Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Általános beszélgetés Hódítós témákban
Register Stats Members List Today's Posts

Általános beszélgetés Hódítós témákban Hódítós témák, amik máshova nem férnek

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #5551  
Old 12-26-2008, 02:10
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Serg: ahogy nézem picit félreértetted Princet itt.

Másrészt kissé elbeszéltek egymás mellett, ez egy parttalan vita. Viszont már oda jutott a dolog, hogy ha nem karácsony lenne (amikoris szerintem sem kell képmutatóan kedvesnek lenni, de akiket nem utálunk, azoknak szerezhetünk pár kellemes pillanatot -pl nem fárasztjuk bicskanyitogató stílusú hozzászólásokkal őket ) sem szívesen olvasná az ember. Nem lehetne ezeket privátban lerendezni?

Az idei karácsony eddigi egyetlen sikeres klánütése:
2008-12-25 01:01:01Rossz példa! (#3538) támadást indított Hungária (#3345) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 593 hektár földet.

Gratula!
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.

Last edited by Xeper; 12-26-2008 at 02:13..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
Sponsored Links
  #5552  
Old 12-26-2008, 07:30
Princ's Avatar
Princ Princ is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Budapest
Posts: 1,087
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Na még nekem kell a végén megvédenem a Renit
Akkor kérdezzünk:Te sosem veszel a feleségednek csak úgy egy szál virágot?
A gyerekeknek valamit?Csak azért hogy lásd örömüket mindenféle alkalom(szülinap,névnap,karácsony,valentin, stb) nélkül?Mert nekem meg ez a fura...
Biztos vacak az értékrendem,de én már csak ilyen ósdi vagyok
Nem az a gondom hogy veszel a feleségednek virágot csak úgy, hanem egy hasonló esettel élve, például a szülinapját képes lennél ezek szerint egy vállrándítással elintézni. Megint csak egy nap. Kicsit fura lenne.

Hm. Xepi tapintatosabban fogalmazott. Amúgy elárulnátok mi köze a hódító 1A eseményeihez ennek?

Grat a Rossz Példa szövinek!
Reply With Quote
  #5553  
Old 12-26-2008, 07:56
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Meg szoktad ajándékozni a szeretteidet? Pedig ugyanolyan nap mint a többi.
Szoktál kígyót-békát kiáltani a (talán nem is létező) gyűlöltekre ilyenkor? Persze, hiszen ez is csak egy nap.
Ám nem adok karácsonykor ajándékot se más ünnep napon.. ellenben rengeteg ajándékot vásárolok alkalmak nélkül..azaz veszek ajándékot néha, de nem a karácsony miatt.. ha nincs időm nem fogok csak azért ajándékot venni, mert valami ünnep közeleg.. alkalmak nélkül meglepni a másikat nah az az igazi ( persze ehhez hozzá tartozik, hogy Én se fogadok el semmilyen ajándékot ami kell megveszem magamnak.. egyedül lakást nem tudok egyenlőre venni.. azt meg nem akart eddig senki adni szülinapomra )
Reply With Quote
  #5554  
Old 12-26-2008, 08:02
sutike31005 sutike31005 is offline
Member
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 329
Activity: 0%
Longevity: 91%
Default

Quote:
Originally Posted by Hex View Post
nem nagy cucc a diploma, van nekem is, még sem szálltam el tőle és van nagyon jó munkahelyem, jó fizuval de szerintem nem csak te, én hanem jó pár hódos is elmondhatja még ezt magáról
Hát Nekem ez a nagy dolog, mert ez érdekel és ezt tartom fontosnak vagy Te többre értékelsz egy ütést, mint azt, hogy mennyit keresel? :P ( ha már Te sarkítasz, akkor Én se leszek rest :P ) nem a diploma a nagy cucc bár még nincs meg szóval nagy dolognak érzem hanem az, hogy az életet veszem komolyabban és a játékot meg játékként kezelem, mert lehet valaki bármekkora király az életbe volt olyan ember akinek a családja, élete ment rá erre a játékra a függősége miatt.. ide diploma- oda jó munkahely..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to sutike31005 For This Useful Post:
  #5555  
Old 12-26-2008, 08:08
Hex's Avatar
Hex Hex is offline
Member
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 1,626
Activity: 0%
Longevity: 85%
Smile

Quote:
Originally Posted by sutike31005 View Post
Hát Nekem ez a nagy dolog, mert ez érdekel és ezt tartom fontosnak vagy Te többre értékelsz egy ütést, mint azt, hogy mennyit keresel? :P ( ha már Te sarkítasz, akkor Én se leszek rest :P ) nem a diploma a nagy cucc bár még nincs meg szóval nagy dolognak érzem hanem az, hogy az életet veszem komolyabban és a játékot meg játékként kezelem, mert lehet valaki bármekkora király az életbe volt olyan ember akinek a családja, élete ment rá erre a játékra a függősége miatt.. ide diploma- oda jó munkahely..
nem szoktam sarkítani, hol olvastál olyat, hogy többre értékelek egy ütést? Munkám miatt ki kell hogy pihenjem magam, mert ha hibázok lehet, hogy milliós kára lesz valakinek. Este 11-kor nagyon szépen és nyugodtan elmegyek aludni. Nekem a hód csak kikapcsolódás, semmi több. A legjobb része meg, a fórumon a sok ember akivel lehet normálisan beszélgetni. A diploma az jó dolog, egészen addig, míg az adott személy a földön marad tőle... Mert tény és való, hogy a diplomások között vannak a legnagyobb bunkók. És mielőtt belemagyaráznád, nem rád értettem, mivel nem ismerlek.

pl.: a volt párom is elszállt tőle, és teljesen más lett a diploma osztója után... Azért kezdtem újra a hódot,mert nagyon sokáig nem játszottam. Mihelyt lesz új párom, vagy késznek fogom érezni magam arra, hogy új párkapcsolatot létesítsek, az orik mennek szabira.

Nekem például nagyobb dolog volt megszerezni a középfokú szakmai c típusú német nyelvvizsgát, mint lediplomázni. Én annak örültem. Azért nagyon-nagyon sokat küzdöttem és nagy lelkierő kellett, hogy a kudarcokat,mert volt egy pár, feldolgozzam és folytassam a megkezdett melót. Nekem fősulin két bukó tárgyam volt a matekos és német tárgyak,de sok szorgalommal megcsináltam őket, míg pénzügyet, számvitelt, közgázt egyáltalán nem tanultam,mertnem volt rá szükség.

bocsi az offért

Last edited by Hex; 12-26-2008 at 10:09..
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Hex For This Useful Post:
  #5556  
Old 12-26-2008, 10:08
Reni Reni is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 572
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Princ View Post
Nem az a gondom hogy veszel a feleségednek virágot csak úgy, hanem egy hasonló esettel élve, például a szülinapját képes lennél ezek szerint egy vállrándítással elintézni. Megint csak egy nap. Kicsit fura lenne.

Hm. Xepi tapintatosabban fogalmazott. Amúgy elárulnátok mi köze a hódító 1A eseményeihez ennek?

Grat a Rossz Példa szövinek!

Meg sem próbálod felfogni amit írunk, senki nem kérte hogy megértsd, de legalább értenéd, és nem kiforgatni próbálnád ...
Reply With Quote
  #5557  
Old 12-26-2008, 10:27
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Mi újság az 1A-ban?
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Ati For This Useful Post:
  #5558  
Old 12-26-2008, 11:17
csabi's Avatar
csabi csabi is offline
Member
 
Join Date: Feb 2008
Location: widnes
Posts: 1,633
Activity: 0%
Longevity: 88%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Mi újság az 1A-ban?
2008-12-26 02:00:58 LáMácsKáK (#3543) támadást indított Farkasok Szövetsége (#3459) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 3333 hektár földet.
2008-12-26 02:00:58 Rossz példa! (#3538) támadást indított Vidám fiúk önsegélyező egylete (#3380) ellen, és a sikeres csata során elfoglalt 1695 hektár földet.


semmi..
__________________
"Holnapi előrejelzés: szitáló zsenialitás, heveny végítélet."
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to csabi For This Useful Post:
  #5559  
Old 12-26-2008, 11:54
Batu's Avatar
Batu Batu is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Vámosgyörk
Posts: 350
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Reni View Post
Nem gondoltam hogy valamiben egyetfogok érteni veled Elgyengíthetett a karácsony?
Nah jó csak vicc, ezt tényleg így gondolom én is ahogy Serg írja.

Igazándiból az lenne karácsonykor a lényeg, hogy ha bele akarok rúgni valakibe, akkor azt nem karácsonykor teszem. Nem mondja senki, hogy szeretni kell akit utálsz. Várok 1-2 napot a pofánvágással, ha az tényleg esedékes.
Ezért nem értelek én titeket.
__________________
by Batu
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Batu For This Useful Post:
  #5560  
Old 12-26-2008, 12:22
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Batu View Post
Igazándiból az lenne karácsonykor a lényeg, hogy ha bele akarok rúgni valakibe, akkor azt nem karácsonykor teszem. Nem mondja senki, hogy szeretni kell akit utálsz. Várok 1-2 napot a pofánvágással, ha az tényleg esedékes.
Ezért nem értelek én titeket.
Pedig az 1/A-ban még azt is megütik, akiről azt sem tudják kicsoda
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (0 members and 11 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 17:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu