Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Fejlesztés > Megbeszélések
Register Stats Members List Today's Posts

Megbeszélések Itt lehet felvetni a javaslatokat, gondolatokat

View Poll Results: Támogatnád e az elfek tornyokban lévő íjászainak 6 pontra csökkentését 8 helyett
Igen, mert szeretném ha más fajokkal is lenne esély foglalni tőlük 2 szemes orkon kívűl. 4 8.89%
Igen mert jelenleg az elf átüthetetlen akkor is ha nincs kihegyezve. 6 13.33%
Nem, mert az alsóbb csoportokban prédává válna 19 42.22%
Nem, mert tök jó jelenleg, hogy nincs más dolgom csak VIP-elni és felfedezni 7 15.56%
Tudnám támogatni ha visszakapná a toliakciók teljes értékű sikerességét 9 20.00%
Voters: 45. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #201  
Old 12-25-2009, 23:02
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 4%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by LiverPool View Post
Jaj, legyél már belátóbb, karácsony van
Nem is OFF_ol senki
Mókázunk
Remek, csak hogy mégtöbb felesleget kelljen olvasnom, ha bármit ki akarok deríteni a témából...

Szerintem elég világosan megmondtam, hogy az offolásokat nem tűröm meg a megbeszélések között.

Ha máshol mókázni akarsz, és tucatszám értelmetlen üzeneteket írni, akkor tedd, de egyáltalán nem szerencsés, hogy másoknak ártasz azzal, hogy a javaslataikat teljesen követhetetlenné teszed.

Sokadszor.

Ez most hanyadik ilyen alkalom? Nyolcadik? Kilencedik? Tizedik?

Ne haragudj Pool, de itt a vége. A következő után már nem fogom felajánlani az idő előtti visszatérés lehetőségét akkor sem, ha ismét megigéred az értelmes témák szétoffolásának mellőzését. Hiszen ezt már megtetted, és szemmel láthatóan nem sikerül betartani.
__________________
Hódító * Queosia
Reply With Quote
The Following User Says Thank You to Ati For This Useful Post:
Sponsored Links
  #202  
Old 12-26-2009, 01:17
Iron's Avatar
Iron Iron is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Budapest
Posts: 686
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Serg View Post
Monro én nem így ismerlek
Amúgy meg most mentem fel gnómmal pár nap alatt 420k pontra ne mondjátok már hogy nem lehet megoldani...



Serg, te nem 850K értéken vagy A-ban, már elég rég óta, vagy biztos az angolról beszélsz, nem?
__________________
***Pékek*** (#4247)1/A klán
Arcodba lépek! (2) (#363027) 1/A
Járvány (#321676) 3/G
Iron (#486000) 2/B

Last edited by Iron; 12-26-2009 at 01:42..
Reply With Quote
  #203  
Old 12-26-2009, 06:35
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by Ati View Post
Remek, csak hogy mégtöbb felesleget kelljen olvasnom, ha bármit ki akarok deríteni a témából...

Látom foglalkoztat téged is ez a téma. Te mit látsz problémának, az elf jelenlegi tulajdonságait vagy a játékosok hozzáállását?
Szerinted milyen irányban kellene a probléma megoldását keresni?

Én továbbra is azt mondom, hogy kettő 1. szintü csoport kellene. Egy a jelenlegi felállás szerint, egy pedig azoknak akik jobb szeretnek négy fős szöviben játszani és csak forogni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)
Reply With Quote
  #204  
Old 12-26-2009, 08:10
none none is offline
Member
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,135
Activity: 0%
Longevity: 87%
Default

Quote:
Originally Posted by Gyula View Post
Látom foglalkoztat téged is ez a téma. Te mit látsz problémának, az elf jelenlegi tulajdonságait vagy a játékosok hozzáállását?
Szerinted milyen irányban kellene a probléma megoldását keresni?

Én továbbra is azt mondom, hogy kettő 1. szintü csoport kellene. Egy a jelenlegi felállás szerint, egy pedig azoknak akik jobb szeretnek négy fős szöviben játszani és csak forogni.
Ez esetleg úgy lenne jó, ha b-ből fordulás helyett lenne egy másik csoport..
vagy így gondoltad?
létrehozhatnál neki egy új témát a megbeszélésekben..
__________________
same old song..

Last edited by none; 12-26-2009 at 08:14..
Reply With Quote
  #205  
Old 12-26-2009, 08:39
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Ahhoz, hogy fordulhass B-ből, ahhoz kell, hogy benne legyél ebben a legjobb 30%-ban, ami nem feltétlenül egyszerű feladat.
Persze, hogy nem egyszerű Vityu, mivel a sok betonelf csak röhög ezen a kijelentésen és megteszi a heti kötelező 100-150 heki fedezését, hogy a topban maradjon, anélkül. hogy egy picit is aggódna, hogy valaki beüti-e.
Aki odafent csücsül, az nem is látja, hogy egy hónappal ezelőtt vagy 800 hekivel lejjebb volt a top, mint most.

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
Egyértelmű előnyben van, aki többet ül a gép előtt, mint aki 2x néz be naponta 5percre. Erre van az elf faj, de sok-sok olyat ismerek, aki elffel van fenn, de egész nap a gép előtt ül. Itt a probléma. Ott a probléma, hogy az elfjével minden egyes ütésünket lehiénázta, többször még a mi seregünk csapódása előtt kijött...
Ezzel sztem nincs baj és Én is mondhatni aktív játékos vagyok elf-el. És miért?
Mert az orkhoz fanatizmus kell, vagy 0-24es klán, ami nem mkinek adatik meg.
Na meg persze, nem utolsó sorban egy elf mellett békésen lehet aludni

És én nem a hiénákból jutottam oda, ahol vagyok, de ha esetleg én is kiszúrnék egy kiküldött sereget, nem haboznék kimenni rá.
Reply With Quote
  #206  
Old 12-26-2009, 08:42
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by vityu View Post
egy elf klánnak folyamatos termelés és fedezés mellett hosszabb idő, de aktivitást nem igénylő feladat ugyanez, és a topban maradásuk 99%-os, az aktivitás töredékéért.
na, én is valami hasonlót akartam mondani, de ezzel most ellent mondasz, az előző hsz-ednek, amiszerint nehéz topban maradni
Reply With Quote
  #207  
Old 12-26-2009, 08:49
-Ricsi-'s Avatar
-Ricsi- -Ricsi- is offline
Member
 
Join Date: Jul 2009
Location: Budapest XIII
Posts: 195
Activity: 0%
Longevity: 81%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ez esetleg úgy lenne jó, ha b-ből fordulás helyett lenne egy másik csoport..
vagy így gondoltad?
létrehozhatnál neki egy új témát a megbeszélésekben..
Ugyanaz történne hosszútávon, mint az 1/A-val. Ez csak ideiglenes megoldás, annak meg felesleges külön csopi véleményem szerint.
Reply With Quote
  #208  
Old 12-26-2009, 08:57
Tsobi's Avatar
Tsobi Tsobi is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest, XV. kerület
Posts: 5,633
Activity: 12%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by Iron View Post
Serg, te nem 850K értéken vagy A-ban, már elég rég óta, vagy biztos az angolról beszélsz, nem?
Serg nagy orija elég sokáig fagyasztva volt, addig egy másikkal fellépett és a leírt módon felment 420k pontra, majd annak rendje és módja szerint le is fordult. Eztán előjött a nagy orijával és azóta sem nyugszik.
__________________



A nemzetvédő katona, a nemzettartó paraszt, a nemzetépítő munkás, a nemzetvezető értelmiségi, a nemzetmegtartó nő és a nemzet halhatatlanságának záloga, a magyar ifjúság hitvallása:
Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet, de elfáradni soha!


„Extra Hungariam non est vita ; si est vita, non est vita.”


Reply With Quote
The Following 2 Users Say Thank You to Tsobi For This Useful Post:
  #209  
Old 12-26-2009, 09:56
Khazad-Dum Khazad-Dum is offline
Member
 
Join Date: Jan 2008
Location: Kárpátalja, Borzsova
Posts: 163
Activity: 0%
Longevity: 89%
Arrow

Mi van akkor ha lefordulnak a top szélén álló elfek, akkor sem lesz megoldva semmi csak kevesbb játékos lesz és igy kisebb lesz a csoport vele együtt. Az első 10 helyen tanyázó klántól én nem várnám el és nem is lehetne elvárni, hogy lefognak fordulni.
Az előttem szólókhoz igazodva, ha nem férsz be egy elfhez akkor előtte meg kell dolgozni és nem panaszkodni, ha már ork lettél vagy valami más akkor gondolom van is időd így játszani.
Mert végül is ennyi, hogy aki nem elf és könnyen leakar fordulni az rinyál az elfek miatt. Elf az elfnek nem nagyon szól be emiatt.
Reply With Quote
  #210  
Old 12-26-2009, 10:31
Gyula's Avatar
Gyula Gyula is offline
Member
 
Join Date: Jan 2006
Location: Oroszlány
Posts: 1,738
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by none View Post
Ez esetleg úgy lenne jó, ha b-ből fordulás helyett lenne egy másik csoport..
vagy így gondoltad?
létrehozhatnál neki egy új témát a megbeszélésekben..
Azt hiszem ebben vagy egy másik elfes topicban kifejtettem.

Aki nem akar A-ban a klánrendszerben játszani, azoknak lenne egy másik 1. szintü csoport, ahol ugyan ugy kellene játszani mint az alsóbb szinteken.
Ugyan úgy teljesíteni kellene minden feltételt mint az alsóbb csopikban, kis számtol függően magasabb top %-ot, 2000 kör után lenne morál romlás, lenne max heki és 100k mint az A-ban. Aki nem akar a klánrendszerben játszani teljesít öt szintet, kék 4-essel mint az 5 szinten a top 10%-ot és megkapja a következő számot.

Szerintem igy nincs ingyen a kék szám, és nem lenne tele az A olyan emberekkel akik nem akarnak játszani az A-ban.

Erre ugyan megkaptam h hülyeség, mert h ez olyan mintha a B-ben kellene több időt eltölteni. De nem szerintem ez egyáltalán nem olyan, egxy új csoport új célokkal, kék számtol függő nehézségi fokkal. Akinek ez is problémát okoz és igy sem akar játszani csak azt hiszi h ülni kell a kék számért azt nem értem h miért játszik ezzel a játékkal mikor lehet tevét is nevelni.


szerk: az sem hülyeség amit mondasz, akinek van az A-ban országa és ott játszik az sem fordulna a b-böl 2000körrel hanem menne a másik A-ba játszani, sokszor a B is egy nagy állóvíz a fordulásra várók miatt. Igazad van igy kellene. Ha megvalósulna ez a javaslat akkor egyáltalán ne lehessen B-böl fordulni.
__________________
Sex, Drog és Rock and Roll

Gyulaword (#79796)

Last edited by Gyula; 12-26-2009 at 10:33..
Reply With Quote
The Following 3 Users Say Thank You to Gyula For This Useful Post:
Sponsored Links
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 09:38.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu