Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5111  
Old 08-28-2008, 16:44
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Szájkarate... De minek? Vége van, fiúk!!! Ennyi volt!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #5112  
Old 08-28-2008, 17:59
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Szájkarate... De minek? Vége van, fiúk!!! Ennyi volt!
Ez így van, node nem mi kötözködtünk. A Gyula féle beszólásokat, meg nehezen torelárom, főleg, ha bagoly mondja verébnek effektus van...
Reply With Quote
  #5113  
Old 08-28-2008, 18:59
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Ez így van, node nem mi kötözködtünk. A Gyula féle beszólásokat, meg nehezen torelárom, főleg, ha bagoly mondja verébnek effektus van...
De ez nem a kiscsoport, ahol tényleg lehet még veszekedni, hogy: "nem én kezdtem, ő kezdte. Óvónéni, Kispistike meghúzta a hajam tegnapelőtt, és én ezért ma belekentem a bélsarat a hajába."
Ez annyira nem illik ide az 1/A eseményekbe. Vagy csak én gondolom így? Csináljatok egymásról ki miért utálja ezt meg azt topikot, és aki nem akarja mindezt látni, majd letiltja, de az 1/A-s eseményeket már csakne kelljen már.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
The Following 6 Users Say Thank You to vityu For This Useful Post:
  #5114  
Old 08-28-2008, 19:52
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De ez nem a kiscsoport, ahol tényleg lehet még veszekedni, hogy: "nem én kezdtem, ő kezdte. Óvónéni, Kispistike meghúzta a hajam tegnapelőtt, és én ezért ma belekentem a bélsarat a hajába."
Ez annyira nem illik ide az 1/A eseményekbe. Vagy csak én gondolom így? Csináljatok egymásról ki miért utálja ezt meg azt topikot, és aki nem akarja mindezt látni, majd letiltja, de az 1/A-s eseményeket már csakne kelljen már.
Vityu teljesen igazad van, de a Gyula féle magánjellegű sértegetéseket még a te kedvedért sem tűröm el, sem ebben a Topicban sem máshol. Sorry.
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Északföld For This Useful Post:
  #5115  
Old 08-28-2008, 20:06
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Popcorn van?
__________________
by Batu
Reply With Quote
  #5116  
Old 08-28-2008, 20:51
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
2008-08-07, 17:33
Válasz: 1.053
Minden ami 1/A
Olvasás: 32.847

Szerző: Gyula

Szerintem megdumáltuk


Igen valóban..hm...ezek szerint szólni kell Atinak, hogy furi üziket generál tőled a rendszer, nem is te írod. Tudod ha picit visszanézel ez pont egy zöldre vonatkozott, amit priviben írogattál még mikor klánt kerestem, melyben közölted (ha meglenne be is másolnám, sajna ezek eltűnnek ), hogy amit ide írogatsz azt viccnek gondolod. Jó szar a humorod, lenne még rajta mit csiszolni. Szóval sem országot építeni, sem hazudni nem tudsz, csak mióta része lettél egy nagy klánnak úgy érzed, hogy fontos beírogatnod bármit is. Esetleg sértő megjegyzést tenni, valótlan dolgokat állítani másról, mindezt úgy hogy a játékhoz l***sz közöd sincs. Gratula, csak így tovább.


Nah szóval, mivel már megjelntek a popcornosok, ideje lesz lassan zárni ezt a vitát. Ez a második alkalom, hogy általam írt privát üzenet került ki a fórumra. Az elsőt Wandnak írtam úgy két éve, a mai napig olvasható. Ez a második, mégha nincs is semmi személyes jellegü benne, örülnék ha ez végre szankcinálva lenne mert annó az első eset nem volt.

Üzenetem további részét Puppinak is cimezném. Igen, az egom mindig is hatalmas volt, már az előtt is fontosnak éreztem a fórumozást mielőtt tagja lettem egy nagy klánnak igen. Tudom ennek sokan nem örültök, de nem baj, lehet használni az ignore listát, magam is ezt teszem sok esetben, a ti kedvetékért nem fogok távol maradni a fórumtol.

Még egy apró megjegyzés a végére, hisz Puppi leirta ide hogy mekkora nulla is vagyok. Hát tudod sosem azt kell nézni hogy mit mond, hanem hogy ki az aki mondja. Akiknek a adok a véléményére (Te ugye nem tartozol ezek közé) másképp látják és nekem ez a fontos.

Részemröl ez a téma lezárva. A továbbiakban csak a pannonosok szólózását lehet majd olvasni.

További szép estét.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #5117  
Old 08-28-2008, 20:55
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ejnye Gyula,csak azóta fórumozol,mióta beléptél a Big-be..
Itt ragadom meg az alkalmat,hogy gratuláljak a termékenységedhez: Gyula Üzenet: 1.587



(lekörözted Gee-t )
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”



Last edited by Tsobi; 08-28-2008 at 21:01..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #5118  
Old 08-28-2008, 21:01
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Gyula;188562]Nah szóval, mivel már megjelntek a popcornosok, ideje lesz lassan zárni ezt a vitát. Ez a második alkalom, hogy általam írt privát üzenet került ki a fórumra. Az elsőt Wandnak írtam úgy két éve, a mai napig olvasható. Ez a második, mégha nincs is semmi személyes jellegü benne, örülnék ha ez végre szankcinálva lenne mert annó az első eset nem volt.

Bocs, hogy beleszólok ebbe a kis monológba, de ezt az üzit ide a külső fórumra írtad , arra a privát üzire amit a Hódítóban írtál, amit szívem szerint be is másoltam volna ide, csak sajna elveszett. Talán meg kellene nézned miket írkálsz és hol össze-vissza és ne gyere hülyeségekkel ismét..
Reply With Quote
  #5119  
Old 08-28-2008, 21:04
Debilke Debilke is offline
Member
 
Join Date: Sep 2006
Location: Érd
Posts: 276
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Vityu teljesen igazad van, de a Gyula féle magánjellegű sértegetéseket még a te kedvedért sem tűröm el, sem ebben a Topicban sem máshol. Sorry.
Te beszélsz arról, hogy bagoly mondja verébnek? Nem tűröd el? akkor Te se tedd....
Amúgy Arwyl volt, aki elkezdett vicceskedni, Gyula akárcsak Remy viccesen válaszolt, semmi sértő és magánjellegű nem volt benne, Te kezdted el piszkálni Gyulát...
Egyet kell értsek Vityuval, vége van, felesleges ez a további sárdobálás...
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Debilke For This Useful Post:
  #5120  
Old 08-28-2008, 21:08
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Bocs, hogy beleszólok ebbe a kis monológba, de ezt az üzit ide a külső fórumra írtad , arra a privát üzire amit a Hódítóban írtál, amit szívem szerint be is másoltam volna ide, csak sajna elveszett. Talán meg kellene nézned miket írkálsz és hol össze-vissza és ne gyere hülyeségekkel ismét..

Jaj nemár...
Ez az üzi emlegetés olyan mint amikor egy bakfislány miután elkapták egy fordulóra a régi levelekkel akarja bizonyítani, hogy de igen őt gonoszul kihasználták.
Komolyan, a diplomácia fontos része, hogy azokat akiket lehet, hitegetjük.
Én nem tenném közszemlére, hogy valakinek fondorlatosabb az észjárása, mint az enyém...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 14 (0 members and 14 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:37.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu