Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-25-2008, 19:50
nemethbalint nemethbalint is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default Segítség!

Üdv mindenkinek!
Van egy kis gondom, nem tudom hova irjak. A helyzet az hogy van egy barátom, akivel régen szövetségbe voltam, kitöröltem magam és új játékot kezdtem ( megjegyezném hogy NEM voltam anarchista csoportba, ezenkivül VIP megvolt ). Namost a " barátom"-at áttették az Anarchista csoportba. De most azzal fenyegetett meg, hogy megkérte a volt szövetségeseit, hogy támadjanak teljesen le. Egyenlőre csak fenyegetés volt. A helyzet az, hogy ezt egy MSN beszélgetésben közölte velem, hogy neki sok bartátja van még igy is hogy Ő anarchistában van, és hogy rám fog mindenkit uszitani ( megjegyezném hogy minden ok nélkül ).. Ezesetben mit lehet tenni? Sajnos nem biztos hogy az Üzemeltetőnek tudnák szólni, hisz egy egész szövetség fog valószinüleg rámtámadni.... Már a rablások elkezdödtek, folyamatosan lopnak tölem! És mindezt a "barátom" kérésére!
Valakinek van valami ötlete mit lehet tenni? NAgyon fontos lenne, én is nyugodt játékot szeretnék játszani
Köszi a segítséget. Üdv: NB
Sponsored Links
  #2  
Old 02-25-2008, 20:11
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Ha ez a beszélgetés nem külső csatornákon folyt volna, akkor máris jelethetnéd. Így azonban külső logot nem tudunk elfogadni bizonyítékként, hiszen bárki bármit beleírhat egy ilyenbe.

Ezért nem javasoljuk, hogy problémás esetekben külső csevegőprogramokon beszéljetek. Ha nem meri elmondani játékon belül, amit el akar, akkor így járt. Ne dőlj be annak, hogy máshol akar Veled beszélni.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 02-25-2008, 21:12
nemethbalint nemethbalint is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Játékon kívül is ismerjük egymást... ez dühít a leginkább! Anarchista csoportban van, mert márt szabálytalanságok miatt át lett helyezve :S
Nah marha jó, tehát akkor semmi esélyem sincs ellenük? Irtam az egyik volt csapattársának levelet ( játékon belül ). Kiváncsi leszek mit válaszol... A szövinknek meg semmi esélye egy 3 hónappal idösebb szövivel szemben...
  #4  
Old 02-25-2008, 21:23
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nemethbalint View Post
Üdv mindenkinek!
Van egy kis gondom, nem tudom hova irjak. A helyzet az hogy van egy barátom, akivel régen szövetségbe voltam, kitöröltem magam és új játékot kezdtem ( megjegyezném hogy NEM voltam anarchista csoportba, ezenkivül VIP megvolt ). Namost a " barátom"-at áttették az Anarchista csoportba. De most azzal fenyegetett meg, hogy megkérte a volt szövetségeseit, hogy támadjanak teljesen le. Egyenlőre csak fenyegetés volt. A helyzet az, hogy ezt egy MSN beszélgetésben közölte velem, hogy neki sok bartátja van még igy is hogy Ő anarchistában van, és hogy rám fog mindenkit uszitani ( megjegyezném hogy minden ok nélkül ).. Ezesetben mit lehet tenni? Sajnos nem biztos hogy az Üzemeltetőnek tudnák szólni, hisz egy egész szövetség fog valószinüleg rámtámadni.... Már a rablások elkezdödtek, folyamatosan lopnak tölem! És mindezt a "barátom" kérésére!
Valakinek van valami ötlete mit lehet tenni? NAgyon fontos lenne, én is nyugodt játékot szeretnék játszani
Köszi a segítséget. Üdv: NB
Mindennek megvan az oka. Ha alsó csopiban vagy akkor épülj olyanra hogy ne tudjanak sok kárt tenni.
De ami tuti taktika az az hogy jól elhúzol tőlük
  #5  
Old 02-25-2008, 21:37
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Ja, ez alsó csoportokban elég ha mész 3x, 4x földre, és már ott sem vagy, csak 19körről pisloghatnak utánad! Vagy, ha végképp ellehetetlenülne a dolog, akkor szerintem egy törlés az alsóbb szinten, még nem vérveszteség, mert gondolom, nincsenek mrd-os tartalékaid, így pedig hamar fel tudod hozni magad, és akkor máris megvan a békés játék amit szeretnél, inkognitóban!
Na meg annyit tehetsz, hogy kiprovokálsz tőlük egy üzenetet, amivel elárulják magukat, és már mehetnek is a levesbe! Ha nem hülyék, ez nem fog bejönni!
Tehát van egy sejtésem, hogy nem lesz egykönnyen békéd!
Ne termelj, ne érje meg lopni tőled, ha gnóm vagy akkor tekercsekből élj. Attól, hogy olyan nagy cimborák, attól még nem fogják az összes tolvajkészültségüket rád áldozni, ha nincs hasznuk belőle! De ez saját vélemény! Ha meg sereggel mennek rád, lépj ki a szövetségből, tele tornyos íjásszal, és próbáld meg védeni a támadásukat. De még akkor is ott van az ártózás! Háááát...nem tom...ha tényleg rádszállnak sokan, akkor ott bajok lesznek!
  #6  
Old 02-25-2008, 21:40
Robin Robin is offline
Member
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 262
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by nemethbalint View Post
Játékon kívül is ismerjük egymást... ez dühít a leginkább! Anarchista csoportban van, mert márt szabálytalanságok miatt át lett helyezve :S
Nah marha jó, tehát akkor semmi esélyem sincs ellenük? Irtam az egyik volt csapattársának levelet ( játékon belül ). Kiváncsi leszek mit válaszol... A szövinknek meg semmi esélye egy 3 hónappal idösebb szövivel szemben...
Szöviben vagy és ilyen könnyen feladod??? Nem azon múlik a dolog hogy 3 hónappal idősebbek-e, hane ma taktikán. Kivéve persze ha még nagyon az elején vagytok
  #7  
Old 02-26-2008, 05:39
Redback's Avatar
Redback Redback is offline
Member
 
Join Date: Jun 2007
Location: Nyíregyháza
Posts: 2,975
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ja, ez alsó csoportokban elég ha mész 3x, 4x földre, és már ott sem vagy, csak 19körről pisloghatnak utánad! Vagy, ha végképp ellehetetlenülne a dolog, akkor szerintem egy törlés az alsóbb szinten, még nem vérveszteség, mert gondolom, nincsenek mrd-os tartalékaid, így pedig hamar fel tudod hozni magad, és akkor máris megvan a békés játék amit szeretnél, inkognitóban!
Na meg annyit tehetsz, hogy kiprovokálsz tőlük egy üzenetet, amivel elárulják magukat, és már mehetnek is a levesbe! Ha nem hülyék, ez nem fog bejönni!
Tehát van egy sejtésem, hogy nem lesz egykönnyen békéd!
Ne termelj, ne érje meg lopni tőled, ha gnóm vagy akkor tekercsekből élj. Attól, hogy olyan nagy cimborák, attól még nem fogják az összes tolvajkészültségüket rád áldozni, ha nincs hasznuk belőle! De ez saját vélemény! Ha meg sereggel mennek rád, lépj ki a szövetségből, tele tornyos íjásszal, és próbáld meg védeni a támadásukat. De még akkor is ott van az ártózás! Háááát...nem tom...ha tényleg rádszállnak sokan, akkor ott bajok lesznek!
Jó megoldások ezek is, de ahogy nézem szegény kezdő.Tehát vagy menj földre, persze úgy hogy kilépsz aszöviből, vagy szabizzál le, vagy törölj!
__________________
Redológia (#455305) [1/A] [SZK]

Non omnis moriar (#701164) [3/G]
  #8  
Old 02-26-2008, 07:35
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Igazán jó barát az ilyen :S
__________________
A szenvedélyem
  #9  
Old 02-26-2008, 15:43
nemethbalint nemethbalint is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 3
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Köszi a segítséget mindenkinek Nem az 1. országom, csak ujrakezdtem, van tapasztalatom. Igazatok van, minden a taktikán múlik Köszi a segítséget. Elég dühítő minden esetre a dolog, remélem leszálnak rólam
A szövetségről annyit, hogy nagyon alakuló szövetség Szóval még egy jó 50 kör kell kb. mire összejön a dolog.

üdv: NB
  #10  
Old 03-01-2008, 11:07
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Ebben az ügyben valami fejlemény?
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Szövetséges segítség vityu Általános beszélgetés Hódítós témákban 15 01-14-2008 01:20
Kis segítség kéne: bejön Nektek ez a weboldal? Ati Egyéb 8 08-17-2007 15:04
szövetségesi segítség Magnum Segítség 33 01-22-2007 18:58
Segítség új 1/A játékosoknak bpeet Segítség 6 11-24-2006 15:18
VIP tagság! Segítség... Nekro Segítség 1 02-08-2006 20:13


All times are GMT +1. The time now is 22:23.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu