Hódító / Queosia forum
Hódító / Queosia forum
http://queosia.com
http://hodito.hu

Go Back   Hódító / Queosia forum > Hódító / Queosia forum > Hódító > Általános > Segítség
Register Stats Members List Today's Posts

Segítség Ha elakadtál, és nem tudod hogyan indulj, vagy hogyan tovább, írd meg a kérdésed itt, és a tapasztaltabb játékosok segítenek.

Closed Thread
 
Thread Tools Search this Thread Display Modes
  #11  
Old 08-29-2007, 15:32
Kutyuleee's Avatar
Kutyuleee Kutyuleee is offline
Member
 
Join Date: Jan 2007
Location: Budapest
Posts: 2,965
Activity: 0%
Longevity: 94%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Kutyulee, én viccként írtam az élőhalott-at, nem szabad mindent rögtön komolyan venni, mellre szívni, bepánikolni és végleg letiltani az írási és egyéb jogosultságomat.

Tudjátok, ez egy kicsit vicces fórum, ami egy játékra épül. A játék is maga egy nagy vicc, hogy írogatunk számokat, meg exceltáblákat szerkesztünk, utána meg örülünk egy kicsit. Hiba lenne az egészet véresen komolyan venni.

Csak azért írogatok, hogy mindenki boldog legyen.
Csofi, tudom hogy poénkodsz, de ettől egy idő után fárasztó már a humorod.
__________________
Az élet olyan mint 1 simson, ha nem megy be kell rúgni



Sponsored Links
  #12  
Old 08-29-2007, 15:48
-Ede- -Ede- is offline
Member
 
Join Date: May 2007
Location: Hungary, JNSz, Törökszentmiklós
Posts: 251
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Sziasztok! Szeretek varis országgal lenni és az ellenfelek támadását földrengéssel megtorolni, vagy a tolikat írtani.

Az lenne a kérdésem, hogy egy ismeretlen ellenfél számára honnan derül ki, hogy ki idézi elő a földrengéseket és egyéb ártó varázslatokat.
ha jól emlékszem Tdomo leírta csak neked, h hogyan is megy a dolog, de biztos akkor is csak a macskád fórumozott, és te spec nem olvastad
ne kérdezd meg h melyikben, 5perc alatt nem találtam meg, nem is fogom tovább keresni
  #13  
Old 08-29-2007, 15:50
Ati Ati is offline
Administrator
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 25,198
Activity: 2%
Longevity: 100%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Kedves Ati! Mondjuk egy párbaj, vagy egy hétvégi játék, csak úgy alapjában véve nem beteges dolog egy kicsit?
Már miért lenne beteges az, hogy valaki jól szeretné érezni magát? Egész addig nem az, amíg ez nem mások kárára történik.

Ha valaki folyamatosan húz másokat, az viszont úgy vélem, hogy már mások kárára megy.
__________________
Hódító * Queosia
  #14  
Old 08-29-2007, 15:57
csofika csofika is offline
Banned
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 120
Activity: 0%
Longevity: 92%
Default

Sajnos a párbaj mások kárára megy. A múltkor kipróbáltam a párbajt, a szerelmem meg csak nézett, hogy elég jól vagyok-e, mert kicsit durva tempóban irogattam. Láttam, hogy lelkileg nehezen viselte a dolgot. Nem szeretném, hogy másokért is aggódjon a család.
  #15  
Old 08-29-2007, 16:05
Burning Burning is offline
Member
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,962
Activity: 0%
Longevity: 96%
Default

Dittel találkoztál már amúgy?
  #16  
Old 08-30-2007, 21:54
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Sajnos a párbaj mások kárára megy. A múltkor kipróbáltam a párbajt, a szerelmem meg csak nézett, hogy elég jól vagyok-e, mert kicsit durva tempóban irogattam. Láttam, hogy lelkileg nehezen viselte a dolgot. Nem szeretném, hogy másokért is aggódjon a család.
A játék függőséget okoz. Ez egyértelmű. Attól, hogy Te otthon nevetgélsz a beírásaidon, illetve az ezekre érkező vérkomoly válaszokon, attól ez még másoknak nem magától értetődő. Ha a szerelmed nem bírja, hogy hódítózol, Te meg nem akarod ezért elveszteni(már ez is hülyeségként hangzik, mindegy), hagyd abba a játékot. Ha úgy érzed, bármiben korlátoz a játék, de még ki tudsz belőle mászni, hagyd abba. De az nem a legszerencsésebb magatartás, hogy feljössz egy fórumra a függőkön röhögni. Ez ugyanolyan, mintha egy drogosnak, vagy egy alkoholistának megpróbálnád viccesen és utalgatva elmagyarázni, milyen rosszat is tesz magával.

Amúgy persze, egyetértek azzal, hogy ha valaki minden hétvégéjét mondjuk hétvégi játékkal tölti, az nem túl egészséges, de ha ő így érzi magát teljesnek, akkor ne nevessük már ki ezért. Szerintem.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
  #17  
Old 08-30-2007, 22:05
Pepa's Avatar
Pepa Pepa is offline
Member
 
Join Date: Jun 2006
Location: Budapest XV. kerület
Posts: 2,334
Activity: 0%
Longevity: 97%
Default

Csak egyett áruljatok el: mi köze Csofi viccességének a rengetés felderítéséhez?
__________________
Nem lehetsz olyan erős, hogy valaki ne legyen erősebb nálad.
Publikált írásaim:http://www.tortenetek.hu/szerzo-kere...P%C3%A9ter1985
  #18  
Old 08-30-2007, 22:16
Synkel Synkel is offline
Senior Member
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 3,191
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Csak egyett áruljatok el: mi köze Csofi viccességének a rengetés felderítéséhez?

Semmi, de hadd legyen már neki saját topicja, amit ő nyitott, magának
  #19  
Old 08-30-2007, 22:18
BeeLord's Avatar
BeeLord BeeLord is offline
Member
 
Join Date: Feb 2006
Location: Ceglédbercel
Posts: 889
Activity: 0%
Longevity: 99%
Default

Quote:
Originally Posted by pepa View Post
Csak egyett áruljatok el: mi köze Csofi viccességének a rengetés felderítéséhez?
Ha jól sejtem, Csofi beírásainak úgy általában nem sok köze van a hódítóhoz.
__________________
Csak az MTK!

"Végre úgy érzed: tornádó vagy, hurrikán. Így lettél kispolgárból huligán..." Fröccsöntő

"Minden rendetlenség, még meg nem értett rend, a részleges rossz, általános jót jelent, s bármit mondjon is a gőgös értelem, minden jó ahogy van, ez alaptételem." A.Pope
  #20  
Old 08-31-2007, 10:35
Pax Hungaricum
Guest
 
Posts: n/a
Activity: 0%
Longevity: 0%
Default

Quote:
Originally Posted by csofika View Post
Sajnos a párbaj mások kárára megy. A múltkor kipróbáltam a párbajt, a szerelmem meg csak nézett, hogy elég jól vagyok-e, mert kicsit durva tempóban irogattam. Láttam, hogy lelkileg nehezen viselte a dolgot. Nem szeretném, hogy másokért is aggódjon a család.
Ez nagyon durva. Szerintem sürgősen, közösen fel kellene keresnetek ezzel kapcsoaltban szakembert.... Már boccs, de ez abnormális, hogy egy párbaj miatt elszáll a családi élet... Na ez a beteges.
Sponsored Links
Closed Thread


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

Similar Threads
Thread Thread Starter Forum Replies Last Post
1A események -Fegya- Általános beszélgetés Hódítós témákban 14290 09-18-2022 16:13


All times are GMT +1. The time now is 06:22.


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Design partly based on Hódító's design by Grafinet Team Kft.

Contents and games copyright (c) 1999-2020 - Queosia, Hódító

Partnerek: Játékok, civ.hu