Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Általános beszélgetések > PC (hardver, szoftver, játékok stb.)
Register Stats Members List Today's Posts

PC (hardver, szoftver, játékok stb.) Minden, ami számítógép. Kedvenc játékod megbeszélése, segítségkérés hardverügyben stb.

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #311  
Old 10-14-2009, 13:17
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Így van ahogy Szamóka mondja, egyszerűen megírod a főnöködnek, hogy wellness optimalizálás miatt ilyen alacsony a wellnessed, de mindig akkor dolgozol, miután kórházzal felvitted 100-ra. Ő csekkolja, hogy tényleg így van-e, aztán nem hiszem, hogy ki fog rúgni. Én is így szoktam dolgozni, de nemhogy nem rúgtak ki érte, hanem simán szoktam olyat csinálni, hogy elmegyek másik országba ütni, visszajövök és visszavesznek ugyanahhoz a céghez, mivel megéri nekik, ha mindig 100as wellnessel dolgozok és nem hagyok ki egy napot sem.
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
Sponsored Links
  #312  
Old 10-14-2009, 13:18
Xeper Xeper is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Pécs/Bp
Posts: 2,240
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
A különbség csak annyi, hogy a háznak egyszeri költsége van.)
És ez a különbség néhány év alatt akár meg is térülhet

wellness increase = (1.5 - (current wellness/100)) * wellness bonus points

ebben a wellness bonus megegyezik a kaja és a házad szintjének összegével
__________________
"A tanult szerencsét hívják tudásnak"
Eben a mondatba három hiba van.
Reply With Quote
  #313  
Old 10-14-2009, 13:19
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
A legtöbb cégvezetővel meg lehet értetni, hogy nem azért kicsi a wellness, hogy kibabrálj vele, hanem azért mert spórolsz. Amióta a céges oldalon nem csak a wellness látszik, hanem a napi termelékenység is, azóta magyarázkodni se kell. Az eredeti kérdésedre reagálva: q3 ház q3 kajával másnapra sz 55-ös wellnesst 60,7-re emeli, 95-ös wellnessből 100-as q5 ház q4-es kenyér kombóval hozható ki (Ugyanezt produkálja a q4 ház, q5 kajával is. A ház minőségi szintje hozzáadódik a kajáéhoz, azaz pl q2 ház q2 kajával annyit tud, mint a q4 kaja ház nélkül. A különbség csak annyi, hogy a háznak egyszeri költsége van.)
A zárójeles megjegyzés értelmében a q5 ház q1 kaja az optimális megoldás, 55-ös wellnessre.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #314  
Old 10-14-2009, 13:21
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Xeper View Post
És ez a különbség néhány év alatt akár meg is térülhet

wellness increase = (1.5 - (current wellness/100)) * wellness bonus points

ebben a wellness bonus megegyezik a kaja és a házad szintjének összegével
Behívtam 6 embert és meg is volt a q5 házam ára.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #315  
Old 10-14-2009, 13:45
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Tehát azt mondjátok, hogy:
55 wellness, +5 jön q5 ház + q1 kajával. Lesz 60. Ütök egyet. Gyógyítok 50-et, dolgozok, edzek, és ütök még 4-et...És megint 55-ön vagyok...Hmm, ez tetszik.

Köszi a segítséget...

Már csak az a gond, hogy egy ház durván 45 goldba kerül, aminek a közelébe sem vagyok. Van 20 goldom és 160 HUF-om...Úgyhogy felejtős.

Még egy Q2 ház + Q4 kaja minden nap kombó finanszírozható lenne úgy 2 hónapig a pénzemből napi 5 db Q1 fegyóval, de ez is így elég necces...

Hiába olcsó minden (gazdasági válság eRepen), egy átlag játékosnak asszem sosem lesz annyi pénze, hogy kényelmesen üthessen minden nap 5-öt...

Nah, mindegy.
Reply With Quote
  #316  
Old 10-14-2009, 13:52
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Behívtam 6 embert és meg is volt a q5 házam ára.
Szintén Ennyi
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #317  
Old 10-14-2009, 13:56
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tehát azt mondjátok, hogy:
55 wellness, +5 jön q5 ház + q1 kajával. Lesz 60. Ütök egyet. Gyógyítok 50-et, dolgozok, edzek, és ütök még 4-et...És megint 55-ön vagyok...Hmm, ez tetszik.

Köszi a segítséget...

Már csak az a gond, hogy egy ház durván 45 goldba kerül, aminek a közelébe sem vagyok. Van 20 goldom és 160 HUF-om...Úgyhogy felejtős.

Még egy Q2 ház + Q4 kaja minden nap kombó finanszírozható lenne úgy 2 hónapig a pénzemből napi 5 db Q1 fegyóval, de ez is így elég necces...

Hiába olcsó minden (gazdasági válság eRepen), egy átlag játékosnak asszem sosem lesz annyi pénze, hogy kényelmesen üthessen minden nap 5-öt...

Nah, mindegy.
Kell 3-4 cimbora, akik nem akarnak játszani, de vagytok annyira jóban, hogy 7-8 napig kétszer kattintanak neked. Ha megvan a 6. szint megkapod utánuk a 15-20 goldot, plusz elküldik azt a 15-20 goldot, amit ők kapnak.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
  #318  
Old 10-14-2009, 13:57
Von's Avatar
Von Von is offline
Member
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 1,223
Activity: 0%
Longevity: 85%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Tehát azt mondjátok, hogy:
55 wellness, +5 jön q5 ház + q1 kajával. Lesz 60. Ütök egyet. Gyógyítok 50-et, dolgozok, edzek, és ütök még 4-et...És megint 55-ön vagyok...Hmm, ez tetszik.
Így igaz

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Már csak az a gond, hogy egy ház durván 45 goldba kerül, aminek a közelébe sem vagyok. Van 20 goldom és 160 HUF-om...Úgyhogy felejtős.
Én 34 goldért vettem anno Iránban Meg kell nézni hol a legolcsóbb, tuti nem a magyar q5 ház az. (Azért 10 golddal drágábbért nem veszek csakazért is magyar terméket, pedig azt szoktam mindig)

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Még egy Q2 ház + Q4 kaja minden nap kombó finanszírozható lenne úgy 2 hónapig a pénzemből napi 5 db Q1 fegyóval, de ez is így elég necces...
Ha veszel, szerintem csak q5 házat vegyél, megéri, akkor arra már sose többet nem kell költeni, és tényleg szépen viszi fel a wellnesst

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
Hiába olcsó minden (gazdasági válság eRepen), egy átlag játékosnak asszem sosem lesz annyi pénze, hogy kényelmesen üthessen minden nap 5-öt...
Ja, és akkor most gondolj bele, hogy mennyi q1 fegyót termelnél akkora manu skillel ami van neked. Tuti sokkal többet, mint amennyit el tudsz ütni, naná, hogy gazdasági válság van
__________________
Vonetikusan fon
---------------
[SZK] Jetilábnyom (#553158) [1/A]
Raining Blood (2) (#562319) [3/G] [SZ]
Reign In Blood (2) (#592837) [5/W] [SZ]

www.unimarket.hu
Reply With Quote
  #319  
Old 10-14-2009, 14:10
Dus Dus is offline
Member
 
Join Date: Apr 2007
Location: Budapest
Posts: 2,382
Activity: 0%
Longevity: 93%
Default

Quote:
Originally Posted by szamóka View Post
Kell 3-4 cimbora, akik nem akarnak játszani, de vagytok annyira jóban, hogy 7-8 napig kétszer kattintanak neked. Ha megvan a 6. szint megkapod utánuk a 15-20 goldot, plusz elküldik azt a 15-20 goldot, amit ők kapnak.
És azt is meg lehet csinálni, hogy másik mail címre, de magamnak küldöm a meghívót?? Az jobb lenne.
Reply With Quote
  #320  
Old 10-14-2009, 14:19
szamóka's Avatar
szamóka szamóka is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,146
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Dus View Post
És azt is meg lehet csinálni, hogy másik mail címre, de magamnak küldöm a meghívót?? Az jobb lenne.
Meg. Csak arra kell figyelned, hogy az eredeti karaktered és a multijaid között ne legyen közvetlen kapcsolat(közös IP cím, közvetlen donate, stb). Ha ezt meg tudod oldani, akkor hajrá. Ha nem tudod megoldani, akkor ne csináld, mert permaban jár multizásért.
__________________
קפוד!
Reply With Quote
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 12:32.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu