Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Elvetett javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Elvetett javaslatok Könyörtelen leszek, de ami téma egész biztosan nem lesz, azt átmozgatom ebbe a topicba.

View Poll Results: Bevezetésre kerüljön-e a piacadó?
Igen, jó ötletnek tartom, ezek a jó százalékok. 2 3.57%
Igen, jó ötletnek tartom, de emeljünk az adó mértékén. 1 1.79%
Igen, jó ötletnek tartom, de csökkentsünk az adó mértékén. 1 1.79%
Nem, nem tartom jó ötletnek. 52 92.86%
Voters: 56. You may not vote on this poll

 
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #21  
Old 07-01-2007, 16:05
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Szerintem a szavazás jelenlegi állása magáért beszél kár tovább eröltettni és szájat tépni..
Ennyi...
Sponsored Links
  #22  
Old 07-01-2007, 16:07
Andrew's Avatar
Andrew Andrew is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Tatabánya/Szeged
Posts: 2,796
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
Szerintem a szavazás jelenlegi állása magáért beszél kár tovább eröltettni és szájat tépni..
Ennyi...
sajnos kimaradt a szavzásból a kifejezetten ROSZZ ötletnek tartom
  #23  
Old 07-01-2007, 16:07
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

egyetértek és nem is értem miért van még itt ez a topic, Ati?
  #24  
Old 07-01-2007, 16:20
Békés's Avatar
Békés Békés is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Philippines
Posts: 411
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Brown View Post
A piac nem arra való, hogy ott tartalékolj.

Ha emelés következik be, Te is drágábban árulhatsz. Ez nem húzza szét a piacoló társadalmat. Mindenkire hat. A globális felmelegedéstől nem csak a szegényeknek van melegük. Aki többet tesz ki, többet fizet. Hol itt a baj? Pontosan, hogy csak a felső 10000-ret adóztatjuk meg. Mennyivel drágábban fogja kirakni szerinted? 20-30%-al? Ne viccelj ember.

Te ne viccelj)

A nagy nemfog ezután se adózni, Ő megtudja oldani ezt, leirtam hogyan.
De Te miből fogod fedezni a lopkodás megtorlását??
Az ember piac is felfog menni.
A népek sokkal jobban fognak harapni a piti kis tolvajokra, tolvajlásokra is.
Pár mészár 2-3 sorozat toli mérgezés és a bosszúálló lovasok ropják táncukat orid romjai felett.
Mert miből fogad fedezni a károkat ha nincs tartalékod sem, tudom másnál tartod. De egy levitt készülis tolis max gyakorlótér lessz az ellenfélnek.
A készülije a levegő lopásra sem lessz elég.
Persze tudom ilyenkor mennek a rinyáló levelek a supportra hogy tönkre akarja tenni a játékomat, nem enged élni stb...


Szerintem neked az böki a szemedet, hogy másoknak vannak tartalékaik mert előrelátóak, a Te orid meg él bele a Hód vakvilágába, lessz ahogy lessz alapon)
__________________
drugstore-onlinecatalog.com
  #25  
Old 07-01-2007, 16:39
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by Burning View Post
de nálad az indok és az ötlet ellent mond egymásnak, mert ezzel megintcsak a kicsik szívnak, akik ebből élnek megoldják ezentúl is...
Ez bugyutaság. Egyáltalán nem érinti ez a javaslat a "kicsiket"...
Nekem tetszik, sőt korábban volt pár kísérletem hasonló "adóztatásra", de akkor is azok voltak hangosabbak akik nem látják át miért is kellene.

* azért kellene, hogy a nagy piaci "zsonglőrök" akik annyira gazdagok, hogy kényük kedvük szerint felvásárolnak egész piacokat és ezután esetleg még "utalnak" is azoknak akik számukra kedvesek, ne csak annyit "bukjanak" a dolgon amennyit normál piaci áron alátesz a csoport.

Én támogatnék ilyesmit akár ebben a formában is, de nekem kidolgozottabb javaslatom volt már korábban is ezügyben. Mivel az nem nyerte el a többség tetszését hát támogatom ezt hátha...

Last edited by monro; 07-01-2007 at 16:43..
  #26  
Old 07-01-2007, 18:03
#Lopakodó#
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Nekem tetszik, támogatom ezt hátha...
Hát akkor szavazz is :-)
Neon má csak nem legyen:-)
  #27  
Old 07-01-2007, 18:05
Steve Steve is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 2,048
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Monró a paci utalást ez a javaslat nem befolyásolná, szal erről ennyit
__________________
Steve`sfield (#324643)
  #28  
Old 07-01-2007, 18:12
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Ez bugyutaság. Egyáltalán nem érinti ez a javaslat a "kicsiket"...
Nekem tetszik, sőt korábban volt pár kísérletem hasonló "adóztatásra", de akkor is azok voltak hangosabbak akik nem látják át miért is kellene.

* azért kellene, hogy a nagy piaci "zsonglőrök" akik annyira gazdagok, hogy kényük kedvük szerint felvásárolnak egész piacokat és ezután esetleg még "utalnak" is azoknak akik számukra kedvesek, ne csak annyit "bukjanak" a dolgon amennyit normál piaci áron alátesz a csoport.

Én támogatnék ilyesmit akár ebben a formában is, de nekem kidolgozottabb javaslatom volt már korábban is ezügyben. Mivel az nem nyerte el a többség tetszését hát támogatom ezt hátha...
monro félreértesz, a kicsik alatt nem azokat értem, akiknek van pár bányájuk és ezek termelését mindennap eladják, mert őket nem érinti...hanem azokat értem ezalatt, akiknek van tartalékuk, de messze nem annyi, mint a "zsonglőröknek".
és ezek az emberek, akiknek van annyi tartalékuk, hogy élni és normálisan haladni tudjanak, azok is szívnának ezzel, mert azért nekik is van pár száz milla esetleg 1-2 mrd tartalékuk és azt az árút, amiben tartják nem fogják olyan áron kitenni, hogy eladják, mert féltenek ennyi pénzt benntartani, tehát vagy kiépítenek egy olyan bunker orit, hogy bennt tarthassák anélkül, hogy attól féljenek, hogy bárki lefosztja, vagy kiteszik olyan áron - és ez az a módszer, amit használnak inkább - hogy ne adják el és haza jöjjön.

amúgy amire te gondolsz azzal én is egyet értenék, mert szerintem is azok, akiknek 200 mrd-jük van, azok esetleg adózzanak is már, igaz nem 7%-ot, hanem talán 1-et de ez nem a megfelelő módszer, mert így kitudnák kerülni az adózást, tehát módosítani kéne
  #29  
Old 07-01-2007, 18:37
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Békés View Post
Te ne viccelj)

A nagy nemfog ezután se adózni, Ő megtudja oldani ezt, leirtam hogyan.
De Te miből fogod fedezni a lopkodás megtorlását??
Az ember piac is felfog menni.
A népek sokkal jobban fognak harapni a piti kis tolvajokra, tolvajlásokra is.
Pár mészár 2-3 sorozat toli mérgezés és a bosszúálló lovasok ropják táncukat orid romjai felett.
Mert miből fogad fedezni a károkat ha nincs tartalékod sem, tudom másnál tartod. De egy levitt készülis tolis max gyakorlótér lessz az ellenfélnek.
A készülije a levegő lopásra sem lessz elég.
Persze tudom ilyenkor mennek a rinyáló levelek a supportra hogy tönkre akarja tenni a játékomat, nem enged élni stb...


Szerintem neked az böki a szemedet, hogy másoknak vannak tartalékaik mert előrelátóak, a Te orid meg él bele a Hód vakvilágába, lessz ahogy lessz alapon)
Hasonló Nostradamusi készségekkel megáldott játékosoknak ajánlom, hogy még ma kezdjék el az életet az igazi tőzsdén. Nem is tudom mire várnak még. Nyilván való, hogy hónapok múlva már ultra milliomosok lesztek, csak ott se hagyjon alább a jóstehetségetek.

Csakhogy tisztázzuk, engem senki tartaléka nem érdekel és egy percig sem gondoltam ilyen dologra amikor ezt a témát felvetettem. Nem áll szándékomban megzavarni az idili tartalékok piackörüli pályán való röpködését.
Nem kell egy téma felvetése mögé ilyen vagy hasonlóan rossz szándékokat képzelni. Sokan tévhitben élnek ezt a dolgot illetően.
  #30  
Old 07-01-2007, 18:42
Brown Brown is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by #Lopakodó# View Post
Szerintem a szavazás jelenlegi állása magáért beszél kár tovább eröltettni és szájat tépni..
Ennyi...
Nem tudom, hány ember játszik jelenleg Hódot, de a 15 nem szavazat abban megegyezhetünk hogy még csak morzsányi töredéke sem, de még a 100 se lenne az. Ennyi...
Sponsored Links
 


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
egy piac kérdés Frost Elvetett javaslatok 1 02-26-2007 13:32
Tanácsadók és piac oldal sorrendje Somebody Megvalósult javaslatok 39 02-23-2007 15:20
piac kedvenc hóhérod Elvetett javaslatok 5 08-18-2006 17:36
Apró piac módosítás. karesz6 Elvetett javaslatok 9 08-09-2006 12:43
A piac megreformálását kezdeményezem Moger Elvetett javaslatok 1 02-09-2006 10:24


All times are GMT +1. The time now is 00:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu