Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #81  
Old 08-18-2008, 17:15
Arrakis Arrakis is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 630
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Mas neveben nem tudok nyilatkozni, de ebbol a szempontbol egyaltalan nem erzem magam hibasnak emberileg. Talan apro adalek, hogy Serggel szinte vegig beszeltunk, mig ez az egesz zajlott, normalisan, felnottek mondjara, mint akik tudjak kezelni ezt a helyzetet, es pontosan tudjak: "Ez csak egy jatek!"
Pont Te vagy az egyik, aki valamennyire kepben vagy, hogy moralis gondot okozott/okoz nekem, hogy ne bantsam a barataim. Ellenben azt is pontosan tudnod kell, hogy ha x ev jatek utan minden ismerosod minden szovijet nem bantanad, egyszeruen nem maradna celpontod, es mar jatszani sem tudnal...
Kezelni tuti tudjátok, mert az mnt bontásért nem tehet téged felelőssé.
Ugyanakkor a keserű szavai nem hiszem, h azt tükrözi, h a bigtől mint klántól ezt várta. Én sem, de ez mellékes. Viszont ez egy olyan topic, ahol az ember leírhatja a véleményét erről az egészről.
Ha valakinek fáj, igazán sajnálom. Tudja magának is teljesen őszintén azt mondani, hogy abszolute valótlan, amit mondok.

A másik része... hát nem hiszem, hogy bármelyikünknek is annyira rengeteg sok barátja lenne. De talán akivel 50 - 100 órákat átbeszélgettünk akár az éjszaka kellős közepén. Ismerjük egymás privát dolgait, és elmegyünk egymással sörözni, mert priv életben is bírjuk egymást, annak nem fogok kárt okozni egy játékban sem. Semmilyen módon.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #82  
Old 08-18-2008, 17:25
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
De talán akivel 50 - 100 órákat átbeszélgettünk akár az éjszaka kellős közepén. Ismerjük egymás privát dolgait, és elmegyünk egymással sörözni, mert priv életben is bírjuk egymást, annak nem fogok kárt okozni egy játékban sem. Semmilyen módon.
Ezzel egyet tudok erteni, de nekem ilyen nem nagyon van.
Kivetel egy par szoviim.
__________________
Remedy
Reply With Quote
  #83  
Old 08-18-2008, 18:00
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
De tényleg, ki nem megy bele a valódi harcba? Remyt egyszer sem támadták meg, holott lett volna rá alkalmuk sokszor. Csak keresztbe kellett volna menni, vagy kísérni. Ez már nem egyszer nem történt meg. Senki sem támadta meg. Nekem ez sokkal inkább földleadásnak tűnik, mint a sokal által folyton emlegetett menzo-s eset. Ők szabadságon voltak, így jártak, de a pannonból senki sincs szabin! Miért nem tesznek valamit?
Ej, nem értem. Szerintem a pannon aki nem partner ebben a harcban.
Ami meg a "bohóckodást" illeti, szerintem tökéletesen része a játéknak. És azt is csak addig lehet csinálni, ameddig pénz van hozzá. Ha a pannon hagyta, hogy a Gun összeszedje a pénzt erre a háborúra, és az összes fokozásra, és ő nem készült fel, akkor asszem nincs miről beszélgetni.
Ezeket a baromságokat a saját elméd szüli vagy segítenek páran?
Reply With Quote
  #84  
Old 08-18-2008, 18:02
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
A fenti dolgok egyébbként Zolinak is állnak, azt hiszem nem nagy titok, hogy mennyit köszönhet nektek a big.
Csak hát a csuda sem gondolta, hogy így fogtok élni vele :P
Öööö...izé..szval azért mi 1x-2x..ill pontosan de nem tudom hányszor bevertük a BIG-et, azt hiszem a végén talán szabiztak is, de hülyeséget nem akarok mondani, mert már túl rég volt. Szval én úgy érzem nekem aztán sokat nem köszönhet a BIG.
Reply With Quote
  #85  
Old 08-18-2008, 18:07
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Északföld View Post
Öööö...izé..szval azért mi 1x-2x..ill pontosan de nem tudom hányszor bevertük a BIG-et, azt hiszem a végén talán szabiztak is, de hülyeséget nem akarok mondani, mert már túl rég volt. Szval én úgy érzem nekem aztán sokat nem köszönhet a BIG.
Arra Reaktor Zoliról írt szerintem!
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #86  
Old 08-18-2008, 18:28
Északföld's Avatar
Északföld Északföld is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 607
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Ismét egy ember, aki ugyan a megbeszélésen nem vett részt, de bármi lett is az eredmény, az nem jó. Gratulálok. Érdemes lenne elgondolkoznod azon, hogy valami értelmeset is akarsz-e csinálni itt a fórumon, mert sajnos azt még nem láttam tőled.
Ati, valójában hogyan is zajlik a megbeszélés, kik vesznek részt rajta? Még azok sem mind akik benne voltak az érintett országokban.. Kaptak a játékon belül érteseítést, hogy kedvesek van egy megbeszélés ahol döntés fog születni valamiről, gyertek szóljatok hozzá, gondoljunk ki valami logikus és ésszerű megoldást? Ne felejtsd el, hogy a felfedezést pont azért tettéték régebben olcsóbbá, hogy a kisebb országoknak is nyíljon lehetőség megközelíteni a nagyobb országokat (mi voltunk akkor a TOP1 és érdekes módon mi mellette szavaztunk, sőt nem kicsit támogattuk, pedig sehová nem tudtunk fedezni). Ezt most elvettétek és közben elvárjátok fedezzen kedvezményesen, mikor 500-100 körre vannak tőle országok, így meg ütni nem tud, hogy kedvezményesen fedezzen. Ha nagynehezen összegyűjt egységet és oda fokoz, hogy megpróbáljon valamit, akkor meg elfokoznak előle és rosszabb esetben még jól be is verik. Eleve hátrányból indul az aki fokozva támad, node, hogy másról se szóljon a történet, minthogy kimegyek a piacra, veszek egységet, te meg sakkozd ki fogok fokozni, vagy nem fogok fokozni és ha igen mennyit? Ez teljesen kiszámíthatatlan. Nagyon jó hogy bevezetted, hogy a fórumon a játékosok álltal megszavazott fejlesztések, módosítások is vannak, DE ne felejtsük el az ember találékony és a nagy országok mindíg is félteni fogják a pozíciójukat. Az meg csak hab a tortán, hogy egy ilyen fórumon annyi user-t regisztrálok amennyi jólesik és bármit megszavazhatok. Régen (nagyon régen ), a fejlesztésekről nem a játékosok döntöttek tudtommal, így a fejelsztések pártatlanok voltak. Kipróbáltad, hogy egyáltalán játszható marad-e még a játék? Nézd meg az 1/A piaci egységeit, miből mennyi van, és hamar meg fogod érteni, miről beszélek.
Egyébként nagyon egyszerű a megoldás, amennyiben az ország területe nem adja ki a 100k pont különbséget, akkor mindegy mennyit fokoz vagy bont a sereg bemegy és hozza a földet. Persze a le föl ütések, ugyan úgy számítanak.
Tudom, hogy akik éveken át gyűjtögettek, csak azért, hogy milliós egységeket hozzanak össze, mindezt egy előre kitervelt taktika megvalósítása érdekében, biztos nem örülnének ennek. Sőt ha most tennéd ki szavazásra, ugyan úgy ők lennének többen, ezért mondom, hogy inkább programozói / fejlesztői oldalról is meg kellene vizsgálni a dolgot és a játszhatóságot is.
Mielőtt még támadások érnének egyes játékosoktól, egyáltalán nem fűződik ehhez érdekem.
Reply With Quote
  #87  
Old 08-18-2008, 18:37
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Ezeket a baromságokat a saját elméd szüli vagy segítenek páran?
Megnyugtatlak, hogy teljesen egyedül!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #88  
Old 08-18-2008, 18:52
Serg Serg is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 916
Activity: 3%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ezzel egyet tudok erteni, de nekem ilyen nem nagyon van.
Kivetel egy par szoviim.
Hmmm ez azért érdekes én mindig azt hittem hogy a Big Gunban legalább 3 barátom van akikkel bár nem söröztünk együtt de éjszakákat beszélgettünk és vállvetve harcoltunk anno...
Hát akkor pár hekivel és baráttal szegényebben,de fontos tapasztalatokkal gazdagabban gratulálok a Big Gun-nak az első helyhez!
A többieknek meg az lenne az üzenetem hogy eddig minden topklánom egyre tovább tudta megőrizni az első helyét(az első Pannonfölde csak pár hétig, hónapig volt topklán a második több mint 2 évig),szal ha lesz időm és netem akkor talán egyszer ...
Reply With Quote
The Following 5 Users Say Thank You to Serg For This Useful Post:
  #89  
Old 08-18-2008, 19:56
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Arrakis View Post
A gun a sikerért félretolta a becsületbeli, emberi részt, és sajnálom, h ebben Te is partner voltál..
Na Uraim, azért álljon meg a menet..
A két klán között MNT volt, de meg volt beszélve, hogy bármelyik ha fel akarja mondani egy héttel korábban jelzi.

Innentől kezdve miről is beszélünk???
nem örök barátságot fogadtak, és ezt szentesítették vérszerő.. izé mnt-vel, hanem eleve megbeszélték, hogy oks most legyen ugyan mnt, de előre megbeszélték a felmondás esetén megkívánt időkorlátot is.

tehát mindketten tudták előre, hogy egyszer fel lesz mondva, ez csak időleges.
az egyik úgy érezte elérkezett az idő.. és a megbeszélteknek megfelelően 1 hetes felkészülést adva felmondta.

részemről grat a Big Gunnak! és a pannon meg szégyelje magát, hogy ennyire volt képes.

bár a teljes képhez azért hozzá lehet tenni pár dolgot:
1. a biggun már az mnt felmondása előtt megtette a megfelelő piaci lépéseket ahhoz, hogy a igazándiból az mnt felmondásakor már eldőlt ki fogja ezt nyerni. de ehhez hozzá lehet tenni, hogy ugyenezt megtehette volna a pannon is.. sőt a menzós ütés után pannonnak azonnal bontani kellett volna az mnt.. de nem tette ( amiértre talán magyarázat a 2-es pont)
2. a panonn a felfedezés beszigoirítása után sosm hitte, hogy bárki beéri őket.. és 2 év üldögélés után nem is nagyon akaródzott játszani nekik, mivel jó ideje megszokták a napi 1-2 belépést nem voltak hajlandóak feláldozni nyugalmas (magán)életüket egy játékért (belegondolva ez valahol értehtő lehet 2 éve valaki állandóan online volt.. de ha mára net nélküli melóhelye van akkor nem várható, hogy egy "mnt felmondása " munkahelyi felmondási indok legyen.. )
3. a pannon tartalékai rúnában és tekikben voltak felhalmozva (!!???), kérdem én normális ez?? igen, nagyon kényelmes, csak ha megtámadnak nem vághatod a támadó fejéhez a rúnákat!
4. ettől még érdekes csata lehetett volna ebből, ha nincs ez a 100k-s határ... de ezt tartalékai miatt egyedül a biggun tudta kihasználni.

még 1x grat a győzteseknek!
és azért ne felejtsük a pannon 2.5 évig top1 klán volt! ezért a teljesítményért grat nekik is!


aztán hajrá valaki verje le a big-et is!
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to wand For This Useful Post:
  #90  
Old 08-18-2008, 19:59
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Jelenleg ez a téma nincs napirenden, és a közeljövőben nem is lesz.
Ati, erre csak annyit tudok mondani, hogy ennek a témának nem is a fejlesztésben kéne témának lenni, hanem a hibajelzések között..!
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to wand For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 13:30.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu