Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 01-29-2017, 10:15
eyjaf eyjaf is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 39%
Default Visszatérés segítség

Sziasztok
Hosszabb idő kihagyás után újra játszanék a játékban,de a következőket tapasztalom szabályosan összekapcsolt országaimnál:
- egyik országom anarchban
-másik országom email címe mintha megváltozott volna.nem kapok semmilyen értesítést arról az országomról a vélt email címemem(a többiről igen).
-a játék belső forumára nem tudok belépni,pedig az összes lehetséges helyre kértem felvételemet.
-nincs ìrásjogom.
A lényeg,hogy nem tudok senkivel sem kommunikálni,hogy segítséget kérhessek,és megtudhassam a fennt leírt problémák okait.
(Pár orimat visszatudtam hozni azonosítás után,azok működnek.)
Köszi előre is...
jen.
Sponsored Links
  #2  
Old 01-29-2017, 11:04
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by eyjaf View Post
Sziasztok
Hosszabb idő kihagyás után újra játszanék a játékban,de a következőket tapasztalom szabályosan összekapcsolt országaimnál:
- egyik országom anarchban
-másik országom email címe mintha megváltozott volna.nem kapok semmilyen értesítést arról az országomról a vélt email címemem(a többiről igen).
-a játék belső forumára nem tudok belépni,pedig az összes lehetséges helyre kértem felvételemet.
-nincs ìrásjogom.
A lényeg,hogy nem tudok senkivel sem kommunikálni,hogy segítséget kérhessek,és megtudhassam a fennt leírt problémák okait.
(Pár orimat visszatudtam hozni azonosítás után,azok működnek.)
Köszi előre is...
jen.
Célszerű nem hagyni, hogy más is irányítsa az országodat, különösen mivel minden tettükért teljes felelősséggel tartozol. Nem jó embernek adtál hozzáférést az országhoz, és a fenti lett a következménye. Ezzel kapcsolatban nemigen tudunk segíteni, hiszen ország másnak átadása tilos, a belépőadatok kiadásával minden felelősséget magadra vállaltál. A "nem én voltam" indoklást nem tudjuk elfogadni. A durva szabályszegések következményei továbbra is életben maradnak.
__________________
Hódító * Queosia
  #3  
Old 01-29-2017, 17:26
eyjaf eyjaf is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 39%
Default

3 országom email címe nem változott.abból 1 anrachba került.De mindegyikbe be tudok lépni,jelszó nem változott,tudtam azonosítani.
A 4. országomnak megváltoztatták az email címét.jelszó nem változott meg,de azonosítani nem tudom az email cím miatt.Új emailt kérelmeztem,ez 1 hónap múlva lesz élő...sajnos szabadságra sem tudom tenni,mert a varázsló készültség nem 100%-os.

Az előző levelemre adott választ értelmeztem,felfogtam.De x év után újra játszani nem olyan könnyű mindenféle kommunikációs és egyéb büntetés megvonás stb.- vel.
Szóval valamilyen segítséget kérnék,hogy ezzel a 4. országommal most mit tudok kezdeni.hogy tudom ismét játékba hozni?

(Zárójelben teszem csak,hogy amikor abbahagytam a játékot,minden országom szabadságra lett téve,gondolom azonosítás hiányában idővel inaktivvá kellett volna válniuk...de ezek szerint nem így történt...Mégegyszer hangsúlyozom,értelmeztem és felfogtam az előző levelemre a választ...De azért kíváncsi lennék miért került anarchba,ki nyúlt az országaimhoz,ezt ha valamilyen úton lehetne tisztázni,vagy utána járni megköszönném)
  #4  
Old 01-29-2017, 17:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

E-mail cím módosításról minden esetben értesítést küldünk az eredeti címre, hogy illetéktelen módosítási kérelem esetén meg lehessen szakítani.

Ha a cím átíródik, akkor az azonosítókódot az új címre le tudod kérni, és azonosítani tudod az országot, majd folytatni tudod vele a játékot.

Ezt az egy hónapot mindenképpen ki kell várni, a címátírás biztonsági várólistájának kikerülésére nincsen lehetőség.

Hogy miért került át egy ország anarchista csoportba, azt ilyen távlatból nem tudjuk megmondani. Az általános indoklást emailben elküldtük az áthelyezéskor, illetve a szégyentáblán visszakereshető. Konkrét áthelyezési okokat 3 napnál tovább nem tárolunk, tehát ennek visszakeresésére nincsen lehetőség.

Az írási lehetőség megvonását kiváltó üzenetet kérés esetén meg tudod kapni, de mivel nyomdafestéket nem tűrő üzenetről van szó, ezért ide ezt nem fogom bemásolni. Szükség esetén ügyfélszolgálaton kérheted ezt, és elküldöm. Nagy jelentősége nincsen.
__________________
Hódító * Queosia
  #5  
Old 01-29-2017, 17:55
eyjaf eyjaf is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2017
Posts: 4
Activity: 0%
Longevity: 39%
Default

Értem.köszönöm a segítséget.
  #6  
Old 01-29-2017, 18:52
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,195
Activity: 15%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by eyjaf View Post
Értem.köszönöm a segítséget.
És nagyon lényeges, hogy új ország indítása után AZONNAL össze kell kapcsolni azt a meglévőkkel, különben mindegyik -- anarchista csoporton kívüli -- ország szabálytalan. Lásd a mostani állapot.
__________________
Hódító * Queosia
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
5. TESZT: Hajózás, obeliszkek, visszatérés Ati Tesztelés 43 04-27-2009 13:48
Segitség. fáy Segítség 9 01-30-2009 19:50
Segítség! nemethbalint Segítség 19 03-19-2008 08:21
segítség smile13 Segítség 4 07-27-2007 17:38
segítség attila1988 Segítség 28 02-19-2007 17:57


All times are GMT +1. The time now is 15:39.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu