Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #681  
Old 06-26-2006, 07:08
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
meindezekkel együt mi nem mondtuk, hogy ti voltatok. de az is biztos, hogy olyan volt akinek érdkében állt a dolog. ti ezek közül az egyik vagytok, és a szakrabeuszt egyedül te emlegetted itt.
Ha folytatod ezeket a mélyenszántó okoska megjegyzéseidet,mint az óvodában soha a büdös életbe nem állok szóba veled! Ennek a mondatnak megint olyan tartalma van ...MINTHA....!!! Pontosan ezek a célozgatások név nélkül azok ami miatt szóltam. Nem kezdek anyázni de most legszívesebben ezt tenném. Részemről a téma lezárva.

További jó nyarat.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #682  
Old 06-26-2006, 08:29
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand
meindezekkel együt mi nem mondtuk, hogy ti voltatok. de az is biztos, hogy olyan volt akinek érdkében állt a dolog. ti ezek közül az egyik vagytok, és a szakrabeuszt egyedül te emlegetted itt.
Nah látod már ez is tökéletes vádaskodás... és nem, nem egy embert vádoltál meg most, hanem lehet választani, hogy az 1/a egészét, vagy esetleg csak 4-5 klánt... ha az elköszönésnél megálltatok volna, akkor senki nem szólhatott volna egy rossz szót se rólatok, de az nem volt elég... és bár gőzöm sincs, hogy pontosan mi veszett el nálatok (bár így, hogy leírtátok, hogy pár milla egység ment el, azért van sejtésem), de azért ha nembaj, szóltam a klántagjaimnak, hogy meggyanúsítottad őket (is) ország feltöréssel (ennek leginkább a majdnem számítástechnikus rendőr klántársam fog örülni azt hiszem).
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.

Last edited by aúú; 06-26-2006 at 09:10..
Reply With Quote
  #683  
Old 06-26-2006, 08:34
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Azt elismerem h kínos helyzetben vagytok... Akárki is csinálta, igazán kellemetlen helyzetbe hozott Titeket is.
Nemcsak Monróék kerültek kellemetlen helyzetbe... hanem ti is, és a játék is... szerinted annak hála, hogy kiálltatok ide vádaskodni, mit gondolnak azok a játékosok megintcsak, akiknek most már kötelező játszani az 1/a-ban és még nem értek fel, vagy csak rövid ideje??? Azt, hogy de jó hely is az 1/a?
Lehet, hogy legalább NEKED szem előtt kellett volna tartani a játék érdekeit is, mint ősmodi support-osnak.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #684  
Old 06-26-2006, 09:08
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Sziasztok!

Wand :Nagyon sajnálom, hogy feltörték az orijaitokat, de ha már megtörtént akkor lenne egy tanácsom hivatalból:

Ez ugye büncselekmény! Hivd fel a 443-5000 telefonszámot (BRFK központ ) és kérd azokat akik a számitógépes büncselekményekkel foglalkoznak és megteheted a feljelentést, főleg azért, hogy másokkal ne tudja megtenni az aki feltörte. Sokat én sem ártek a számitogépekhez, alapvetöen netezni használom, de ha jól tudom sok minden visszakereshető!

Ja és mivel én is közeli klánban vagyok kikérem magamnak, semmi közöm hozzá! Illetve az országok közötti távolság miatt sem volt érdeke a klánunknak bármit is csinálni, mivel semmit nem vittetek volna a különbség miatt, de gondolom ezt Te is tudtad.

Na én csak ennyit szerettem volna mondani. További feltörésmentes játékot mindenkinek.
Reply With Quote
  #685  
Old 06-26-2006, 09:31
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

CL: sztem fogd inkább be, mert nem bírom fogni a hasam a röhögéstől amikor az okosságaidat olvasom! Jah és ha vmi problémád van ezzel a fórummal kapcs, akkor KÉRLEK Te is a support címre írd meg, ne ide a játékosoknak, mivel Te itt nem vagy moderátor. Köszi! A szabályok Rád is vonatkoznak

monro: Te nem állsz szóba velünk? Meg anyáznál? Gratu... Tömören röviden csak ennyit tudok mondani. Egyébként meg van egy nagyon jó mondás: Akinek nem inge nem veszi magára...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #686  
Old 06-26-2006, 09:36
Roni Roni is offline
Junior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 95
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú
Nemcsak Monróék kerültek kellemetlen helyzetbe... hanem ti is, és a játék is... szerinted annak hála, hogy kiálltatok ide vádaskodni, mit gondolnak azok a játékosok megintcsak, akiknek most már kötelező játszani az 1/a-ban és még nem értek fel, vagy csak rövid ideje??? Azt, hogy de jó hely is az 1/a?
Lehet, hogy legalább NEKED szem előtt kellett volna tartani a játék érdekeit is, mint ősmodi support-osnak.
Leírtuk h nem a játékkal volt a probléma, hanem egy vagy több emberrel, persze nem tudjuk h kik voltak, NEM IS VÁDOLTUNK MEG SENKIT!
Felteszem a kérdést: jobb strucc módjára a homokba dugni a fejünket? Mert akkor irjatok pár levelet h szüntesséh be a híradókat is...
__________________
Roni a kalóz
Reply With Quote
  #687  
Old 06-26-2006, 09:57
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
CL: sztem fogd inkább be, mert nem bírom fogni a hasam a röhögéstől amikor az okosságaidat olvasom! Jah és ha vmi problémád van ezzel a fórummal kapcs, akkor KÉRLEK Te is a support címre írd meg, ne ide a játékosoknak, mivel Te itt nem vagy moderátor. Köszi! A szabályok Rád is vonatkoznak
Baba én a beírásaidon leginkább csak sírni tudok, nem nevetni... és nem, a fórummal nincs problémám... és de rád is vonatkozik, mert ha a support-os szupermodi nem tartja be a szabájokat, akkor biza én többet az életbe nem teszek ki multi, jksz, vagy egyéb csalással a fórumon gyanusítgató játékost pihizni, mert akkor nekik is joguk van hozzá...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #688  
Old 06-26-2006, 09:57
FEO FEO is offline
Junior Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 29
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

[quote=Roni]CL: sztem fogd inkább be, mert nem bírom fogni a hasam a röhögéstől amikor az okosságaidat olvasom! Jah és ha vmi problémád van ezzel a fórummal kapcs, akkor KÉRLEK Te is a support címre írd meg, ne ide a játékosoknak, mivel Te itt nem vagy moderátor. Köszi! A szabályok Rád is vonatkoznak

Szerintem egy modinak sincs joga olyat irni, hogy fogd inkább be. Szerintem ez is sértő.

Kár, hogy mindenhol anyázás van!!!!
Reply With Quote
  #689  
Old 06-26-2006, 10:03
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Roni
Leírtuk h nem a játékkal volt a probléma, hanem egy vagy több emberrel, persze nem tudjuk h kik voltak, NEM IS VÁDOLTUNK MEG SENKIT!
Felteszem a kérdést: jobb strucc módjára a homokba dugni a fejünket? Mert akkor irjatok pár levelet h szüntesséh be a híradókat is...
Igazad van, nem a játékkal volt problémátok, hanem embereket rágalmaztok... Amúgy de, megvádoltatok több embert is... tegnap este amit írtatok, azt egy olyan laikus barátom olvasta el mikor éppen nálam volt, akinek köze sincs a hódítóhoz, mégis lejött neki, hogy de, itt vádaskodás megy... ma meg már ugyibár olvashattunk arról is, hogy az ellenfeleitek és hasonlók... és már megbocsáss, de azon a 2 klánon kívül, ami hozzátok tartozik, elvileg mindenki ellenfél nektek (ezt nem egyszer ti fogalmaztátok meg!), így gyakorlatilag az 1/a teljes csoportját gyanúsítottátok meg... de ha csökkentjük ezt a látszámot mondjuk azokra, akiknek (a ti megfogalmazásotokban) érdekében állhatott ilyet tenni, akkor 4-5 klán marad, tehát igazad van, akkor nem 500 környéki emberre hanem csak 40-50 emberre próbáltátok meg ráhúzni a vizes lepedőt... mert ti nem vádaskodtok de azért...
Azt hiszem én itt be is fejezem az ezzel a témával kapcsolatban az írogatást, mert már ott tartok, hogy míg az elején sajnáltalak titketek, hogy feltörték az orikat amikkel játszotok, de most már lassan oda jutok, hogy azt fogom mondani, hogy megérdemeltétek (és Atis ilyen esetekben eddig kifejtett véleményét osztva) miért nem vigyáztatok jobban a gépetekre és az oritokra.

További jó vádaskodást és anyázást.
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
Reply With Quote
  #690  
Old 06-26-2006, 10:03
Georgio
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

OFF:
szurkolni lehet?
nem akarok egyik odalra se allni, ezert:
Hajra egyik, nehagyd magad masik!

Valaki az ovit emlegette... ez mar majdnem az a szinvonal!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools Search this Thread
Search this Thread:

Advanced Search
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Minden, ami ló... Cassandra Szabadidő, Sport 143 04-20-2009 18:20
Legjobb hadi.oszesitve minden szinten. BlackGhost Stratégia & Tippek 86 03-08-2008 11:43
Hódítók a mayday en avagy minden ami techno... karesz6 Zene 7 10-30-2007 15:31
Minden, ami Anime! VLaC Filmek, sorozatok, TV 25 07-10-2007 02:21
Minden ami ember Markal Általános beszélgetés Hódítós témákban 8 08-31-2006 18:25


All times are GMT +1. The time now is 21:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu