Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #421  
Old 11-19-2009, 02:11
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Tsobinak idézet egy eRep cikkből:

...
Emiatt most egy logot tennék közre, ami a #westwing [mostani kormányszoba, nem jelszavas, csak kevesen ismerik] szobából származik. Ez ugye publikus szoba, szóval ki lehet másolni a logot. Meg amúgy is transzparens állam, mindenki mindent lát, meg stb.

http://up.mibbit.com/up/mVW8DwkU.txt
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
Sponsored Links
  #422  
Old 11-19-2009, 09:46
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
Tsobinak idézet egy eRep cikkből:

...
Emiatt most egy logot tennék közre, ami a #westwing [mostani kormányszoba, nem jelszavas, csak kevesen ismerik] szobából származik. Ez ugye publikus szoba, szóval ki lehet másolni a logot. Meg amúgy is transzparens állam, mindenki mindent lát, meg stb.

http://up.mibbit.com/up/mVW8DwkU.txt
Ha "lopott" lenne a log, akkor is közkinccsé tették volna. Most, amikor az EDEN épp eltörölni készül eHazánkat, magunkra haragítjuk a maroknyi megmaradt baráti országot (pl a legendás bajuszos portugál csatár is az osztrák csapatba állt be...). Tegnapig komolyan hittem benne, hogy szlovákia eltörlése egy kongresszusi és elnöki TO előkészítése volt, ebbe a tervbe beleillett Burgenland elfoglalása is (szlovákia felszabadítása után csak itt tudtunk volna gyakorolni). Erre kiderül, hogy néhány idióta "just for fun" támadott. Remélem átmegy a kongresszuson a bizalmatlansági indítvány. (perpill 3-3)
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #423  
Old 11-19-2009, 10:09
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Most, amikor az EDEN épp eltörölni készül eHazánkat
Ez lehet, hogy így van, de mennyi ideje ezt ugatják már?
Elég gyász banda az az EDEN, a horvátokkal az élen...
Konkrétan pedig nagyon is jót tenne már eMagyarországnak, ha az egész világ összefogna ellenünk és betámadnának. Nem lenne széthúzás és lenne ok újabb bébibummra.
Hányszor bizonyította a történelem, hogy minden olyan országot, amelynek egy kicsi tartása is van, hiába igáztak le, mindig erősebben jött ki belőle - legközelebbi példa pont mi vagyunk
Az utóbbi időben egyre inkább és egyre erősebben azon a véleményen vagyok, hogy egy ország kifejezett érdeke, hogy minél több és minél nehezebb harcokat vívjon (persze a szövetségesek elvesztése az nem tartozik bele). Ugyanis hiába mondják, hogy az eRepublik szociális stratégia, 10-15ezer embernek nem jut hely politizálni meg cégvezetősködni, ennyi embert csak a háborúk tarthatnak el. Arról nem beszélve, hogy maga a játék felépítése is háborúpárti eléggé azért.

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Erre kiderül, hogy néhány idióta "just for fun" támadott. Remélem átmegy a kongresszuson a bizalmatlansági indítvány. (perpill 3-3)
Ez így ebben a formában tényleg hülyeség volt, "just 4 fun" az ellenségeknek szabad nekiesni, de önmagában már nem tudom elítélni, hogy újabb fronton nyitunk háborút, hiába az EDEN fenyegetés. Amiért megérdemli Samu az impícset az az indok ami kiderült (egyébként nehogy azt higgye valaki is, hogy más "felelős" döntéseket szülő beszélgetésekben nincs ennyi eszeveszett hülyeség), viszont felőlem akár - nyilván kis túlzással - poénból is szétcsaphatunk akárkit.
Be kell látni, hogy itt egy háborúban senkinek nem esik bántódása, ellentétben a valósággal. IRL mondhatni békepárti vagyok, itt viszont annak semmi értelme. Az ilyen francia elnökök meg a többi szánalmas aki békepárti eRepen, az nem normális, és a saját országával sem tesz jót egyáltalán. Mint mondtam, 10-15k embert nem lehet benntartani politikai szórakozásokkal meg elvekkel, eRepet ugyanis nem muszáj játszani, míg a való életből azért eggyel súlyosabb döntés kilépni...
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #424  
Old 11-19-2009, 14:31
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Ez lehet, hogy így van, de mennyi ideje ezt ugatják már?
Elég gyász banda az az EDEN, a horvátokkal az élen...
Én azért ezt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen. Úgy söpörtek ki minket a jenkik és a kanadákok ősi magyar földjéről, hogy csak pislogtunk. És ha lehet hinni a pletykáknak, az egészet az usákok pénzelték (kivéve persze az országonként saját költségvetéssel rendelkező EMC-t). Azaz jó ideje már, hogy a románok és a horvátok nem finanszíroztak komolyabb háborút. Nálunk meg szokás szerint üres a kassza... Ha az a tervük, hogy a románok visszavágjanak világbirodalmuk romba döntéséért vagy épp a horvátok a Vajdasági megaláztatásért, akkor annak most jött el az ideje.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #425  
Old 11-19-2009, 17:20
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Én azért ezt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen. Úgy söpörtek ki minket a jenkik és a kanadákok ősi magyar földjéről, hogy csak pislogtunk. És ha lehet hinni a pletykáknak, az egészet az usákok pénzelték (kivéve persze az országonként saját költségvetéssel rendelkező EMC-t). Azaz jó ideje már, hogy a románok és a horvátok nem finanszíroztak komolyabb háborút. Nálunk meg szokás szerint üres a kassza... Ha az a tervük, hogy a románok visszavágjanak világbirodalmuk romba döntéséért vagy épp a horvátok a Vajdasági megaláztatásért, akkor annak most jött el az ideje.
Én azt nem kétlem, hogy nagyon veszélyesek, csupán azt mondom, hogy a szájhősködés mindig jobban ment pl a horvátoknak, mint tenni valamit
Az usákoknak viszont elvileg nem tervük expanzióba kezdeni, bár ez ugye egyik pillanatról a másikra megváltozhat, meg amúgy sem nekik kell a zászlót vinniük.
Én azt mondom, jöjjenek! Mint ahogy anno Harrison Richardson (a.k.a Hairy Dick) mondta: "Bring it on!" Aztán lehet mi is úgy járunk rövid távon, hogy bevernek mint állat, de hosszútávon szerintem megerősödnénk, mint ahogy eddig mindig így történt a leigázottakkal
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #426  
Old 11-19-2009, 21:40
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Én azért ezt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen. Úgy söpörtek ki minket a jenkik és a kanadákok ősi magyar földjéről, hogy csak pislogtunk. És ha lehet hinni a pletykáknak, az egészet az usákok pénzelték (kivéve persze az országonként saját költségvetéssel rendelkező EMC-t). Azaz jó ideje már, hogy a románok és a horvátok nem finanszíroztak komolyabb háborút. Nálunk meg szokás szerint üres a kassza... Ha az a tervük, hogy a románok visszavágjanak világbirodalmuk romba döntéséért vagy épp a horvátok a Vajdasági megaláztatásért, akkor annak most jött el az ideje.
Mélységesen egyetértek szamókával.
A napokban láttam a spanyoloknál 15k aranyat a nemzeti bankjukban.
Ha tényleg neki akarnak látni akkor kb 6-7 nap alatt legyalulnak minket.

És ehhez jön az impícs... egy elnökváltásnál az új kormány kb 2-3 napig nem találja a helyét, nem biztos, hogy olyan jó lesz nekünk mostanában...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #427  
Old 11-20-2009, 00:23
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
A napokban láttam a spanyoloknál 15k aranyat a nemzeti bankjukban.
Speciel a spanyolok is tamagocsi üzemmódban vannak. Tulajdonképp az usákokon kívül az egész EDEN csak a TW-kre és az MPP-kre költ. (kivéve persze az örök renitens EMC-t). Így visszagondolva nem is volt még átfogó támadásuk jenkiföld felszabadításán kívül. Persze ha valaki nem így emlékszik, akkor szóljon rám...
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #428  
Old 11-20-2009, 15:30
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Speciel a spanyolok is tamagocsi üzemmódban vannak. Tulajdonképp az usákokon kívül az egész EDEN csak a TW-kre és az MPP-kre költ. (kivéve persze az örök renitens EMC-t). Így visszagondolva nem is volt még átfogó támadásuk jenkiföld felszabadításán kívül. Persze ha valaki nem így emlékszik, akkor szóljon rám...
Tegnap azért ütöttek ellenünk...
Szerintem van valami tervük, ami ellenünk szól, nem lehet véletlen a fegyverkezési felhívás a prémpatás szomszédainknál...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
  #429  
Old 11-20-2009, 15:43
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Pali papa View Post
Tegnap azért ütöttek ellenünk...
Szerintem van valami tervük, ami ellenünk szól, nem lehet véletlen a fegyverkezési felhívás a prémpatás szomszédainknál...
Csak legyen már valami
Még mindig azt mondom, hogy lehet, hogy bukunk rövid távon, hosszú távon nem hiszem, hogy rossz lesz nekünk ettől.
Ha lesznek olyan jó fejek, hogy hétvégén támadnak, mikor ráérek, eskü megyek Romániába fegyvert lopni és eladom az államnak a q5 darabját 0,1 goldért... Csak legyen már valami!
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #430  
Old 11-20-2009, 15:52
Pali papa's Avatar
Pali papa Pali papa is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Budapest VII ker.
Posts: 522
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by Von View Post
Csak legyen már valami
Még mindig azt mondom, hogy lehet, hogy bukunk rövid távon, hosszú távon nem hiszem, hogy rossz lesz nekünk ettől.
Ha lesznek olyan jó fejek, hogy hétvégén támadnak, mikor ráérek, eskü megyek Romániába fegyvert lopni és eladom az államnak a q5 darabját 0,1 goldért... Csak legyen már valami!
http://www.erepublik.com/en/article/...--1042731/1/20
Ne aggódj! Lesz valami, majd kívánod, hogy bárcsak ne vártad volna. Prémpatalandia és az Eden vállvetve...
__________________
Légy kedves gyermekeiddel, hiszen ők választják ki neked a szociális
otthont.


http://s1.sfgame.hu/index.php?rec=67834 Az én kicsi varázslóm...
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 2 (0 members and 2 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 14:29.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu