Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #391  
Old 05-21-2010, 21:53
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Ezért kéne a top40-top30-as ötletet kombinálni azzal, hogy aki több mint 5k (vagy más érték) óta a top30 tagja, az kiesik a top30 számításából.

Az olyanokat hagyjuk már, hogy ne lehessen B-ből fordulni. Juss fel 15000 hektárra és akkor mondd, hogy de jó lenne 2000 körönként 1000 körre szk-ra mennie 10-ből 8 klántagnak.

A top-nak pedig egyáltalán nincs szerintem érdeke ezzel az egésszel kapcsolatban. Akármilyen módosítás történik, a legjobbak ott maradnak az első helyeken.

Nagyon úgy tűnik, hogy sosem lesz ennek a témának megoldása, ahogy fél éve és egy éve sem volt a hasonló topicokban
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
Sponsored Links
  #392  
Old 05-21-2010, 22:08
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Én nem mondtam, hogy szűnjön meg a B-ből fordulás.
Én is onnan forognék. Pusztán azért, mert a játék csúcsa az 1/A, és ha ott elérek valami nagyot, nem szívesen fordulnék le onnan, hogy fél évig újra ott se legyek.
Igen. A B-ből fordulnék, és igenis kiverekedném magamnak a top helyet A-ban.

Egy valamit nem akarok. Ezzel magamnak, és másoknak ellehetetleníteni a játékát.
Hiszen ennek semmi értelme, ha heti 3x fedezgetnem kell, hogy egyáltalán top-ban maradjak. Ráadásul, egy újonnan A-ba érkező játékosnak kezd esélytelen lenni a top.
Ha nem kőgazdagként lépek fel, tulajdonképpen már most is vért izzadhatok a top-ért. Ha egyáltalán valaha is elérem...
Ez az, amit a %-os változtatás nem old meg. Mert a % folyamatosan emelkedik. Hiába lesz 40% a 30%-ból. És? 1 hónap múlva ott lesz a top40 alja, ahol most a top30 van... Ezért mondtuk Jack-el, hogy nem old meg semmit. (Kiegészítem: Nemo ld meg semmit, kivéve az első nagyon szűk időt, ami tulajdonképpen elhanyagolható.)

A top-oknak van a legnagyobb érdeke. Hiszen aki top-ban van, és B-ből forgatja a kis kék 4-5-6-akármennyi oriját, annak NEM érdeke, hogy könnyítve legyen az A. Egész egyszerűen mert akkor másnak is lesz majd beláltható időn belül sokszemes orija. És akkor az övék már nem lesz olyan menő, mint most... Ha ez nem érdek, nem tudom mi az.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #393  
Old 05-21-2010, 22:12
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
A top-oknak van a legnagyobb érdeke. Hiszen aki top-ban van, és B-ből forgatja a kis kék 4-5-6-akármennyi oriját, annak NEM érdeke, hogy könnyítve legyen az A. Egész egyszerűen mert akkor másnak is lesz majd beláltható időn belül sokszemes orija. És akkor az övék már nem lesz olyan menő, mint most... Ha ez nem érdek, nem tudom mi az.
Ezt Te sem gondolod komolyan.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
  #394  
Old 05-21-2010, 22:20
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Az ötlet:

Töröljük el teljes mértékben a B-ből való fordulást. Helyette legyen az, hogy lehetne két országod A-ban.
Nekem tetszik ez az ötlet. A visszaélések elkerülése érdekében azt kéne megkötni, hogy a két ország csak azonos klánban lehet. Így szabályosan tudja segíteni egymást a két ori.
Szerintem semmi szükség sincs arra, hogy a tulaj nyilatkozzon arról, hogy melyik orival akar majd fordulni. Amelyik teljesíti a fordulás feltételét, az fordulhat.

Szerintem kicsit gondolkodjatok el rajta...
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
  #395  
Old 05-21-2010, 22:41
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Nekem tetszik ez az ötlet. A visszaélések elkerülése érdekében azt kéne megkötni, hogy a két ország csak azonos klánban lehet. Így szabályosan tudja segíteni egymást a két ori.
Szerintem semmi szükség sincs arra, hogy a tulaj nyilatkozzon arról, hogy melyik orival akar majd fordulni. Amelyik teljesíti a fordulás feltételét, az fordulhat.

Szerintem kicsit gondolkodjatok el rajta...
Már ne haragudj Fegya, de neked minden, ami szar tetszik itt + a legnagyobb marhaságaid vannak...
A játék szabályai kimondják, hogy egy csoportban csak 1 országod legyen szabályosan...
Most akkor csaljunk?
De ennyi erővel legyen már lejjebb is két ori egy csopiban, így megoldja két ember 1 szövi ügyeit...

Nemrég jelentetted ki, hogy Te már nem akarsz játszani + akartál csak úgy "nézelődő ori" lenni A-ban, akkor miért nem csak nézelődsz itt is?

Nem volt elég a felfedezés megváltoztatása?
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Pool For This Useful Post:
  #396  
Old 05-21-2010, 22:46
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Ezt Te sem gondolod komolyan.
De. (rövid)
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
  #397  
Old 05-21-2010, 22:50
Pool's Avatar
Pool Pool is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Sényő
Posts: 5,255
Activity: 8%
Longevity: 99%
Default

Sose éreztem magam menőnek, hogy már 5-6-7-8 szemes orim van, de most már kihúzom magam
Sztem ezen nem múlik, könnyebb vele, de nem ez a lényeg....
Reply With Quote
  #398  
Old 05-21-2010, 23:20
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Nem tudom mit kell ezen félreérteni. Felröppentek itt olyan vélemények, hogy minden maradjon így, ahogy van. Sőt, hogy nem lenne gond, ha nehezedne...
Egyik véleménye se kis oris csóróktól származott...

Ez nem azt jelenti, hogy minden sokszemes, meg TOP-os azt akarja, hogy egyre nehezebb legyen az A. De vannak olyanok, akik szerintem nem örülnek, hogyha könnyítve lenne, mert úgy érzik, akkor az ő munkájuk kevesebbet ré majd.
Ez nem igaz.
Egy normális, emberi állapotot kéne teremteni. Ehhez a jelnlegi helyzeten könnyíteni kell! Azért, mert most hétről-hétre nehezedik! És már most is kínkeserves! Mi lesz 1 év múlva? Meg 3 év múlva?
Szerintetek ki fog nekiállni új játékosként hódítózni, ha kap egy 200 hektáros országot, 100.000 arannyal, majd elkezd játszani, eljut 300 hekire, meg 10.000.000 aranyra, majd eljut B-be, 2400 hektárra, és mondjuk 2-3 mrd-re, aztán lép A-ba, és kiderül, hogy 20.000 hektár a top30 alja? Odaütni magát nem tudja? És oda fedeznie magát 1.000.000.000.000 ?
Szerintem abbahagyja. Én abbahagynám. Ami esélytelen, az esélytelen. Nincs mit szépíteni rajta.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
  #399  
Old 05-21-2010, 23:24
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 16%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by [HTPA]GeeForce View Post
De. (rövid)
De miért állna a sokszemes oritulajoknak érdekében az, hogy elvetnek egy olyan javaslatot, ami másokat is több személyiséghez juttat?

Ha már a Megbeszélések részben felesleges és céltalan megalomániát szeretnél látni, akkor ajánlom figyelmedbe a szabi alatt el nem férő lakosok ügyéről szóló topicot, ahol bizony ékes példáját találod mindegy egyes ANARCH-os hozzászólásban.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #400  
Old 05-22-2010, 00:08
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
De miért állna a sokszemes oritulajoknak érdekében az, hogy elvetnek egy olyan javaslatot, ami másokat is több személyiséghez juttat?

Ha már a Megbeszélések részben felesleges és céltalan megalomániát szeretnél látni, akkor ajánlom figyelmedbe a szabi alatt el nem férő lakosok ügyéről szóló topicot, ahol bizony ékes példáját találod mindegy egyes ANARCH-os hozzászólásban.
1. Azt kérdezd meg azoktól, akik a jelenlegi rendszer (msizerint nő a top-ok alja) amradjon így, meg azoktól, akik szerint túl könnyű az A még mindig, nehezítsünk rajta...

2. Gratulálok ahhoz, hogy szerinted céltalan megalománia az, hogy 2 ország problémája miatt nem kíván sokszáz másik ország szívni, mint a torkosborz.
Véletlenül sem annak a 2 országnak van megalomániája. Neeeeem. De szép összekeverése volt ez a salakanyagnak.
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to [HTPA]GeeForce For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 00:51.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu