Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #321  
Old 09-11-2006, 16:56
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_] View Post
Vagyis osszefoglalva: tul sokat akarok, ha azt szeretnem, hogy eselye legyen az elso helyre valakinek, akinek nem all modjaban honapokig folyamatosan online lenni?
Most van eselye.
Ezutan ne legyen?

Az a baj, hogy nem látod át, hogy ezzel a módosítással nőhet meg az esélyed rá... Mondjuk amit Auú mondott korábban a morálmodul drasztikusabbá tételéről az sem lenne hülyeség ezzel egyidejüleg.

És minden tiszteletlenség nélkül: ha meg nincs elég időd játszani akkor egyébként sem javasolnám, hogy a top1 legyen a cél bármelyik csopiban is játszol.
Sponsored Links
  #322  
Old 09-11-2006, 17:07
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Az a baj, hogy nem látod át, hogy ezzel a módosítással nőhet meg az esélyed rá... Mondjuk amit Auú mondott korábban a morálmodul drasztikusabbá tételéről az sem lenne hülyeség ezzel egyidejüleg.

És minden tiszteletlenség nélkül: ha meg nincs elég időd játszani akkor egyébként sem javasolnám, hogy a top1 legyen a cél bármelyik csopiban is játszol.
Nekem egyreszt van eleg idom, masreszt megfelel a felviheto foldteruletrol valo lepes is. De korabban voltam olyan helyzetben, illetve jatszottam olyan stilusban, hogy gondot okoztak volna ezek a feltetelek. Igy sajat boromon tapasztalva ezt-azt, atlatom hogy milyen eletszeru korulmenyek kozt okozhat problemat. Azok nyilvan nem erzik a sulyat, akik nehol csatazgatva bar, de alapvetoen sietosen, a maxhekirol lepnek amint tudnak, es meg sem erintik oket adott csoportban a helyi viszonyok, mert surgos cel az 1/A, illetve azok szinten nem latjak at, akik allandoan gep elott vannak, es nem fordul elo 1-2 havonta, hogy elutaznak 1 hetvegere valahova.
Szerintem.
Ha az eddig megbeszelt, es altalam ellenzett formaban kerul be a "megszoritas" (most ugyis ez a divat:P), nem fog tomegszerencsetlenseg tortenni, es en is zavartalanul fogok tovabb jatszani, csupan szankcionalva lesz jopar ember azon a koron kivul, akiknek szanva van a dolog.
Asszem mindent leirtam mar amit gondolok errol, alternativ javaslatot is tettem (amire ellenvetes nem volt azonkivul hogy "ugy nemjo"), ugyhogy tovabb nem is szaporitanam a szot.
Uff.
  #323  
Old 09-11-2006, 17:53
monro's Avatar
monro monro is offline
Member
 
Join Date: May 2006
Posts: 2,050
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_] View Post
Asszem mindent leirtam mar amit gondolok errol, alternativ javaslatot is tettem (amire ellenvetes nem volt azonkivul hogy "ugy nemjo"), ugyhogy tovabb nem is szaporitanam a szot.
Uff.
Nézd meg a 15. oldal 147-es bejegyzését...
Nekem az is elég lenne, mert a célt kielégíti. Viszont simán megszokás kérdése csak, hogy legyen mindenkire érvényes egyetemlegesen és akkor nincs találgatás, hogy vajon neki miért nem csökken meg ilyenek.

Ez a mostani annyival rosszabb, hogy lesznek valóban olyanok aki esetleg elbuknak pár hekit ha nem érnek rá, viszont a jó oldala, hogy a top20-ból nem lesz 15 szabin ez tuti
  #324  
Old 09-11-2006, 19:08
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

En javaslom azt, hogy az oktoberi azonositas utan lepjen ez ervenybe!
Akkor ugyis minden orit be kell hozni es azonositani.
Igy ha akkor visszateszi szabira, akkor elkezd csokkenni a hekiszama.

Addig szerintem a legtobb szabis ori nem fog bejonni amugysem, ha csak eget nem rengeto oka van.
  #325  
Old 09-11-2006, 19:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by Szecsa View Post
En javaslom azt, hogy az oktoberi azonositas utan lepjen ez ervenybe!
Akkor ugyis minden orit be kell hozni es azonositani.
Igy ha akkor visszateszi szabira, akkor elkezd csokkenni a hekiszama.

Addig szerintem a legtobb szabis ori nem fog bejonni amugysem, ha csak eget nem rengeto oka van.
Előbb semmiképp nem fog életbelépni, így mindenki pontosn fog tudni a változásról, úgyhogy ez nem kérdés.
__________________
Hódító * Queosia
  #326  
Old 09-11-2006, 19:12
Szecsa
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

háhh, dejoo
Akkor kenyelmesen elmehetek nyaralni
  #327  
Old 09-11-2006, 20:13
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by [Qpe_] View Post
Gondold vegig.
Felertem 100 topkor alatt 600 hektarra. Van meg 236 korom, amit muszaj eltoltenem. Tulajdonkeppen meg alig jatszottam a topban, kotelezo jelleggel el kell itt toltenem tobb mint 2x annyi idot mint amennyit eddig toltottem, de megis, ha feljebb utom magam, akkor buntetest kapok ha leszabizok.
Nah, végig olvastam az írásokat...
Szóval fentebb beidéztem milyen szitut is vázoltál fel a kérdésedben...
Nos, mivel van még 236 köröd amit el kell ott töltened és újra nem vagy szabin lehetőséged van megint felütni magad a fellépő heki fölé és így:

1. Nem fogsz unatkozni, ergó rá vagy kényszerítve, hogy játsz.
2. Kevesebb pénzt tudsz termelni odafent háborítatlanul, aminek eredményeképpen csökken a játékban lévő pénz mennyisége, ami szintén pozitív hatás.
3. Nem lesz olyan, hogy valaki(k) beveszi magát jó magas hekire és ott leszabizik hosszú időre, hogy senki ne tudja őket utolérni, mert ennek semmi értelme nincs, max az, hogy kisebb a top-ba belépő orik száma és kevesebben tudnak fellépni...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #328  
Old 09-11-2006, 20:16
aúú's Avatar
aúú aúú is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 993
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by monro View Post
Az a baj, hogy nem látod át, hogy ezzel a módosítással nőhet meg az esélyed rá... Mondjuk amit Auú mondott korábban a morálmodul drasztikusabbá tételéről az sem lenne hülyeség ezzel egyidejüleg.
Igen, ahhoz, hogy tényleg mindenképpen rendbe lehessen tenni ezt a részét a játéknak, szerintem a morál modult mondjuk 2000 top kör fölött tényleg lehetne drasztikusabbá tenni, hogy ne érje meg ott lebzselni és a helyet foglalni...
__________________
Én mindig itt voltam
És mindig itt leszek,
Körülöttem pusztulnak
És születnek emberek.
  #329  
Old 09-11-2006, 21:14
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú View Post
Nah, végig olvastam az írásokat...
Szóval fentebb beidéztem milyen szitut is vázoltál fel a kérdésedben...
Nos, mivel van még 236 köröd amit el kell ott töltened és újra nem vagy szabin lehetőséged van megint felütni magad a fellépő heki fölé és így:

1. Nem fogsz unatkozni, ergó rá vagy kényszerítve, hogy játsz.
2. Kevesebb pénzt tudsz termelni odafent háborítatlanul, aminek eredményeképpen csökken a játékban lévő pénz mennyisége, ami szintén pozitív hatás.
3. Nem lesz olyan, hogy valaki(k) beveszi magát jó magas hekire és ott leszabizik hosszú időre, hogy senki ne tudja őket utolérni, mert ennek semmi értelme nincs, max az, hogy kisebb a top-ba belépő orik száma és kevesebben tudnak fellépni...
Atgondoltam, megragtam minden oldalrol a jelenleg ervenyben levo javaslatot.
Azthiszem, az az esetleges kellemetlenseg, amirol beszeltem, boven megeri a dolog pozitiv oldalai miatt.
Tehat nem kukacoskodok tovabb, tamogatom ugy ahogy legutobb szerepelt, azaz:

Fellepeskor viheto maximum hektar folott automatikusan csokkenni kezd a foldterulet ha egy orszag szabadsagra megy, amig el nem eri az orszag a melyszabit, es ez fuggetlen az eltoltott top koroktol.
Tenyleg jobb ha egyseges, mintha visszaeleses vadaknak tamadasi felulet nyilik.
  #330  
Old 09-11-2006, 21:16
[Qpe_] [Qpe_] is offline
Junior Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 88
Activity: 0%
Longevity: 98%
Default

Quote:
Originally Posted by aúú View Post
Igen, ahhoz, hogy tényleg mindenképpen rendbe lehessen tenni ezt a részét a játéknak, szerintem a morál modult mondjuk 2000 top kör fölött tényleg lehetne drasztikusabbá tenni, hogy ne érje meg ott lebzselni és a helyet foglalni...
Ezt is tamogatom, igy kerek egesz a dolog, es igy fogja csak elerni a celjat, maskepp szerintem nem, a nemszabizo mammutorszagok miatt.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
Erdely RedDog76 Ismerkedés 145 05-23-2012 13:26
Kérdezz! Felelünk? :) Toto Segítség 795 07-12-2006 22:01
Újraindulás Josh Segítség 18 03-21-2006 09:56


All times are GMT +1. The time now is 06:52.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu