Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #31  
Old 10-10-2010, 23:11
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ez itt off, de a szamlacsomag dija tartalmazza.
számlához egy díjmentes bankkártya (Maestro, Sajátkártya Maestro, MasterCard Online, Sajátkártya MasterCard Online, MasterCard Online ISIC, VISA Electron, Sajátkártya VISA Electron- VISA Electron és Sajátkártya VISA Electron új-, csere- és pótkártyaként már nem igényelhető, valamint Sajátkártya Maestro új- és pótkártyaként már nem igényelhető), valamint az internetes vásárlásra alkalmas Webkártya is díjmentesen kapcsolódik. (A díjmentesség a Multipont Maestro kártyára, az ISIC díjra és a Sajátkártyák fénykép elhelyezési díjára nem vonatkozik). Sőt, a díjmentes típusú kártyákkal havonta az első kettő, a bank által üzemeltetett hazai ATM-ből való készpénzfelvétel is díjmentes.

az otp saját hirdetménye szerint, csak elektronikus típusú kártya díjmentes Remy

de ez a virtuális bankkártya és bankszámla az tetszik
Sponsored Links
  #32  
Old 10-10-2010, 23:13
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
számlához egy díjmentes bankkártya (Maestro, Sajátkártya Maestro, MasterCard Online, Sajátkártya MasterCard Online, MasterCard Online ISIC, VISA Electron, Sajátkártya VISA Electron- VISA Electron és Sajátkártya VISA Electron új-, csere- és pótkártyaként már nem igényelhető, valamint Sajátkártya Maestro új- és pótkártyaként már nem igényelhető), valamint az internetes vásárlásra alkalmas Webkártya is díjmentesen kapcsolódik. (A díjmentesség a Multipont Maestro kártyára, az ISIC díjra és a Sajátkártyák fénykép elhelyezési díjára nem vonatkozik). Sőt, a díjmentes típusú kártyákkal havonta az első kettő, a bank által üzemeltetett hazai ATM-ből való készpénzfelvétel is díjmentes.

az otp saját hirdetménye szerint, csak elektronikus típusú kártya díjmentes Remy
Szemelyesen mast mondtak. Majd referalok hogy pontosan milyen kartyat kaptam, ha megjon, mert nem jegyeztem meg. Ezek amik itt fel vannak sorolva mar asszem nincsenek is.

Emlekszem hogy a neni specifikusan dombort mondott, en is csodalkoztam.
__________________
Remedy
  #33  
Old 10-10-2010, 23:14
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szemelyesen mast mondtak. Majd referalok hogy pontosan milyen kartyat kaptam, ha megjon, mert nem jegyeztem meg. Ezek amik itt fel vannak sorolva mar asszem nincsenek is.

Emlekszem hogy a neni specifikusan dombort mondott, en is csodalkoztam.

hát akkor frissítsék a honlapot, de bízom benne, hogy nem valami tervszámot akart veled teljesíteni az ügyintéző és tényleg díjmentes lesz. bár dombornyomottnál nekem ez meglepő
  #34  
Old 10-11-2010, 07:07
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezen a virtualis szamlan sosincs penz(legalabbis nalam nem lesz), es csak akkor utalok ra OTPdirect 0-24-es webes utalassal a foszamlamrol, amikor vasarolni akarok, es epp annyit, amennyiert. Igy ha vki lelopja sem tud rola soha fizetni.

Szamomra ez biztonsagosabbnak tunik mint a simaval fizetni.
Hmm, nekem a sima dombornyomott is így működik. Nem vezettek erre be egy külön, nemlétező kártyát. (Nem "dicsekedek", mert így tizensok év után, azt kell mondanom, hogy az általam használt banknak is egyre több hülyesége van. :-/)
__________________
Hódító * Queosia
  #35  
Old 10-11-2010, 07:08
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ahogy latom utalni is lehet...
Igen, Bimmbimm most utálja is őket emiatt.
__________________
Hódító * Queosia

Last edited by Ati; 10-11-2010 at 07:11..
  #36  
Old 10-11-2010, 07:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Hex: a Visának a 3D ("Verified by visa") szolgáltatását nem tervezitek bevezetni? Amikor legutóbb körbekérdeztem (idén év eleje), akkor egyetlen magyar bank sem vette meg ehhez a licensz-t, így egyetlen magyar banktól sem lehetett kártyával fizetni olyan helyen, ahol megkívánják ezt a biztonsági szolgáltatást.
__________________
Hódító * Queosia
  #37  
Old 10-11-2010, 11:47
SGB SGB is offline
Junior Member
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 28
Activity: 0%
Longevity: 75%
Default

Köszönöm mindenkinek aki utánanézett a dolognak, egyelőre úgy néz ki, hogy az átutalásos megoldást választom majd.
  #38  
Old 10-11-2010, 19:15
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Hex: a Visának a 3D ("Verified by visa") szolgáltatását nem tervezitek bevezetni? Amikor legutóbb körbekérdeztem (idén év eleje), akkor egyetlen magyar bank sem vette meg ehhez a licensz-t, így egyetlen magyar banktól sem lehetett kártyával fizetni olyan helyen, ahol megkívánják ezt a biztonsági szolgáltatást.

szia Ati,

erről még semmi infót nem kaptunk, szóval szerintem a közeljövőben nem. Már az is nagy szó, hogy a visa most már nem csak dollár alapon számolja el a vásárlásokat
  #39  
Old 10-12-2010, 14:16
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
hát akkor frissítsék a honlapot, de bízom benne, hogy nem valami tervszámot akart veled teljesíteni az ügyintéző és tényleg díjmentes lesz. bár dombornyomottnál nekem ez meglepő
Nah, ma jott meg. Dijmentes, mastercard tipusu kartya. Gondolom dombor, a hatuljan van szam az alairasom mellett. Ilyen katicabogar van rajta egy falevelen.



Ilyesmi, csak az aljan a nevem van a MasterCard online felirat helyett.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 10-12-2010 at 14:18..
  #40  
Old 10-12-2010, 14:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 3%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Gondolom dombor
Gondolod?

Az vagy nem az? Ez ránézésre és tapintásra azért elég feltűnő.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Kérdés fovo Segítség 17 12-21-2009 15:24
Egy mágikus kérdés hegede Segítség 11 11-21-2008 14:33
Egy kérdés! bazso Általános beszélgetés Hódítós témákban 1 08-15-2007 16:25
egy kérdés lukika Segítség 12 08-15-2007 09:12
Pár kérdés... Göndörf Segítség 1 08-24-2006 09:40


All times are GMT +1. The time now is 14:35.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu