Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #1  
Old 02-24-2007, 10:30
balaagi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Sziasztok!
Kicsit kétségbe vagyok esve, kellene egy kis segítség.Az a helyzet, hogy letudtam a 168 körös büntimet és most, hogy visszatértem, látom, hogy nincs írásjogom,nem tudok senkinek üzit küldeni.Meddig tarthat még ez az állapot?
Sponsored Links
  #2  
Old 02-24-2007, 10:37
Valezius Valezius is offline
Senior Member
 
Join Date: Oct 2006
Location: Veresegyház
Posts: 3,662
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by balaagi View Post
Sziasztok!
Kicsit kétségbe vagyok esve, kellene egy kis segítség.Az a helyzet, hogy letudtam a 168 körös büntimet és most, hogy visszatértem, látom, hogy nincs írásjogom,nem tudok senkinek üzit küldeni.Meddig tarthat még ez az állapot?
Szerintem az magától nem áll vissza. Írj a supportnak, hogy így nagyon nehéz játszani, és hogy mindent nagyon megbántál, szóval szeretnéd visszakapni az írásjogod. De nem mindig adják vissza, és akkor ezen az oridon már nem lesz többé.
  #3  
Old 02-24-2007, 10:53
balaagi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Valezius View Post
Szerintem az magától nem áll vissza. Írj a supportnak, hogy így nagyon nehéz játszani, és hogy mindent nagyon megbántál, szóval szeretnéd visszakapni az írásjogod. De nem mindig adják vissza, és akkor ezen az oridon már nem lesz többé.
Most nagyon elszomorítottál.A supportnak már más ügyben írtam kétszer is de válaszra sem méltattak.Szerencsétlen szövitársaim már unják a postásszerepet, kicsit én is az "írd már meg x.y.-nak,hogy" típusú mondatokat.Lassan elmegy a kedvem az egésztől.
  #4  
Old 02-24-2007, 10:54
Deni's Avatar
Deni Deni is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Bp
Posts: 1,097
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Quote:
Originally Posted by balaagi View Post
Most nagyon elszomorítottál.A supportnak már más ügyben írtam kétszer is de válaszra sem méltattak.Szerencsétlen szövitársaim már unják a postásszerepet, kicsit én is az "írd már meg x.y.-nak,hogy" típusú mondatokat.Lassan elmegy a kedvem az egésztől.
Gondolom nem hiába kaptad a 168 kört...
__________________
My eyelids sink into the blackened canvas where the dreams are painted






The Silent Enigma (#186138)
DugóTündér (#580934)
Goth*Angel (#156003)
MalloryKnox (#62)

  #5  
Old 02-24-2007, 10:57
balaagi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Deni View Post
Gondolom nem hiába kaptad a 168 kört...
Ne haragudj, de rosszul gondolod.Nem részletezem mert már kicsit a könyökömön jön ki a téma, a lényeg,hogy nem volt fair a kitiltás.
  #6  
Old 02-24-2007, 10:59
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by balaagi View Post
Ne haragudj, de rosszul gondolod.Nem részletezem mert már kicsit a könyökömön jön ki a téma, a lényeg,hogy nem volt fair a kitiltás.
Teljesen fair volt, minden nap be volt jelentve, hogy a fórumetikett legkisebb megszegése is azonnali 168 kört, és végleges írási lehetőség megvonást von maga után. Ezután kiírtad, hogy milyen katonák vannak és nincsenek a piacon.

Kérdés: ennek a szintlépéshez mi köze?
__________________
Hódító * Queosia
  #7  
Old 02-24-2007, 11:06
balaagi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Teljesen fair volt, minden nap be volt jelentve, hogy a fórumetikett legkisebb megszegése is azonnali 168 kört, és végleges írási lehetőség megvonást von maga után. Ezután kiírtad, hogy milyen katonák vannak és nincsenek a piacon.

Kérdés: ennek a szintlépéshez mi köze?
1000 bocs, de nem igen találtam helyet, ahol ezt megkérdezhettem volna.A fair dolgot pedig arra értettem, hogy utánam még legalább négy öt hasonló beszólás következett és érdekes módon csakl én kaptam meg a magamét,azt is a legdurvábbat és minden előzetes figyelmeztetés nélkül.De ha ez így helyénvaló,akkor szeretnék a kivételezettek közé kerülni, hogy én is kényemre kedvemre írkálgathassak következmény nélkül. Még egyszer bocs. Én vagyok a hibás, túl nagy az igazságérzetem.
  #8  
Old 02-24-2007, 11:09
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by balaagi View Post
1000 bocs, de nem igen találtam helyet, ahol ezt megkérdezhettem volna.A fair dolgot pedig arra értettem, hogy utánam még legalább négy öt hasonló beszólás következett és érdekes módon csakl én kaptam meg a magamét,azt is a legdurvábbat és minden előzetes figyelmeztetés nélkül.De ha ez így helyénvaló,akkor szeretnék a kivételezettek közé kerülni, hogy én is kényemre kedvemre írkálgathassak következmény nélkül. Még egyszer bocs. Én vagyok a hibás, túl nagy az igazságérzetem.
Idézet a fórumetikettből:

"A fórumon szigorúan tilos a piaccal kapcsolatban bármit is reklámozni. Ide tartoznak az olyan kérdések is, hogy "miért nincs rúna a piacon?", vagy "miért ilyen olcsó/drága a katona?", és minden hasonló kérdés."

Idézet tőled:

"
Mi történt a rabszolga piacon?Egy ember sincs,talán odaértek az északiak,mert akkor Ahmedet felkötik"

Azt hiszem egyértelmű a dolog...
__________________
Hódító * Queosia
  #9  
Old 02-24-2007, 11:20
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Hogy érdemi választ is adjak a kérdésedre: a supportra írva megtudhatod hogyan kaphatod vissza az írási lehetőséget. (Erre még egyszer visszakaphatod.)
__________________
Hódító * Queosia
  #10  
Old 02-24-2007, 11:26
balaagi
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post


Idézet a fórumetikettből:

"A fórumon szigorúan tilos a piaccal kapcsolatban bármit is reklámozni. Ide tartoznak az olyan kérdések is, hogy "miért nincs rúna a piacon?", vagy "miért ilyen olcsó/drága a katona?", és minden hasonló kérdés."

Idézet tőled:

"
Mi történt a rabszolga piacon?Egy ember sincs,talán odaértek az északiak,mert akkor Ahmedet felkötik"

Azt hiszem egyértelmű a dolog...



?
Megint nem kérdésre válaszoltál? miért csak én kaptam meg ezt a büntetést?
És nem elég a 168 körös kitiltás?Ezzel az írásjog elvétellel a játékom teljesen ellehetetleníted. Vagy ez a végcél? Azt hiszem, mivel ez volt az elsö és utolsó ilyen kihágásom, nem tekinhetsz visszaesőnek én szeretnék játszani.Talán kaphatnék még egy esélyt, mivel tanultam az esetböl. Vissza tudod állítani az írásjogot?
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 02:04.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu