Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megvalósult javaslatok
Register Stats Members List Today's Posts

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #271  
Old 01-19-2007, 21:45
Grabi Grabi is offline
Member
 
Join Date: Mar 2006
Location: Bp.
Posts: 1,634
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

a hulla két hátránya a lakiteki meg a haditeki 0%-a. amíg ez nincs változtatva, nincsenek alternatívák
__________________
Hüpp-hüpp-hüpp barbatrükk (#316178)
Elkapom a grabancodat! (#355763) ANARCH
Barrigon (#64904)
Y Ddraig Goch (#428537)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #272  
Old 01-19-2007, 21:54
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Ma jutott eszembe, nme tudom, hogy felvetette-e már valaki(ha igen akkor sorry, nem vagyok hulla rajongó igy nem olvastam olyan figyelmesen végig ezt a topicot, csak ugy kb)

naszóval: mi lenne ha az apró tuning az lenne, hogy az elf mintájára a hulla katonai morálja sem 75% hoz húzna henem mondjuk vmi magasabb értékhez!
hullának nincs kocsmája (bár láttam ellenpéldát ) és az ütögetésnél is elvileg egy mf az vakon van: tehát a morál az nagyon alacsonyan van (átlag hullánál kb 75-80%). és igy ugyebár a sereg csak 75-80%-ot ér...
Szóval mi lenne ha a hulla morálja mondjuk 90%-hoz huzna... vagy esetleg fix morál (extrém akár 100%-os fix morál) is felmerült bennem, mint ötlet!
Ezzel azért adnánk a hullának egy kis tápot, de mégsem lenne nagy változtatás a játékban!
Még 100%os standard katmorállal is kevés lenne, de 5letnek nem rossz.
Elvileg be is illene a képbe. Mivel a valóságban a közhangulathoz alakulásához ész is kell ami az élőhullának ugye nem sok van, ezért csak megy mint a birka minden mindegy alapon Szal egy élőhalott fajnál nem igazán tudom elképzelni, hogy csökkenjen vagy növekedjen bármilyen morál, hiszen egyetlen filmben sem igazán zavarta őket, ha lemészárolták társaik 90%át. A maradék úgy viselkedett, mint ha misem történt volna.
Bocsi... egy kicsit fantazáltam De hát az egész játék fantasy.
Nem rossz 5let ez szerintem
Reply With Quote
  #273  
Old 01-19-2007, 22:03
Gazsy's Avatar
Gazsy Gazsy is offline
Member
 
Join Date: Dec 2006
Location: Pécs
Posts: 196
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Cece View Post
Még 100%os standard katmorállal is kevés lenne, de 5letnek nem rossz.
Elvileg be is illene a képbe. Mivel a valóságban a közhangulathoz alakulásához ész is kell ami az élőhullának ugye nem sok van, ezért csak megy mint a birka minden mindegy alapon Szal egy élőhalott fajnál nem igazán tudom elképzelni, hogy csökkenjen vagy növekedjen bármilyen morál, hiszen egyetlen filmben sem igazán zavarta őket, ha lemészárolták társaik 90%át. A maradék úgy viselkedett, mint ha misem történt volna.
Bocsi... egy kicsit fantazáltam De hát az egész játék fantasy.
Nem rossz 5let ez szerintem
Ma tanulás közben jutott eszembe.
Sok más játékban nincs moráljuk a hulláknak... mondjuk itt a 0 az nem lenne kifejezetten előnyös így inkább 100%.
Lehetne adni még más extrát is ezen kívül, de ez talán már segítene rajta picit...persze ettől még nem lenne ultimate faj

Kiváncsi vagyok Atinak mi a véleménye erről.
Reply With Quote
  #274  
Old 01-20-2007, 06:34
Viz Viz is offline
Member
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 694
Activity: 0%
Longevity: 95%
Default

Quote:
Originally Posted by Gazsy View Post
Ma tanulás közben jutott eszembe.
Sok más játékban nincs moráljuk a hulláknak... mondjuk itt a 0 az nem lenne kifejezetten előnyös így inkább 100%.
Lehetne adni még más extrát is ezen kívül, de ez talán már segítene rajta picit...persze ettől még nem lenne ultimate faj

Kiváncsi vagyok Atinak mi a véleménye erről.
Pl nem kéne nekik ház, egy élőhalottat hol érdekli hol alszik?
a gyújtogatások ellen is védve lenne ezzel, 200 hekin 200 barackos éh meg már nem is olyan rossz, ( vagy 1000-en 1000 barackos ) ha még tetejébe ne is gyújthatod.
Reply With Quote
  #275  
Old 01-20-2007, 13:58
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Pl nem kéne nekik ház, egy élőhalottat hol érdekli hol alszik?
a gyújtogatások ellen is védve lenne ezzel, 200 hekin 200 barackos éh meg már nem is olyan rossz, ( vagy 1000-en 1000 barackos ) ha még tetejébe ne is gyújthatod.
És akkor mégis mit csinálsz egy hulla ellen ha körülötted van? A végén oda jutunk, hogy egy hullát semmi nem érdekel, ezért azt csinál amit csak akar.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #276  
Old 01-20-2007, 14:07
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Pl nem kéne nekik ház, egy élőhalottat hol érdekli hol alszik?
a gyújtogatások ellen is védve lenne ezzel, 200 hekin 200 barackos éh meg már nem is olyan rossz, ( vagy 1000-en 1000 barackos ) ha még tetejébe ne is gyújthatod.
nem tudom de ha egy hulla jó szöviben van egy másik hullával egy varival és egy tolival, akkor lesz infó a környék sok orijáról. és két 8k pacis hullával mit csinálsz, ha nem hal meg, nem zavarja a vihar stb.? aztán azt is megnézném melyik mf-et nem ütné be így egy hula, mert amelyiket nem üti be az aztán igencsak gyenge varikkal, tolikkal.
Reply With Quote
  #277  
Old 01-20-2007, 14:08
demian demian is offline
Member
 
Join Date: Jul 2006
Location: Zalaegerszeg
Posts: 103
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

a morálos dolog nekem is tetszik viszont, hogy nemkell neki ház mert mindegy hol alszik, az picit durva lenne 200hekin 200 barakk 100%os katmorállal :S
de ha mindegy hol alszik akkor minek a barakk? barakk nélkül nemtámad ha akar vagy minek neki bank vagy könyvtár, mert akkor ezeknek sem lenne értelme mert ugye egy hulla nemgondolkozik akkor hogytud akármit is csínálni minthogy észnélkül gyilkolja az élő emberkéket
Reply With Quote
  #278  
Old 01-20-2007, 14:11
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

de azért valahol elkéne legyen vagy legyen 8k paci 3k lakos és tegyük fel 200 üresen álló heki?
Reply With Quote
  #279  
Old 01-20-2007, 14:13
Cece Cece is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vajdaság
Posts: 855
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Viz View Post
Pl nem kéne nekik ház, egy élőhalottat hol érdekli hol alszik?
a gyújtogatások ellen is védve lenne ezzel, 200 hekin 200 barackos éh meg már nem is olyan rossz, ( vagy 1000-en 1000 barackos ) ha még tetejébe ne is gyújthatod.
Nah azért attól, hogy én fantazáltam illetve e;lragadtattam magam kissé nem kel túlzásokba esni
Ház az azért kell Bár, ha én csináltam volna a Hódot akkor nem ház lenne, hanem kripta vagy valami hasonló, de ez mellékes
A ház egyszerűbb, mert minden fajnál azonos épületnevek vannak és így kkönnyebben kisérhető több ori.
Reply With Quote
  #280  
Old 01-20-2007, 14:15
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

az lenne a nagy, ha minden fajnak ugyanazt az épületét másképp hívnák
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 10:53.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu