Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #651  
Old 02-03-2010, 00:36
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Mit gondoltok? szerintetek megéri megvenni ezt a céget? http://www.erepublik.com/en/company/...n-comp--189179 ez 88 arany
vagy ezt ez 80 arany http://www.erepublik.com/en/company/...systems-185198
Mindkettő q3-mas fegyvercég.

van beforgatható vagyon is, ha esetleg csak tartalékra érné meg termelni...
És megéri csinálni alá egy q2-es vascéget? Van valakinek tapasztalata ilyen téren? Mennyivel hoz többet, ha saját?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
  #652  
Old 02-03-2010, 01:23
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Há' de srácok ilyenekre marha nehéz épeszű tanácsot adni. Utána kell számolnotok ezeknek magatoknak, mert üzleti kockázatot nem tud senki vállalni helyettetek :S
És a számolásból tisztábban kiderül minden, mintha akármit mond az ember.

Annyit tudok biztosra állítani, hogy q2 vasbánya semmilyen szín alatt nem éri meg, ugyanígy Csabinak, hogy q1 landcég felejtős. Q1 manus cég akár, de ahhoz is inkább érdemes egy másik országot keresni, mert eMagyarországon szinte biztosan nem éri meg. Olyan ország kell, ahol mindig van háború, ami a wellnesst magasan tartja, de ilyenből sok van, SOL Training War-jában borzasztó sokan vesznek részt pl.
Ezen felül pedig erepmarket.co.cc ott pedig company productivity és szépen beírni a megfelelő béreket és árakat, illetve nyersanyagárakat, abból már lehet következtetni
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Von For This Useful Post:
  #653  
Old 02-03-2010, 17:12
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ezen felül pedig erepmarket.co.cc ott pedig company productivity és szépen beírni a megfelelő béreket és árakat, illetve nyersanyagárakat, abból már lehet következtetni
De kiírja, hogy nincs munkás, és nem lehet számolgatni...
Akkor úgy gondolod, hogy még 1 q3mas fegyvercég sem biztosabb, mint egy q1-es?
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)

Last edited by vityu; 02-03-2010 at 17:14..
Reply With Quote
  #654  
Old 02-05-2010, 20:21
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Cool

Na srácok, ez az amivel asszem nem fogjuk bírni felvenni a versenyt:

Quote:
Originally Posted by Max McFarland 2
In the past quarter (90 days) I spent $7,925.25 on eRepublik. Mind you, this figure is in real money.

Guess what? This is within my quarterly budget for leisure activities. I enjoy my time here, or I wouldn't be here. I spend my money freely on the things in life that I enjoy. So, it's fine.
Az idézet ebből a cikkből való
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #655  
Old 02-06-2010, 00:17
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Na srácok, ez az amivel asszem nem fogjuk bírni felvenni a versenyt:



Az idézet ebből a cikkből való
Na ilyenkor megy el a kedvem az ilyen jellegű játékoktól. Már akkor csodálkoztam honnan van ennyi aranyuk, mikor az utolsó területeiket rohamoztuk. Több pénzük volt akkor is, mint nekünk. Pénzért lehet nyerni? Nonszensz.
Ilyenkor szeretem különösen a hódító rendszerét.
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Xeper For This Useful Post:
  #656  
Old 02-06-2010, 00:24
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Na ilyenkor megy el a kedvem az ilyen jellegű játékoktól. Már akkor csodálkoztam honnan van ennyi aranyuk, mikor az utolsó területeiket rohamoztuk. Több pénzük volt akkor is, mint nekünk. Pénzért lehet nyerni? Nonszensz.
Ilyenkor szeretem különösen a hódító rendszerét.
Sajnos viszont azt kell mondjam, hogy az eRepubliknál is vannak ebből a szempontból sokkal rosszabb játékok.
Egyszer kipróbáltam egy szintén hadakozós játékot, nagyon jó is volt, érdekes elgondolás, jó megvalósítás stb stb, egészen addig tetszett, míg ki nem derült, hogy pénzért lehet egységeket venni Egy háborús játékban, pénzért egységeket Hát lol, aki többet fizet az nyer Elég nagy csalódás volt így...
Azért az eRepublik nem ennyire fekete-fehér szerencsére, a szervezettség nagyon sokat számít, főleg, mivel elég nagy (több ezres, több tízezres) tömegeket kell végső soron megszervezni.
Bár tény, hogy az eddig tapasztaltak közül a Hódítónak van a legkorrektebb fizetős rendszere, nem is véletlen, hogy ezzel játszok főleg, és az se, hogy csak ide fizetek

ui: az eRepen is a legismertebb fizetős arcok, mint Max McFarland, vagy anno Parter, a befizetett forintmillióikat a közösség javára fordították, saját magadra értelmetlen nagy pénzeket befizetni, ha meg már egy-egy nagyobb csoport játékminőségét javítod vele, az szerintem egy emberileg teljesen korrekt és becsülendő cselekedet
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu

Last edited by Von; 02-06-2010 at 00:28..
Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Von For This Useful Post:
  #657  
Old 02-06-2010, 01:47
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Azért az eRepublik nem ennyire fekete-fehér szerencsére, a szervezettség nagyon sokat számít, főleg, mivel elég nagy (több ezres, több tízezres) tömegeket kell végső soron megszervezni.
Ebben szerencsére jók vagyunk

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Bár tény, hogy az eddig tapasztaltak közül a Hódítónak van a legkorrektebb fizetős rendszere, nem is véletlen, hogy ezzel játszok főleg, és az se, hogy csak ide fizetek
Szintén így vagyok vele.

Quote:
Originally Posted by Von View Post
ui: az eRepen is a legismertebb fizetős arcok, mint Max McFarland, vagy anno Parter, a befizetett forintmillióikat a közösség javára fordították, saját magadra értelmetlen nagy pénzeket befizetni, ha meg már egy-egy nagyobb csoport játékminőségét javítod vele, az szerintem egy emberileg teljesen korrekt és becsülendő cselekedet
Az ő szempontjukból teljesen érthető dolog, ha megteheti, és tényleg a közösségre fordítja, akkor nagyon korrekt dolog.
Viszont a többi játékos számára az esélyegyenlőség illúzióját meg sem próbálja fenntartani
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #658  
Old 03-05-2010, 01:39
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Valaki ért valamit a landos cégekhez? Találtam egyet jó áron, gondolkodok rajta. Q3mas a cég. 80 arany áron. Számolgattam rá. Különböző skillű embereket pakoltam bele több 90wellnessest, mint 100-ast. És így 9HUF (jó durva) nyereség lenne benne naponta. Nem sok, de csak plusz
Csak ugye a piac... próbálom majd figyelni, hogy hogyan változik, mennyire van kereslet gabonára.
Nem hiszem, hogy várok az új modulig, mert akkor ellanázom az összest, aminek semmi értelme... Már csak 188aranyam maradt, mert ó, mennyi van, lanázok már... :S

Kaja elvileg kell mindig. A piacon a q3-mas ára versenyképes, és csak 1 oldalnyi van kinn összesen, bár elég nagy mennyiségek. Igaz ha valaki felpakolja a kajacégét szerintem alap, hogy sokat vesz bele. Jájj, nem akarom elcseszni a pénzem hülyeségre...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #659  
Old 03-21-2010, 00:54
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

q1-es giftcéget alapítottam a minap. Várok játékostársakat oda dolgozni. 7-es manu skill felett 15Huf-ot adok, szerintem elég korrekt egy q1-es gyárban
Lehetőleg a nagyon utazós katonák kíméljenek, inkább a nyugodtabb, csak fontos csatánál utazók érdekelnek!
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
  #660  
Old 03-21-2010, 00:58
vityu vityu is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Tihany
Posts: 4,640
Activity: 0%
Longevity: 89%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Valaki ért valamit a landos cégekhez? Találtam egyet jó áron, gondolkodok rajta. Q3mas a cég. 80 arany áron....
Ja, egyébként bejött. Nem nagy haszonnal, de haszonnal működik. Eddig 4,5 arany a tiszta haszon rajta. Mellette most nyitottam a gift céget...
Pedig nem akartam...
__________________
BorzalmakVárosa (#199867) 1/A Black Dragon (#3270)
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 05:50.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu