Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #6181  
Old 07-22-2009, 18:19
wand wand is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,144
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Remedy View Post
Igazabol igazad van, csak abbol amit Rolad hallottam, az a fura, hogy ezt epp Te emlited meg, aki allitolag tok ugyanezt csinalta. (Jelzem, ezt az infot en csak hallomasbol ismerem, de akkor is kicsit furan nez ki, hogy Te mondod)
1. Ez nem befolyásolja azt, hogy igazam van, vagy sem..

2. Hallomásainak van igazság alapja, ezt nehezen tagadhatnám. bár hozzártenném, hogy akik ellen mi csináltuk, ők ugyanezt csinálták velünk de ez már régi történet, nem hiszem, hogy ide vágna
+még hozzáteszem, hogy legalább nem voltam olyan klánba aki sajtát magát verte be 5x..

és igazán az a fura, hogy 2-3 nap nézelődés után én látom, más meg nem
Reply With Quote
Sponsored Links
  #6182  
Old 07-22-2009, 18:27
Remedy Remedy is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 5,907
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
+még hozzáteszem, hogy legalább nem voltam olyan klánba aki sajtát magát verte be 5x..
En sem voltam meg olyanban soha.

Quote:
Originally Posted by wand View Post
és igazán az a fura, hogy 2-3 nap nézelődés után én látom, más meg nem
Ezen meg ne csodalkozz. 2-3 nap nezelodes utan is sokkal tobbet latsz mint az atlag jatekos folyamatosan nezelodve...
__________________
Remedy

Last edited by Remedy; 07-22-2009 at 18:29..
Reply With Quote
  #6183  
Old 07-22-2009, 18:29
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 15%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by wand View Post
és igazán az a fura, hogy 2-3 nap nézelődés után én látom, más meg nem
Azért,mert más nem kiáltja ki azonnal az első megérzését,még lehet,hogy ugyanazt gondolja,mint Te.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #6184  
Old 07-22-2009, 19:19
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

őszintén, olvasgatva A topicot, komolyan meggondolom, hogy akarok-e A-ba menni.

fő klán, alklán, testvér klán.... most mondjam azt hogy jksz? nem olvastam a súgóban sehol, hogy van,lehet testvér klán...

ha csak a fele igaz, amit néha írtok, A rosszabb, mint anarch.

szvsz
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Hex For This Useful Post:
  #6185  
Old 07-22-2009, 20:33
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
őszintén, olvasgatva A topicot, komolyan meggondolom, hogy akarok-e A-ba menni.

fő klán, alklán, testvér klán.... most mondjam azt hogy jksz? nem olvastam a súgóban sehol, hogy van,lehet testvér klán...

ha csak a fele igaz, amit néha írtok, A rosszabb, mint anarch.

szvsz
Neked nincsenek barátaid? Ha a barátaiddal haladtál egy darabig, de nincs tovább együtt, akkor mit csinálsz? Kilépsz, és bevered őket? Nem. Kilépsz az klánból, és mész egyedül/néhány ismerőssel. De mindenkinek ugyanez a problémája, tehát az öreg csoport azért dolgozik, hogy a kilépőket finanszírozzák, hogy majd egyszer ők is kilépők (ezáltal haladók) lehessenek. Tádááááá. Van egy anyaklánunk. Egyfősbe mész ki, mert úgy sikeresebb lehetsz? Még legalább egy klántársad így gondolja? Nahát máris kész egy testvérklán. Nem ütitek egymást, a pénz ugyanonnan van. Az, hogy alapvetően összejátszásra is van lehetőség, az nem ebből fakad, hanem az ismerősi körből.

Ezeknek a fogalmaknak a negatív szajkózása nagyon demagóg, nincsen rá szükség! Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van, nem kell itt A-s fogalmakkal dobálózni! Optimális esetben senki nem lépi át a szabályok adta határt, de ez sajnos egyéntől függ.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #6186  
Old 07-22-2009, 20:37
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Neked nincsenek barátaid? Ha a barátaiddal haladtál egy darabig, de nincs tovább együtt, akkor mit csinálsz? Kilépsz, és bevered őket? Nem. Kilépsz az klánból, és mész egyedül/néhány ismerőssel. De mindenkinek ugyanez a problémája, tehát az öreg csoport azért dolgozik, hogy a kilépőket finanszírozzák, hogy majd egyszer ők is kilépők (ezáltal haladók) lehessenek. Tádááááá. Van egy anyaklánunk. Egyfősbe mész ki, mert úgy sikeresebb lehetsz? Még legalább egy klántársad így gondolja? Nahát máris kész egy testvérklán. Nem ütitek egymást, a pénz ugyanonnan van. Az, hogy alapvetően összejátszásra is van lehetőség, az nem ebből fakad, hanem az ismerősi körből.

Ezeknek a fogalmaknak a negatív szajkózása nagyon demagóg, nincsen rá szükség! Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van, nem kell itt A-s fogalmakkal dobálózni! Optimális esetben senki nem lépi át a szabályok adta határt, de ez sajnos egyéntől függ.
negatív szajkózás szerintem tanulj meg értelmezni és számold össze, hányszor írtam én ide. Amúgy nem kellene olyanon felháborodnod, ami nem neked szólt.

vagy mégis megütött? hmm.......

"Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van," <-- szabályzat

Tudod, én a barátaimtól sosem kérnék semmit, ami esetleg nem odavaló lenne. Ennyit a kapcsolati tőkéről főleg, miután kiléptem volna egy klánból

Last edited by Hex; 07-22-2009 at 20:39..
Reply With Quote
  #6187  
Old 07-22-2009, 20:55
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Igazából nincs mit hozzászólnom.

96801 Captain Sir Francis Drake 2006-06-27 14:52:56
ÁTHELYEZVE: Több ország szabálytalan irányítása


Wand te nekem ne magyarázz

Magyarázkodni nincs okom, és nincs is miért. Aki tudja tudja mi van, aki csak hallott róla valami foszlányt az meg átalakítja. nem igazán foglalkozom a témával.

De mivel, Pali szénné égetett és ütötte a társam, alap, hogy akpuzom és ártok neki, semmi köze ahhoz hogy a kis klánok mit alakítanak. Ott is vannak fejek, nincs szükségük rám, hogy helyettük agyaljak, megoldják maguk!

Pás
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Iron For This Useful Post:
  #6188  
Old 07-22-2009, 22:12
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
negatív szajkózás szerintem tanulj meg értelmezni és számold össze, hányszor írtam én ide. Amúgy nem kellene olyanon felháborodnod, ami nem neked szólt.
Ez egy örök visszatérő téma, és meglehetősen unalmas hallgatni. Értelmezéssel pedig láthatóan neked vannak problémáid. Ha követed ezt a topicot, akkor érted mit írtam, ha nem,akkor ne próbálj kioktatni. Mellesleg nem felháborodtam, pusztán nem értek egyet a hozzászólásoddal, ezt jeleztem a kezecskével.

Quote:
"Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van," <-- szabályzat
Nem azt írtam, hogy mennyire élHET vissza vele, hanem hogy mennyire teszi ezt meg. Most tényleg ennyire naív vagy, vagy csak úgy csinálsz?

Quote:
Tudod, én a barátaimtól sosem kérnék semmit, ami esetleg nem odavaló lenne. Ennyit a kapcsolati tőkéről főleg, miután kiléptem volna egy klánból
Olvasd el még párszor amit írtam, aztán talán megérted az összefüggéseket. Lehet, hogy pár hét A-s tapasztalat is kell hozzá, én ezt már nem tudom megítélni.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #6189  
Old 07-22-2009, 22:59
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
negatív szajkózás szerintem tanulj meg értelmezni és számold össze, hányszor írtam én ide. Amúgy nem kellene olyanon felháborodnod, ami nem neked szólt.
alapvetően általánosságban irtad az A-ról, és sztem Xepi is tud már elég sok mindent róla, azért jó pár éve játszott/játszik ott ráadásul az elejétől kőveti a témát (érdemes végig olvasni 1x, jókat lehet derülni rajta így utolag) és erre irt egy véleményt, ami sztem hozzá is szólt, mivel az A aktív résztvevője.
Quote:

"Mindenki annyira él vissza a kapcsolati tőkéjével, amennyire saját belátása szerint lehetőség van," <-- szabályzat
bárcsak ez lenne... de igazából A-ban is ugyanaz van mint bárhol máshol, te is tudod, hogy vannak olyan lehetőségek a játékban ami felett kénytelenek szemet hunyni, mert nem tudják bizonyitani, szabályozni, pedig csak a normális játék kárára lehetne (legfőképpen a piaci manöverekre gondolok) ezekkel nincs mit tenni, lelkiismereti dolog mindenkinél... de aki lent kihasználja a kiskapukat az fent úgyanúgy meg fogja tenni.
Quote:
Tudod, én a barátaimtól sosem kérnék semmit, ami esetleg nem odavaló lenne. Ennyit a kapcsolati tőkéről főleg, miután kiléptem volna egy klánból
ez te vagy, és ha ők kérnek tőled???

a legtöbb kisklán nem azért jön létre, mert nem egyeznek az érdekeik és különmennek, éppen ellenkezőleg, mert egy bizonyos szint felett mert nagyon hézagos a klánlista, és igazán csak úgy tudnak haladni, ha szétválnak egy időre. pár orit felkészitenek a harcra, feltöltik lóval, lével és tarcsival, megszerzik a szükséges infókat és kimennek ütni. akarva akaratlanul megvan a komunikáció a 2klán között, mert általában a komolyabb klánoknál a klántársság egy haveri viszonnyal is társul... tulajdonképpen ha szigoruan vesszük a szabályokat, ha te elregéled msn-en egy haverodnak hogy éppen most ütöttek le rólad x hekit B-ben az elfedről, akkor már te is csaltál, mert infót a saját országról is tilos kiadni...

szal A ugyanaz mint lent, aki csal csal, aki infót ad át havernak az itt is, aki utal az itt is, semmivel sem tisztább vagy mocskosabb mint lentebb... csak mivel ez a normál játék csúcsa, így kitüntettebb szerepet élvez mint a többi csopi
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Kutyuleee For This Useful Post:
  #6190  
Old 07-23-2009, 06:07
richardka richardka is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 702
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Azért nem semmik vagytok, csak mint csöndes szemlélő mondom.
Ennyire nyíltan megbeszélni bizonyos dolgokat

Lassan a hod elmegy baráti játékba

inkább nézzük az ütéseket, a többit msn-en beszéljétek meg. ahogy néztem lesz a mai napra isD
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 7 (0 members and 7 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 08:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu