Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #13001  
Old 12-19-2012, 06:22
Sami Sami is offline
Banned
 
Join Date: Apr 2008
Location: Beregszász
Posts: 617
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Remy, sztem ezt a rágalmazást be lehetne fejezni. Egyrészt nem ide való, másrészt azt mi is tudunk, csak mi úriemberek vagyunk és nem kürtölünk világgá olyanokat, amikben nem vagyunk biztosak.

Ati, máskor ilyen esetekben már minimum fenyegetőzöl. Most miért nem? Hanyadszor fogjuk már végig olvasni ezt, mire teszel is valamit?
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Sami For This Useful Post:
Sponsored Links
  #13002  
Old 12-19-2012, 06:52
Wolfi Wolfi is offline
Member
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 205
Activity: 0%
Longevity: 79%
Default

2012-12-18 11:00:48 Numer@ (#252331) elfoglalt 1154 hektárt Az Iszonyat Szeme 3 (#561577) országától.

megint az a fránya 360 fok)))
Reply With Quote
The Following 4 Users Say Thank You to Wolfi For This Useful Post:
  #13003  
Old 12-19-2012, 08:05
Pumi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Remy, sztem ezt a rágalmazást be lehetne fejezni. Egyrészt nem ide való, másrészt azt mi is tudunk, csak mi úriemberek vagyunk és nem kürtölünk világgá olyanokat, amikben nem vagyunk biztosak.

Ati, máskor ilyen esetekben már minimum fenyegetőzöl. Most miért nem? Hanyadszor fogjuk már végig olvasni ezt, mire teszel is valamit?

Sami, olvass már vissza a fórumon, utána gondold át ezt az úriember dolgot... egy poénért milyen hsz érkezett a klántársadtól. Nem vagytok különbek lásd be.
Reply With Quote
  #13004  
Old 12-19-2012, 09:24
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Ugyanezt csinaltatok Killerrel es terveztetek a tobbiekkel is. Igyekszunk megmutatni, hogy ez mennyire kellemetlen tud lenni a masik oldalrol.
Tehát azt mondod, hogy az, hogy mi 50-60k-ról támadtuk Killert, az ugyanazt jelenti, mint a 50-120k-s fokozásaitok. Ugyanazt jelenti, hogy az esetek 90%-ában még ha közelebb lévő országotok van, akkor is inkább egy távolabbival támadjátok, vagy ha nem kell túl sokat fokozni, akkor földet adtok le, hogy kelljen... És akkor mellé még el is fokoztok állandóan. 5-800k egység az alap.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13005  
Old 12-19-2012, 10:17
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Ati, máskor ilyen esetekben már minimum fenyegetőzöl. Most miért nem? Hanyadszor fogjuk már végig olvasni ezt, mire teszel is valamit?
Nem vagyok a konkrét események részese, így nehéz megkülönböztetni a "két felet", de én úgy látom, hogy nagy általánosságban simán mennek a visszavágások is. Amíg ez egy kétoldalú beszélgetés részét képezi, és kulturált keretek között marad, addig nem látok okot arra, hogy beleszóljak.

Időnként talán valakinek hiányérzete lehet, mert egyes megírt bejegyzések nem jelennek meg. Ez normális. Aki csak azért jött a fórumra, hogy másokat ócsároljon, annak a beírásait nem fogjátok látni.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #13006  
Old 12-19-2012, 11:21
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Tehát azt mondod, hogy az, hogy mi 50-60k-ról támadtuk Killert, az ugyanazt jelenti, mint a 50-120k-s fokozásaitok. Ugyanazt jelenti, hogy az esetek 90%-ában még ha közelebb lévő országotok van, akkor is inkább egy távolabbival támadjátok, vagy ha nem kell túl sokat fokozni, akkor földet adtok le, hogy kelljen... És akkor mellé még el is fokoztok állandóan. 5-800k egység az alap.
Ez azért nagyon erős túlzás. Ráadásul aki a legtöbb földet adta le, Lala, ő a legbevállalósabb, ütöttetek is rajta mostanában.

Nekem kellemes meglepetés a Dragonos srácok korrektsége mióta elkezdődtek a harcok, de hadd kérjelek meg Vityu, hogy ennek szellemében Lalát is tiszteljétek meg a normális stílussal. Bírom Wolfit, de kicsit túllőtt a célon vele kapcsolatban.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Padlócsempe For This Useful Post:
  #13007  
Old 12-19-2012, 11:28
Padlócsempe Padlócsempe is offline
Member
 
Join Date: Jan 2009
Location: Budapest
Posts: 773
Activity: 0%
Longevity: 83%
Default

Quote:
Originally Posted by Tsobi View Post
Erre azt tudnám mondani, hogy taktikailag megengedett, viszont rettentő unfair. Miért? Mert nem arra megy ki a játék, hogy minél magasabbra törjetek s topklán legyetek, hanem hogy kivéreztessétek őket és a pénzügyi fölényeteket kegyetlenül kamatoztassátok.
Szerintem ezt nem látod át a maga teljességében. Ha nem történnének földleadások, akkor a csata végeztével lennénk kb. 1.3 millió ponton, ők pedig 1.1 millió ponton, azaz egy minimális földszerzéssel máris ütőtávban lennének, helyzeti előnyben. És 1.1 millió ponton nyugodtan,ellenféltől nem zavartatva tudnának termelni.

Ellenben lejjebb már tartaniuk kell más országoktól, így kevésbé tudnak termelni, több ideig tart visszakapaszkodniuk és nekünk több időnk marad termelni, amíg újra alánk érnek.

Ebben semmi sportszerűtlent nem látok.
__________________
Padlócsempe (6) (#216127) [4/L]
Csempe (3) (#396380) [1/A]
Padlófütés (2) (#560612) [3/G]
Reply With Quote
  #13008  
Old 12-19-2012, 11:49
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Padlócsempe View Post
Ez azért nagyon erős túlzás. Ráadásul aki a legtöbb földet adta le, Lala, ő a legbevállalósabb, ütöttetek is rajta mostanában.

Nekem kellemes meglepetés a Dragonos srácok korrektsége mióta elkezdődtek a harcok, de hadd kérjelek meg Vityu, hogy ennek szellemében Lalát is tiszteljétek meg a normális stílussal. Bírom Wolfit, de kicsit túllőtt a célon vele kapcsolatban.
Maximum pici túlzás, véletlenül sem erős túlzás, amit írtam. Ha Remy élét akarja venni egy állandóan hatalmas fokozásokkal menő harcnak, akkor én szeretném ezt visszarakni.

Engem hagyj ki a Lalás ügyből, ha kérhetlek. Mióta "összejött" Remyvel, állandóan gyűlölködött felém, én inkább kimaradok ebből, és nem írogatok senkinek semmit. Wolfinak a saját szíve joga, hogy mit gondol és mit ír. Ha valakihez címzel valamit, az ne én legyek.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #13009  
Old 12-19-2012, 13:36
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Sami View Post
Remy, sztem ezt a rágalmazást be lehetne fejezni. Egyrészt nem ide való, másrészt azt mi is tudunk, csak mi úriemberek vagyunk és nem kürtölünk világgá olyanokat, amikben nem vagyunk biztosak.

Ati, máskor ilyen esetekben már minimum fenyegetőzöl. Most miért nem? Hanyadszor fogjuk már végig olvasni ezt, mire teszel is valamit?
Szia Sami!

Nem ragalmazas, csak valoszinu nem lehet bizonyitani. Kerdezd meg vityut, nekem beismerte zoldben, hogy utolag O is latta, mi tortent... Ennyit errol...

Ha egy adott igen valoszinutlen esemeny megtorteneserol _elore_ hall az ember, majd fel nap mulva megtortenik ugy, ahogy elore hallotta, akkor az esetet igenis 100% bizonyitottnak tekinti. Akkor is, ha mas(pl a rendorseg) szamara kezzelfoghato bizonyitekokat nem tud felmutatni.

Mindenesetre nem vadaskodni akartam, csak elegge ellentetesnek tunt epp Merengo beirasa a becsuletrol ennek a fenyeben.
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 12-19-2012 at 13:42..
Reply With Quote
  #13010  
Old 12-19-2012, 14:40
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Szia Sami!

Nem ragalmazas, csak valoszinu nem lehet bizonyitani. Kerdezd meg vityut, nekem beismerte zoldben, hogy utolag O is latta, mi tortent... Ennyit errol...

Ha egy adott igen valoszinutlen esemeny megtorteneserol _elore_ hall az ember, majd fel nap mulva megtortenik ugy, ahogy elore hallotta, akkor az esetet igenis 100% bizonyitottnak tekinti. Akkor is, ha mas(pl a rendorseg) szamara kezzelfoghato bizonyitekokat nem tud felmutatni.

Mindenesetre nem vadaskodni akartam, csak elegge ellentetesnek tunt epp Merengo beirasa a becsuletrol ennek a fenyeben.
A fele se úgy történt, ahogy mondtad. A vétkes nincs a szövetségben. Problem? Kár volt kihozni külsőre, bármennyire is nem akartad.
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 32 (0 members and 32 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 16:58.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu