Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 05-21-2007, 15:33
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Közölte levélbe, hogy vagy mnt kötök vele vagy nem enged élni a játékba.
Pedig más orim volt, tehát nem tudta ki vagyok.
ezt is lehet jelenteni szerintem, ez sem egészen szabályos...
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
  #12  
Old 05-21-2007, 15:35
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Hm... Jó kérdés...
Lehet, hogy benézett a weboldalamra, és ha igen elképzelhető hogy látott a chatemen olyan beszélgetést amiben ilyen dolgokról szó esett, mivel sokat szoktam beszélgetni a barátaimmal ha betéved valamelyik. Igaz elég gyakran törlöm is a chatet ezért sem tudok konkrét választ adni a kérdésedre.
Viszont a nevem(langelikaboxi) elég gyakran megfordul a neten még a keresőkben is bennne vagyok.
Hát ki tudja még az is letet, hogy az iwiwen vagy a myvipen olvasta valamelyik hozzászólásom, vagy valamelyik chatelőben, mert nagyon sok helyen megfordulok és szeretek kötetlenül beszélgetni a barátaimmal.
vagy, ami valószínűbb, csak beletrafált a te személyes lelkivilágodba..
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #13  
Old 05-21-2007, 15:37
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Viszont a nevem(langelikaboxi) elég gyakran megfordul a neten még a keresőkben is bennne vagyok.
OFF: azt ugye tudod, hogy a filmek, zenék neten pénzért való árusítása nem a leglegálisabb dolog?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #14  
Old 05-21-2007, 15:38
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
ezt is lehet jelenteni szerintem, ez sem egészen szabályos...
Nem tudom kedves én valójában nem szeretek jelentgetni mert megvédem magam vagy ha nem tudom akkor tudok veszíteni is, csak ezzel a lenéző jelzőjével nagyon felkavart.
Feltépte azt a sebet amit szüleim halála okozott.....
Reply With Quote
  #15  
Old 05-21-2007, 15:41
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Nem tudom kedves én valójában nem szeretek jelentgetni mert megvédem magam vagy ha nem tudom akkor tudok veszíteni is, csak ezzel a lenéző jelzőjével nagyon felkavart.
Feltépte azt a sebet amit szüleim halála okozott.....
teljes mértékben megértem a problémádat, de sajnos nem ez az illető az első, én is kaptam már szebbnél szebb jelzőket, ami rosszul érintett, vagy igazságtalan volt, de többségük nem ismerettségből, hanem hirtelen indulatból adódott, egyszerűen csak bunkó volt az illető.
Ez ellen annyit tudsz tenni, hogy letiltod, vagy jelented, esetleg mindkettő
és nem azért kell jelenteni az ilyen embereket, mert most téged megbántott, és jajj csúnya bácsi, hanem, hogy másoknak ne legyen ugyanilyen kellemetlen élményük.
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
  #16  
Old 05-21-2007, 15:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
és nem azért kell jelenteni az ilyen embereket, mert most téged megbántott, és jajj csúnya bácsi, hanem, hogy másoknak ne legyen ugyanilyen kellemetlen élményük.
Pontosan. Sokan azt mondják, hogy elintézik saját maguk. Meg is teszik. De ettől az illető még a stílusán nem fog változtatni, és másokkal is ugyanígy fog beszélni. Márpedig ez nem való ide. Azt hiszem, hogy elég játékosa van a Hódítónak ahhoz, hogy a stílusbelileg nem idevaló embereket minden további nélkül kiszórjuk. Rengeteg olyan játék van a neten, ahol bárkit szívesen látnak, függetlenül a stílusától, úgyhogy fog magának találni hamar más elfoglaltságot, nem kell aggódni, hogy játék nélkül marad. A Hódító pedig maradjon a kultúráltabb emberek játéka.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
  #17  
Old 05-21-2007, 15:45
Ditke Ditke is offline
Member
 
Join Date: Apr 2006
Location: Vác
Posts: 913
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Kedves Angelika!

Ha nem is nagyon, de ismerjük egymást. Az S-ben is volt több orid, és gyakran leveleztünk. Az S fórumon is gyakran megjelentél, és elég, hogy is mondjam... "kitárukozó" voltál. Ne csodálkozz, ha ilyesfajta leveleket kapsz, sokan ki fognak használni, és piszkálni, mert ilyen a személyiséged. Szinte korlátok nélkül megbízol az emberekben, ami a mai világban nem túl jó. sajnálom, hogy bántanak téged, mert te tényleg nem ezt érdemled, de szerintem kicsit, ha "visszavonulsz" sok próblémát megoldhatsz vele.
__________________
...ne gyere utánam, én is eltévedtem....
Reply With Quote
  #18  
Old 05-21-2007, 15:48
jura jura is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 105
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Először is sajnálom, ha sértegetett.

Ez az ori, aki neked írta, hogy : " te kis éhenkórász" , mire célzott?
A valós életbeli személyedre? vagy a játékbeli személyedre ?

Tudhat arról, hogy a magánéletedben milyen vagy , milyen problémákkal élsz?
Remélem nem.
Ha mégis, az baj, sajnos nem szabad a játékbeli személyedet és a valódi életetedet összemosni és kiadni magáninfókat, mert esetleg azzal visszaélnek.

Ha viszont nem tud a valós személyedről semmit, akkor ez a mondat esetleg csak a játékkal kapcsolatos félmondta volt, amit esetleg magadra vettél, pl, ha loptad, vagy fosztogattad.
Az egész szövegkörnyezetben lenne értelmezhető az a félmondata.

Remélem nem akart megsérteni, bár vannak erős beszólások néha...ezt tudom.

Atinak igaza van, sajnos nem idézhetsz be szöveget az ori nevével, mert nem azt az üzit csak te látod, tehát nem tudod hitelesen ideidézni.
Bár biztosan igazat szóltál, de nem mindenki olyan becsületes , mint Te.

(pl itt a fórumon leírtakat lehet és szabad idézni, mert az mindeki által visszakereshető, de a te üzneteidbe csak te látsz bele)

Ha sértegetett, és neked igazad is van, akkor is ezt csak a support tudja megnézni, ha jelented.
Atiék megnézik és biztosan megkapja a magáét a sértegető.

Egyébiránt én inkább viccesen szoktam fogadni, ha valaki sérteget, vagy fenyeget, még jobb, ha nem válszolsz, attól nagyon tudnak kínlódni az ilyen sértegetők ))
Az üzenetváltás is harc : lélektani hadviselés

A játékban kapcsolódj ki (felejtsd el a hétköznapi problémákat), hiszen te itt nem egy ember vagy a zord és nehéz hétköznapi életből, hanem egy álomvilág uralkodója, egy hadvezér, aki inkább lovagias,becsületes de elszánt, és harcos is.
Szerintem végy egy nagy levegőt és játssz tovább !
Reply With Quote
  #19  
Old 05-21-2007, 15:49
invisible
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Arrow

Quote:
Originally Posted by Zsáni View Post
teljes mértékben megértem a problémádat, de sajnos nem ez az illető az első, én is kaptam már szebbnél szebb jelzőket, ami rosszul érintett, vagy igazságtalan volt, de többségük nem ismerettségből, hanem hirtelen indulatból adódott, egyszerűen csak bunkó volt az illető.
Ez ellen annyit tudsz tenni, hogy letiltod, vagy jelented, esetleg mindkettő
és nem azért kell jelenteni az ilyen embereket, mert most téged megbántott, és jajj csúnya bácsi, hanem, hogy másoknak ne legyen ugyanilyen kellemetlen élményük.
Hogy őszinte legyek nem vagyok sem bosszúálló sem olyan aki szereti kibeszélni a bajait, de ez ami újabban itt folyik ez már nem a játék szelleméhez méltó...
Mivel rég játszok tudom ilyen durva és elfogathatatlan stíílus nem volt itt azelőtt.
Valahogy ez most nagyon érzékenyen érintett.
Eszembe juttatta a szüleim halálát és ezért kiborultam...
Jólesett megosztani másokkal a bajom, és azt a sérelmet ami ért.
Reply With Quote
  #20  
Old 05-21-2007, 15:53
Zsáni's Avatar
Zsáni Zsáni is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,389
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by invisible View Post
Hogy őszinte legyek nem vagyok sem bosszúálló sem olyan aki szereti kibeszélni a bajait, de ez ami újabban itt folyik ez már nem a játék szelleméhez méltó...
Mivel rég játszok tudom ilyen durva és elfogathatatlan stíílus nem volt itt azelőtt.
Valahogy ez most nagyon érzékenyen érintett.
Eszembe juttatta a szüleim halálát és ezért kiborultam...
Jólesett megosztani másokkal a bajom, és azt a sérelmet ami ért.
és nekünk jól esik, hogy megosztottad velünk, de sajnos ez ellen csak te tehetsz
__________________
Az élet szar
De szarból is lehet várat építeni
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 22:14.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu