Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

View Poll Results: Szerinted? (ötletek a nyitó írásban)
1. ötlet 14 16.47%
2. ötlet 8 9.41%
3. ötlet 27 31.76%
4. ötlet 3 3.53%
5. ötlet 4 4.71%
Más ötlet (írd le) 13 15.29%
Maradjon így, ahogy most van 16 18.82%
Voters: 85. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #191  
Old 05-19-2010, 10:42
Rob Rob is offline
Member
 
Join Date: May 2009
Posts: 238
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by RRRrrr View Post
Csak saját példát említve, még fogalmam sem volt klántámadásról, mikor már rég meg volt felelve az országom A-ban, mert egy ismerős feljutattott 10k hekire, és még csak annyit sem kellett tudnom az elfemmel mikor van körváltás. Azóta is ott vagyok, és könnyedén fordulgatok a többi orival. Szerintem ez nem jó, hol ebben az önzőség?
akkor talán az lenne a legjobb, ha körbemenne egy felhívás az A-ban, hogy aki úgy érzi, teljesítmény nélkül csücsül a TOP-ban az FORDULJON!
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Rob For This Useful Post:
Sponsored Links
  #192  
Old 05-19-2010, 10:42
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Direkt azert lett bevezetve a B-bol fordulas, hogy NE kelljen valasztanaod az As jatek, es a korbeforgas kozott. Miert kellene mar elvenni ezt a lehetoseget emberektol, hogy egyszerre tudjanak A-ban is jatszani, es egy megszokott szovivel fordulgatni?
Tényleg ezért lett bevezetve. De nem vált be. Tönkretette az 1A-t az elf mocsár. A megszokott szövivel a fordulgatás pedig túl könnyű a B-ből. Ne legyen már olyan könnyű újabb kék számokhoz jutni.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Azert ennyire onzoek ne legyetek mar, hogy jon ez a sok "dogoljon meg mindenki A-ban, forduljon csak le" otlet...

Persze tudom, szk-rol mar megint konnyu otletelni, nem a sajat jatekod rontod el...
Én már nem akarok játszani, tehát önző aligha lehetek. Lehet, hogy hülye vagyok, de úgy gondolom, ez az ötlet minden szinten érdekesebbé tenné a játékot. A legjobb játékosoknak nehezítené a helyzetét, de ők meg tudják ezt a nehezítést oldani.

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Valamint ezek a kituno jatekosok ha mondjuk csak 2 masik forgo orszaguk van, akkor a 5000 koronkent 2k kort szkn tartsanak, ezzel veszitsenek 6k topkort, szereznek 3kt, elobb utobb topkoruk se lesz, es mindig adjanak le csomo foldet, vegul mar az orszaguk felet. Ezt ugye Te sem gondolod komolyan?
Ebben igazad van. De ez a probléma megoldható például úgy, hogy fagyasztott orinak nem csökken a topköre.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #193  
Old 05-19-2010, 10:44
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Még nem gondoltam át teljesen, de nekem is Fegya ötlete tetszik a legjobban. 1000 kört mindenki kibír szk-n, de ne járjon föld leadással és ne 10000 heki legyen a top határ.
2 B problémája is megoldódna, nem kellene 2000 köröket várni és egy kicsit pörögne a játék.
Attól, hogy Te nem szeretsz az 1/A-ban játszani, más még szeret, hiszen az a játék csúcsa, a játék egyik legfontosabb értelme és végcélja.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #194  
Old 05-19-2010, 10:45
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Ebben igazad van. De ez a probléma megoldható például úgy, hogy fagyasztott orinak nem csökken a topköre.
Akkor is folyamatosan leadja a foldet, ezzel csak elodazod a tonkretetelt. ha 5k koronkent 2x-3x kell leadni foldet, nagyon hamar elmegy a kedvezmeny...

Valamint rakenyszerited egy aktiv jatekra. Amit ha szeretne, perpillanat is tudja sajat magatol fagyasztani az orszagot es jatszik egyet.

(Pl. en is gondolkodom egy ilyenen, de ne legyek mar erre rakenyszeritve...)


(Valamint a mostani betonelfek nem lennenek kepesek ujra feljutni, es nekik olned meg a jatekukat teljesen, arrol nem is beszelve)
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #195  
Old 05-19-2010, 10:45
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Én már nem akarok játszani
Aki akar, annak a játékát viszont teljesen tönkrevágja a javaslat.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #196  
Old 05-19-2010, 10:45
Kati Kati is offline
Junior Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 30
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Itt nem is rólam van szó. Akit érint, nem ír ide, mert értelme nem sok van.
Reply With Quote
  #197  
Old 05-19-2010, 10:47
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,197
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Kati View Post
Itt nem is rólam van szó. Akit érint, nem ír ide, mert értelme nem sok van.
Ilyen hozzáállással valóban nincs értelme.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
  #198  
Old 05-19-2010, 10:47
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by -Fegya- View Post
Tényleg ezért lett bevezetve. De nem vált be. Tönkretette az 1A-t az elf mocsár.
JA, es ez sem igaz. En direkt orulnek egy elf mocsarnak, ahol tudom, hogy ha beverem az egyiket, senki sem fog visszatamadni, mert csucsul a bunkerje mogott. Nezopont kerdese.
__________________
Remedy
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Remedy For This Useful Post:
  #199  
Old 05-19-2010, 10:51
-Fegya-'s Avatar
-Fegya- -Fegya- is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,590
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Aki akar, annak a játékát viszont teljesen tönkrevágja a javaslat.
Ez kijelentés és nem érv.
__________________
Egér a sajton... (#3744)
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to -Fegya- For This Useful Post:
  #200  
Old 05-19-2010, 10:52
[HTPA]GeeForce's Avatar
[HTPA]GeeForce [HTPA]GeeForce is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2007
Location: Csonka-Magyarország
Posts: 4,643
Activity: 0%
Longevity: 90%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Nos, akkor latszik, hogy fogalmad sincs a temarol, akkor minek irsz ide? Itt epp arrol van szo, hogy konnyiteni kell, az 1/At. Mivel szerinted tul konnyu, csinalj egy olyat topicot, hogy neheziteni kelljen. Epp arrol van szo egyesek szerint, hogy nagyon nehez szemelyisegeket szerezni. Miert beszelsz osszevissza?
Az a baj, hogy itt nincs igazság, Remy.
Mert mindenkinek igaza van, attól függően, hogy mi a játékos háttere.

Vannak olyanok, akiknek túl könnyű az 1/A, mert van egy kialakult játékstílus A-ra, amit ő sikeresen magáévá tett, és így érvényesülni képes, valamint vannak barátai, ismerősei, akikkel erős, nagy létszámú (tehát a szoksásos 4 főnél nagyobb) szövetséget tud létrehozni, és ezáltal bekerülni a TOP30-ba, és letölteni az időt.
Nekik könnyű az 1/A. (Személy szerint én úgy vélem, neked sem okoz gondot az 1/A, neked is könnyű.)

Vannak viszont olyanok, akiknek nehéz. Én ilyen játékos vagyok. Nincs lehetőségem nagylétszámú klánba lépni, ugyanis a barátaimnak már van klánja, sőt, tele van a klánlétszám, nem férek be. Viszont mivel nem forgolódok normálban, nincs olyan 4-5-6-7-8-9 személy, akivel én szövetségre tudnék lépni A-ban. Sőt... Alsóbb szinteken sincs kivel szövizzek.
Csóró vagyok, sosincs pénzem. Sosincs szövim. Egyedül vergődök, és ha valahol belefutok egy kisebbfajta csalásba, nekem az a játék VÉGÉT jelenti. Végérvényesen, mert nekem nincsenek tízmilliárdjaim, meg 3 tucat haverom minden normál csoportban.
Nekem az 1/A jelen állapotában nem nehéz. Egész egyszerűen lehetetlen. Már az képtelenség, hogy én oda eljutok, de tegyük fel, eljutok, mert azért a B topjáig el tudom magam szenvedni MF-ként is.
Oké. Ott állok 1/A alján, egyedül, szegényen. Esélytelen. Kicsi vagyok, és szegény, nem kellek senkinek.
Választhatom azt, hogy kicsi, és szegény országokkal szövetségre lépek.
Aztán még azt is kiverik belőlünk pillanatok alatt, amit összekuporgattam/tunk fél év alatt az alsóbb szinteken.

Mert nekem nincs lehetőségem arra, hogy hajnali 2-kor felhívsz, hogy azonnal vegyem be a rúnádat a paicról, hogy te azon vegyél íjat, nézzek távolt, védés után seregcsere, szembemenés, alábontás, aláfokozás, ide-oda-amoda..
Ezt nekem előadod hajnali 2-kor, darabokra töröm a telefonom, és alszom tovább, mert 4:40-kor kelek, megyek dolgozni, és este 10-kor érek majd csak haza.

Elmondom, hogy a Hódító feliratot szemrebbenés nélkül ki lehet cserélni Időgép feliratra a főoldalon, mert akinek nincs napi 1-2 órája plusz nem lehet esetleg óránként egyszer telefonon zavarni, annak nincs esélye 1/A-ban.
Illetve, ha úgy akarom csinálni, hogy egyedül betonelfként elfedezgetek, akkor is idő kérdése, mert ahhoz a vagyont hónapokig, de sokkal inkább évekig kell gyűjtögetnem odalent. Aztán napi 1x tudok fedezni. És csücsöljem le a köröket is...

Nem véletlenül nem játszom normálban. Nincs értelme. Durván 2 évente tudnék csinálni +1 személyiséget. Egyszerűen nem állok neki, nem éri meg!
__________________
ஜ۩۞۩ஜ 
~~~ SHUT UP AND ENJOY THE HARDCORE ~~~
ஜ۩۞۩ஜ 
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Anarchba való fordulás megváltoztatása! Stoky(Gárdi) NEXUS Megvalósult javaslatok 309 11-24-2012 18:30
A felfedezés könnyítése. Serg Megbeszélések 29 03-01-2010 16:07
Román 1/A könnyítése ErdelyMagyaria Általános beszélgetés Hódítós témákban 26 12-07-2007 11:33
Román 1/A könnyítése Robin Általános beszélgetés Hódítós témákban 7 07-25-2007 18:16
2B-ből való fordulás Milán™ Elvetett javaslatok 1 05-16-2006 16:12


All times are GMT +1. The time now is 06:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu