennyire sziveden viseled a sorsom, te még elintéznéd azt is, hogy a szabis orikat is be lehessen verni

Amúgy csak csendesen megkérdezném, mondj már olyat ami arra következtet téged gondolni, hogy valaha is átkerülnék?
Ez érdekelne
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
Sponsored Links
  #1182  
Old 05-04-2010, 10:22
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Amúgy csak csendesen megkérdezném, mondj már olyat ami arra következtet téged gondolni, hogy valaha is átkerülnék?
Ez érdekelne
Lehet a multbol itel...
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #1183  
Old 05-04-2010, 12:07
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Lehet a multbol itel...

Na látod...én a múlttal nem szoktam törődni, azon tovább kel lépni, és a jövőt építeni.
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
  #1184  
Old 05-04-2010, 12:27
Olasz Olasz is offline
Member
 
Join Date: Jun 2009
Location: Budapest (Csepel)
Posts: 386
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Na látod...én a múlttal nem szoktam törődni, azon tovább kel lépni, és a jövőt építeni.
A múltból mindig tanulni kell
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Olasz For This Useful Post:
  #1185  
Old 05-05-2010, 09:55
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
A harmadik meg, hogy ezt becumiztad, de rendesen, második üzeneted után már arra ment a téma, hogy gyűljön egy kis jelentenivaló (amiről mindenki azt gondol, amit akar, letojom). Írhatsz bármit, fordítva ugyanezt teszed, 100%
Sosem dobnék fel valakit aki kultúráltan elküld a sunyiba. Nekem lenne megalázó sokkal inkább érezném magam trágyán ha így tennék mint attól amit ír.
A "legnagyobb paraszt" és a "gerinctelen mocsok" semmivel sem trágárabb,mint a "becumiztad" és a "letojom".

A családfád nem lett említve... se az, hogy mit tegyél szex helyett.
Pontosan úgy cselekedtél ahogyan a 3/3-asok anno. Talán nekik annyi mentségük volt, hogy féltették az életüket. Te viszont csak alátámasztottad azokat a jelzőket amikkel illettelek.

Last edited by monro; 05-05-2010 at 10:18..
Reply With Quote
  #1186  
Old 05-06-2010, 10:34
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Sosem dobnék fel valakit aki kultúráltan elküld a sunyiba. [...]
Ezt én szeretném alátámasztani.
Jó pár éve (talán 2007 elején? - azt hiszem...) volt némi összetűzésünk Monróval, itt a külsőn vitatkoztunk valamiről. Már nem tudom miről, de nem is fontos...
Aztán találkoztunk személyesen. Nem tudta, hogy én vagyok az a srác a külső fórumról, de nem messze ültem tőle. Valakivel beszélt... És felemlegette, hogy volt egy gyerek a külsőn, akivel összeszólalkozott, és először azt hitte, hogy a gyerek egy idióta, de megváltozott a véleménye, mert az utolsó (elég hosszú) beírása ezt megcáfolta, nagyon intelligens hozzászólás volt, és teljesen átformálta a véleményét arról a srácról.
Akkor már valaki nézett minket, és ha jól rémlik, még fel is röhögött. Ekkor már én is vigyorogtam, aztán még egyszer bemutatkoztam neki... (Ugye akkoriban egy másik külső fórumos nickem volt itt, és amikor elmentem a hódítós találkozóra, én "Gee"ként mutatkoztam be megszokásból, így nem tudta, hogy én vagyok a Pax Hungaricum is.)
Bevallom, kevés dolog esett olyan jól, mint az, hogy a saját fülemmel hallottam, hogy megdicsért "a hátam mögött" egy olyan játékos, akinek a tudása messze meghaladja az enyémet.

Ezt csak azért mondom el, mert amikor egymás szidásában merült ki a beszélgetésünk, akkor nem dobott fel, és miután kiderült, hogy valójában nincs is bajunk egymással, még el is ismert.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 

Last edited by [HTPA]GeeForce; 05-06-2010 at 10:37..
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #1187  
Old 05-06-2010, 14:30
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
Bevallom, kevés dolog esett olyan jól, mint az, hogy a saját fülemmel hallottam, hogy megdicsért "a hátam mögött" egy olyan játékos, akinek a tudása messze meghaladja az enyémet.
Köszi Gee, de a legképzettebb játékosok azok akik az anarchban bajnokok. Úgyhogy bár jól esik a tudásomról alkotott véleményed, biztos vagyok benne, hogy ugyanolyan szinten ismered és érted ezt a játékot, mint én vagy akár Pool.

Mindenesetre a szerénység is megmutatja egy játékos érettségi szintjét, hosszú időnek kell eltelnie mire egy jó játékos ezt eléri. Gracca.
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to monro For This Useful Post:
  #1188  
Old 05-06-2010, 14:32
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Mindenesetre a szerénység is megmutatja egy játékos érettségi szintjét, hosszú időnek kell eltelnie mire egy jó játékos ezt eléri. Gracca.
Ehh. Akkor en orokre zold maradok, sose erek be...
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #1189  
Old 05-27-2010, 00:23
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Nagyon sajnálom, hogy az A, vagyis a játék csúcsa, csak a menekülésekről kell, hogy szóljon. Elég kiábrándítóak, hogy a harcok emésztik fel a pénzt, a látható eredmények pedig elég gyakran a B topjában is nevetségesek...
Menekülni lehet a 100k-s határ miatt le fel, menekülni lehet egy klánráálláskor a tagok 90%-ának kirakásával, menekülni lehet a támadás elől szk-ra rakással, és a klánlétszámkülönbség!! miatt szinte semmit sem hozni...

Az A nagyon rossz irányba megy... Egy játék, ami nem hoz a számomra sikerélményt, csak idegeskedést, az nem játék... Több hét termelését 2 óra alatt elverni látható eredmények nélkül csak a további szélmalomharcot láttatja előttem.

És akkor még a tesztidőszak alatt sem került be a klán ki- és belépések meghosszabbítása, semmi fejlemény nincs a 0 hektáras ütések elkerülése érdekében (bár ez a legproblémásabb téma)... Úgy látom, hogy a tiltások körei SZK-n is lejárnak.

Ezek szerintem sürgető gondok jelenleg, mert szeretek az A-ban játszani, de ez most nem játék.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #1190  
Old 05-27-2010, 00:47
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Egyetértek teljes mértékben azzal, hogy rossz, hogy nagy hekin a csata csak és kizárólag arról szól, hogy hogyan redukáljuk a pontszámunk módosításával nullára a hektárveszteséget. Ráadásul lottó az egész. Vagy befokozok 500k egységet, vagy bebontok 6500 épületet. Nehéz megjósolni, hogy melyik jön, az utolsó másodpercben akármelyik ablakban nyomhatom az Enter-t.

A fő gondot annak gondolom, hogy az embernek jobban megéri 0-ra változtatni a veszteséget, mint megpróbálni visszatámadni. Nem arról szól a csata hogyan ütik egymást a tagok, hanem, hogy kinek sikerül úgy bevinni nagy hektáros ütést, hogy utána az ellen serege 0-t vigyen.

A javaslatom: ne 100k-ig csökkenjen egyenesen arányosan a foglalt föld mértéke, hanem 200k-ig.

Nem nagy módosítás, alsóbb szinteken nem módosítana szerintem semmin, anarchot nem tudom, azt majd nekik kell megmondaniuk, de szerintem 1/A-ban ez jobban motiválná az embereket a visszatámadásra menekülés helyett, sőt csak simán a támadásra is (most kimaradnak támadások azért, mert "áá, úgyis elfokoz").

1 millió egység elfokozását alig engedheti meg magának valaki, hiába nagy a vagyona, egyszerre legfeljebb 40 milliárd lehet az országokban, de ez inkább csak 30, ha kell hely a bevételnek. Egy menekülésért eljátszani a harmadát-felét nem éri meg, sőt, sokszor olcsóbb annyiból visszafedezni.

Arra kéne motiválni a csatában részt vevő országokat, hogy visszatámadjanak, nem arra, hogy nagy fokozással vagy bontással 0-ra redukálják a földveszteséget.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 17:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 10:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 14:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 01:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 17:25


All times are GMT +1. The time now is 07:19.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu